Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
barborka74
22. bře 2011

Ja som sa rozhodovala medzi kocikmi CAMARELLO Q12 a BEXA.
Nakoniec to vyhrala nova fialova Bexa B4x - C4. Uz sa nemozem dockat kedy mi pride ;)

evinka85
22. bře 2011

ahoj, dnes nám volali, že máme kočár ( q 12) po dvou měsících na krámu...už jsem se dost těšila.... i když..... do kočáru jsem se zamilovala hned napoprvé, krásnej- černej s bílýma kytkama....snad každej den jsem se na něj koukala všude možně na internetu. Korba na podvozku vypadala perfektně i v obchodě, sportovní část nafocená tak šikovně, že jsem neměla výhrady.... jenže jsem mezitím viděla sporťák naživo a vážně nic moc. No uvidíme, kéž bude vše alespoň funkční!!!!!! 🙂 mimi čekáme na přelom dubna a května, tak doufám, že budeme alespoň s korbou spokojeni, to bylo první, proč jsem ho chtěla, aby se malej vlezl i v zimě do korby.

monitka80
22. bře 2011

@evinka85 ahoj, neboj do vaničky sa ti určite zmestí ešte aj v zime, my máme teraz osem mesiacov a 72cm a aj s fusakom máme vo vaničke ešte dosť miesta, vydržali by sme ešte aj dva mesiace, len sme museli prejsť na šporťák, lebo malý už nechcel ležať a bol nespokojný. My sme ho tiež kupovali len kvôli veľkej vaničke, športová časť sa mi tiež nepáči a ani ju nepoužívame. Ale za tú cenu som bola s ním spokojná, až na tú brzdu, ktorá mi išla odistiť len rukou 😒

petronelka1
23. bře 2011

@evinka85 My sme vošli do hlbokej časti ešte aj ako 11 mesačný a to malá nie je žiaden drobec. 🙂) Ale používali sme ju hlavne na prechádzky, keď malá mala spinkať. Tá hlboká časť sa mi zdala hrubšia ako športová časť. S tou nie som vôbec spokojná. Ale o tom som už písala vyššie. Hlboká vaničku super bez výhrad, môžem len odporúčať, veľká priestranná. Občas sme aj využili v lete nakliknuté vajíčko, keď mi malá zaspala v aute. 😉

maceek
25. bře 2011

K te sportovni casi: take se mi zdala jak si divna, malo polstrovana, jaksi odbyta. Ale po 6 měs. používání v zimě se mi maximálně osvědčila. Když se polohuje do uplneho lehu, tak je krasne cela korba uzavřena, že do ní nikudy nefouká a je ohromná výhoda že jde dát jak po směru, tak i proti směru jízdy. Proti směru ideální na zimu - do kočáru tolik nefouká, dítě je krásně chráněno. Malé je 16. měs. a pořád mám korbu proti směru a jsem s tím moooc spokojena - vidím co se v kočáře děje, dobře se krmí .... Madlo jsem doposud nevyužili - přes zimu jsme kočar měli zakrytý nánožníkem a ručičky venku. Teď už malá chodí, tak pochybuji, že madlo využijeme.

vodickova.jana
25. bře 2011

Ahoj holky,,,,tak vám taky napíšu svoje hodnocení na kočík.... 🙂
Máme ho ve světle zelenkavé barvičce, a musim říct, že se na něj nikdy žádný mušky nechytali...a to jezdim i kolem řeky a v lese...
dále ta korbička je úžasná...opravdu prostorná, malej se narodil na konci dubna a vydržell mi tam skoro do 10 měsíce....potom jsme ho musela dát už do sporťáku, aby byl připoutanej...jelikož si začal v korbičce stoupat... 😀 ale jinak myslim že by tam vydržel i dýl...a hlavně bylo moc bezva ,že se může hluboká korba polohovat (záda) ségra má kočár za 25000 a u ní to nejde...takže to bylo další velký plus... 🙂
No sporťák použíbáme asi tak měsíc...zatim spokojenost...asi nejsem moc náročná, protože mi nepřijde zas až tak hrozný...docela se mi líbí, všechno nám funguje jak má....je asi fakt že ta hrazdička je docela nízko,ale my jí zatím nepoužíváme...je fakt, že to polohování zad je občas skokový....ale to je spíš možná i o šikovnosti správně to vykoumat aby to šlo plynule...ale jde to....chce to trochu praxe a už mi to jde v pohodě... 🙂
no a ted negativa: brzda se hůř odbržďuje...ale jak jsem četla pomůže namazání....
ted mi začal kočárek trochu vrzat,ale nic hroznýho jen trošičku a občas...
s čím jsme měli největší problém jsou duše....jedna nám rupla, a několikrát jsme přišla a chhtěla jít ven a najednou koukám a kolo je vyfouklý....ale naštěstí nám to vždycky táta zalepil...
a pak ty cvočky....na tašce jsme je musela už všechny vyměnit (ale je fakt že u nás ve městě jsou všude kostky...tak se to víc natřásá..) a i některý na kočáru nebo dole v košíku jdou špatně docvaknout a moc nedrží..ale to už jsou takový detaily... 🙂
Takže suma sumárum...docela jsem spokojená...jen pozor jak tu někdo už psal....ze začátku jsme ho jednou rozložili se zabezpečenou pojistkou a zničili jsme si zoubky...ale taky naštěstí to šlo vyreklamovat a dostali jsme jen ten náhradní díl...ale ani nám to nikdo neřekl, že si na to musíme dávat pozor...

