Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
karmenta
16. srp 2010

@elixia
@dada2007 díky moc holky. Já právě viděla u spousty kočárků autosedačku jako takovou, ale ta výstelka pro miminka co ještě nedrží hlavičku se musela kupovat zvlášt nebo prostě koupit jinou autosedačku s tou výstelkou.. Takže pokud by to tak bylo, byla bych mile překvapená 🙂

zvirka
16. srp 2010

Dá se i bez autosedajdy, my máme sedačku od známých, tak jsme brali bez, vyšel nás na 8300,-

dada2007
16. srp 2010

@karmenta tá vložka tam je na 100% 😉

jeinabe
16. srp 2010

@elixia No na nete predaju aj bez vajka.....my budme mat skoro celkom nove vajko a tak si myslim, ze zbytocne by som ho kupovala......a akej farby budes mat kociarik 😕 ?

espanolka
16. srp 2010

Ahojky, taky se nám s manželem líbí Camarelo q12, ale řešíme autosedačku...jestli je kvalitní. Nemůžu se nikde dohledat nějakých testů. My hodně cestujeme, takže bych radši autosedačku kvalitní. Na druhou stranu by se mi líbil celý komplet. Můžete mi poradit ohledně autosedačky na Camarelu q12? Děkuji!

elixia
16. srp 2010

@jeinabe tak potom fajn,ked sa da, my sme sa o to nezaujimali,takze som nevedela...Mame kupeny zeleny, ta pistaciova ci aka to je...u nas ho uz sice ma vela ludi,ale kedze zijeme v UK, tu budeme asi jedini 🙂

jeinabe
16. srp 2010

@elixia Hej ten zelenkavy je pekny, dnes sme akurat na nho s manzelom pozerali v obchode a mali tam aj svetlomodry a aj ten tmavomodry......no mne sa paci aj ten tmavy, ale manzel povedal, ze je to dost ostra farba....tak teraz neviem...... 😒

elixia
16. srp 2010

@jeinabe teraz je uz mozno v ponuke viac farieb, navyse my ked sme kupovali, dost to ponahlalo, nebol cas objednavat nejaku speci farbu..a mali len zeleny alebo este jeden uz ani neviem, tyrkysovy ci aky..takze vyhral zeleny 🙂 aj preto,ze sa mi zdal univerzalnejsi, kedze ho planujem nechat aj pre druhe, tak ak by nahodou baba bola 😀

bodlasek
16. srp 2010

Ahojky!
Mám taky Camarelo Q12 červené barvy. Máme koupený komplet a jsme strašně moc spokojený. O testech autosedačky jsem taky nepátrala, ale určo to bude jako každé jiné vajíčko. My jsme moc spokojeni a to taky dost jezdíme autem. A hlavně mi moc vyhovuje to že jde dát na podvozek. To využíváme hodně moc. Jinak celkově jsme moc spokojeni. Zatím tedy vyzkoušena pouze autosedačka a korba, ale spokojenost.

dupik
18. srp 2010

Taky máme camarelo q12 a tři měsíce s ním jezdíme. Vadí mi jen to, že taška nemá více dělených kapes. Je to jeden velký prostor a jedna podlouhlá přední kapsa. To mohlo být udělané jinak. Jinak velká spokojenost, často sleduji, jak nám na kočárek kolemjdoucí koukají. My ho pořídili přes aukro nový s chůvičkami a poštovným za 9200Kč. Jen nevím, zda vydrží i pro druhé mimčo. Jo, časem nám začaly vrzat pružiny, které slouží ke skládání kočárku a jsou kryté těmi velkými plasty na boku. Těžko se toho zbavit. Ale nijak zvlášť mi to nevadí. Chodím každý den na dlouhé procházky a zatím (ťuk ťuk) vše o.k. Snad bude vše o.k. i po vyvození sportovní korbičky.

lilix
19. srp 2010

🙂 ahojte maminy, mam otazku, da sa tento kocik dat do uplneho lahu? diik

karmenta
19. srp 2010

@lilix ahoj, já myslím že dá.