tak tot asi vše...snad jsem tím někomu pomohla... 😉

cam79
26. bře 2011

Ahoj holky 🙂 máte tento kočárek v bordó barvě, líbí se mi hlavně prostorná korbička 🙂 porod za 2týdny,takže zkušenosti s používáním zatím nemám....jen bych potřebovala vědět, zda s tímto kočárkem projedu dveřma 60cm 😲 ???? díky za odpovědi 🙂

jankatm
27. bře 2011

Ahoj holky, taky se rozhoduju, jestli tento kočár... Termín porodu mám v červenci, takže budu potřebovat velkou korbu. Řekněte mi, prosím, někdo, jak jste spokojeni s konstrukcí? Je umělohmotná nebo kovová? Děkujiii...

jankatm
27. bře 2011

A ještě... Nevíte, jestli se na něho můžu někde v Brně (nebo na jižní Moravě) kouknout? Nechci ho kupovat jen tak bez omrknutí, jaký je ve skutečnosti. Ale nikde po Brně jsem ho nenašla...

ashlee
27. bře 2011

@jankatm kočar camarelo maji v hodonině ,v brne nevim

petronelka1
27. bře 2011

@jankatm ahoj, konštrukcia je hliníková, takže je ľahší ako tie s kovovou. Ja som s konštrukciou spokojná, len občas trošku vŕzga, ale nič strašné. My ho máme v červenej farbe, používam ho každý deň a stále je pekný aj po 14 mesiacoch. 😉

petronelka1
27. bře 2011

@cam79 ahoj, zmerala som ti najširšiu časť kočíka, t.j. zadné kolieska a je tam rozpätie 61-62 cm, takže nie neprejdeš cez 60 cm dvere. ☹

petronelka1
27. bře 2011

@maceek úplne s tebou súhlasím. Aj kvôli tomu som kupovala tento kočík, že sa dá korba pretáčať aj v smere aj v protismere. My tiež využívame hlavne v protismere, takto mam našu princezničku stále pod dohľadom. Otáčam to len kvôli slnku, keď jej svieti do očiek. 😉

sunny83
27. bře 2011

@jankatm www.baby-line.cz To je obchod v Brně, nebyla jsem tam, ale na stránkách mají aj Camarelo, zkus jim napsat, jestli ho mají i v prodejně. Jinak v Kyjově ho mají určitě. Nejdřív jsem se po něm dívala, ale pak jsem si vybrala Dorjan.

karmenta
27. bře 2011

@jankatm ahoj, v Brně jsem jej před půl rokem nenašla nikde, nejblíž v Hodoníně :( Ale možná už je změna 🙂

Mě se ted líbí strašně nová verze Evolution 2011, moc dobře to udělali, škoda že neprodávají samostatný sporták :(

desmodka
27. bře 2011

@vodickova.jana to polohovanie sportaka, treba trosku dopredu potlacit opierku a potom potiahnut tu packu, vtedy to ide plynulo
a madlo, hrazdicka - staci ho uchytit vyssie, pod potach pri tych cvokoch troska bude pokrcena latka, ale niic hrozne

vodickova.jana
27. bře 2011

@desmodka jj, já vím...už jsem na to přišla, jsem to tam psala že to je o tom na to přijít a pak to jde v pohodě...🙂
a hrazdičku jsem tam zatim nedávala, Štěpka je ještě malinkej takže to ještě nepotřebuju...ale díky za tip.. 😉

monun
29. bře 2011

@salomme Ahojky.já mám taky malého v květnu a můžu říct,že jsem hodně vybírala mezi kočárky a zvítězil Camarelo,hlavě kvůli velikostem..Minulý týden,jsme teprve měnily korbu za sporťák a i autosedačku..je fakt,že záleží hodně na velikosti miminka..takže se sporťákem zatím moc zkušeností nemám.. 🙂

tehuli
4. dub 2011

ahojky holky, nemáte doma některé tu světlunkou zelenou barvičku?zajímá mě zda něják hodně trpí myslím co se týče ušpinění atd...jak to vidíte vy?zvažuju spíš ten světlejší tmavý mi přijde, že má každej teďka...:(

vodickova.jana
4. dub 2011

ahojky koukni do mýho albíka ...ale myslim že mám tu co myslíš...taková svetle zelená...a na špínu, pokud s ním budeš jezdit normálně, tak v pohodě....já jsem jezdila s hlubokou korbou 10 měsíců a vůbec jsem jí nemusela nikdy čistit....a pokud tam nechtěně neco umažeš tak to jde docela dobře dolů.... 😉 je fakt že ten kryt přes hlubokou korbu jsem jednou čistila...umazala nám ho kočka a v poho jsme to kartáčkem vyčistila... 😉

eviitka
6. dub 2011

@barborka74 ta fialova Bexa je krasna, ale ze vraj na tu znacku su reklamacie,no neviem,asi byvaju staznosti na vsetky znacky,podla toho,kde sa opytas..my sme si vybrali predsa len Camarello Q12 Evolution farba bordova s kockovanym vzorom..cakame babo ku koncu maja,takze hladame rozhodne velku vanicku..maju ju aj ine kociky,nasli sme ich zopar..ale potom tu hra rolu aj cena a camarello ju ma ok..uvidime kvalitu

dupik
10. dub 2011

holky, chtěla jsem upozornit, na absolutně debilní pásy ve sporťáku. Když máte připoutané dítě celkem pěvně v sedu a chcete je položit, nejde to. A když se přesto snažíte, pásy povolí. Tak mi došlo, že kdyby mi mělá malá z kočáru vypadnout, tak ji v tom pásy nezabrání. Pikaždé, když mi chci položit, musím nejdříve poprotahovat pásy, prodloužit tak o 10cm jejich délku a pak můžu dítě položit. Je to hnus...nenávidím tento systém a pořídila jsem golfky. Fakt je to otravné. Tak na to pozor!!!

sonorista
10. dub 2011

A co treba davat diteti trochu volnosti ?? My tedy dite na fest neutahujem a nemam pocit, že by dite dokazalo z toho vypadnout. Takze vyse uvedeny problem jsme tedy nepocitili.

monun
10. dub 2011

@dupik Ahojky..jjj už jsme ten problém také řešily..malý je živý,takže jak píšeš pokaždé utáhnout anebo povolit..a jak píšeš opravdu pasy neudrží!!!!!!!..nevím kdo to vymyslel,taky uvažujeme o golfkách..
😒

marda
10. dub 2011

@dupik mohu potvrdit,ze pasy jsou naprosto sileny,poridili jsme klasicky ksiry,ten sportak je vubec nedokonaly,,,tez mame golfky

vodickova.jana
11. dub 2011

no já si teda na kšíry stěžovat nemůžu...a mám taky kluka docela čipernýho, že si rád stoupá v kočáru a kšíry ho úplně perfektně udrží...i když je má třeba volněji...je sice pravda že když ho pokládám musim je povolit....ale to je záležitost 10 vteřin ani ne....takže mě to nezabije.... 🙂

ashlee
14. dub 2011

ahoj holky,kdyby jste mel někdo zajem tak prodavam camarelo q12 modre barvy.za 6000kč.s autosedačkou

petapete
16. dub 2011

Ahojte, pročetla jsem téměř celou diskuzi a musím říct, že jsem téměř na 100% rozhodnutá, že pořídíme právě camarelo q12. Akorát bychom ho chtěli okouknout naživo. A zdá se, že by to mohl být problém, protože tu píšete, že v Brně a okolí nikde není☹. Není za tu dobu nějaká změna a neobjevili jste ho?

raci
16. dub 2011

ahoj taky přispěju se svojí zkušenností, pásy ve sporťáku jsou opravdu na ho... a vlastně celej ten sporťák je strašnej... hluboká korba i autosedačka super ale sporťák nee.. Budeme teď stoprocentně kupovat jiný sporťák/golfky....

sonorista
17. dub 2011

A my jsme se sportakem pomerne spokojeni. 🙂