mamama11
19. srp 2010

ahojte kočky, chcem sa opýtať, neviete niektorá poradiť, kde v ZA sa dá kúpiť tento kočík? 😉
Ďakujem za rady 🙂

elixia
19. srp 2010

@lilix mne sa tiez zda,ze sa da,lebo aj toto bolo jedno z mojich kriterii pri vybere..a ak aj nie uplne na rovno, tak urcite dost dole na to, aby sa dieta vyspalo a neodkvacla mu hlavicka na bok 🙂

janulka182
19. srp 2010

@mamama11 ja som ho kupila na stvorcovom namesti v Kamababy. Je to rovno na stvorcaku (nie v ulicke) smerom ako sa ide ku trznici. Pani co tam robi je velmi mila a ochotna. My sme u nej kupili aj zvysok vybavicky.

a camarelo sa da dat uplne do lahu 😉

mamama11
19. srp 2010

@janulka182 moc ti ďakujem, lebo som ho obzerala len na nete a iné je to naživo ako takto 😉

janulka182
19. srp 2010

@mamama11 za nic 🙂 .

lilix
19. srp 2010

@janulka182 dakujem pekne, cim dalej tym viac sa pren rozhodujem, zvlast, ked vidim v obchodoch tie "otrasne" ine kociky. 🙂

mischelin
19. srp 2010

@lilix ano, da sa🙂

mischelin
19. srp 2010

tak my ho pouzivame uz 13 mesiacov a sme max. spokojni. keby som sa mala znov rozhodnut, znovu by vyhral camarelo 😉

bodlasek
19. srp 2010

@lilix: jestli myslíš sportovní verzi....tak dá...

lilix
19. srp 2010

😅 dakujem baby potesili ste ma.

tinkaza
19. srp 2010

@mamama11 : viem, že sa dá kúpiť v obchode Slniečko priamo na štvorcáku ako sa ide k starej tržnici, objednanie trvá cca 3 týždne a cena je úplne v pohode 360 €, my ho kupujeme o dva týždne tiež 😉 😉

perglajka
19. srp 2010

Zdravim všechny maminky a tatínky, jsem tu nováček. Moc mi pomáhají vaše názory i já uvažuji o koupi Camarela Q 12 🙂

elixia
19. srp 2010

@mischelin a mate aj iny kocik este alebo si v pohode vystacite s tymto? Len preto sa pytam,ze sa mi zda,ze je nejaky trend mat aj niekolko kocikov, co u nas nie je mozne,kedze by sme ich nemali kde skladovat...

mamama11
19. srp 2010

@tinkaza ďakujem ti pekne, určite tam skočím pozrieť, ja ešte nejdem kupovať, lebo neviem, čo čakáme a najviac ma očaril ten cyklaménový, ale ak bude chlapček tak oranžový 😉

tinkaza
20. srp 2010

@mamama11 : no skús tam ísť mrknúť, tá pani je veľmi milá, všetko nám predviedla, ukázala, všetky tri časti ako sa naklápajú, ako sa celá tá konštrukcia zloží a tak...na výber tam má vzorkovník látok, a na objednanie to vraj trvá tie tri týždne...oranžové sú dve: jedna taká svetlejši a jedna je tmavo oranžová.... tento kočík je podľa mňa ideálny na zimu kvôli priestrannej vaničke, hoci aj po zime sa tam dá malinké ešte dlho povoziť, netreba hneď meniť na športový....tak veľa šťastia pri nákupe 🙂 🙂

mamama11
20. srp 2010

@tinkaza ďakujem ešte raz, mne sa práve kvôli tej vaničke páčil, keďže čakáme drobca v Decembri a ani prvé dve som veru malé nemala, takže isto to nebude žiaden drobec 😉

mischelin
20. srp 2010

@elixia mame len tento jeden 🙂 na nakupy, do zoo, na vylety, na prechadzky, k rodicom 🙂 hlboku cast sme pouzivali 8 a pol mesiaca a sportovy doteraz a este stale 🙂

elixia
20. srp 2010

@mischelin dakujem, to si ma potesila....Dost tu citam ako baby nakupia nie prave najlacnejsie kociky a po par tyzdnoch kupuju nove...ja viem, ze idealny neexistuje, ale tento zodpovedal vsetkym mojim poziadavkam, tak hadam bude ok 🙂