Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
shaarka
22. zář 2010

no a tu je asi najlacnejsi:
http://www.maderna.sk/katalog/product/2206/
normalne premyslam, ze ho idem objednat... 🙂

elixia
22. zář 2010

@shaarka ten mame aj my, limetka+cierna 🙂 len nas je ten celorocny

shaarka
22. zář 2010

jak celorocny? iny? 😅
posli link, prosim 🙂

shaarka
22. zář 2010

@elixia
teda ten, co som dala link, nie je celorocny?
aha, on je asi len zimny? 🙂)))))
tak posli ten link teda.

sory, pisem jak hotentot, oci sa mi zatvaraju

shaarka
22. zář 2010

ahaaaaaa...
ale nepodstatne, 90 mi MM nedovoli zaplatit 😀

elixia
22. zář 2010

@shaarka my sme ho dostali ako daarcek, inak by mi tiez stacil aj ten za 50e 😀

shaarka
22. zář 2010

😀

shaarka
22. zář 2010

a sice este mimo temy, ale neviete mi poradit - aky je rozdiel medzi:
http://www.bambini.sk/sk/product/3118/scarlett-...
a
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
?

garonka
23. zář 2010

@shaarka obe su rovnake a aj cenovo by ťa vyšli rovnako, kym z bambini by si objednala a plus poštovne tak v babetkove by si take kupila kebyže si to prevezmeš osobne.

a vidíš aj vankušik a paplonik treba

perglajka
23. zář 2010

Prosím kdo taky ještě uvažuje o Camarelu a dívá se po jiných, nevíte jaký zásadní rozdíl je mezi Tako Jumper X STTF a Camarelem Q12? Děkuju moc za odpovědi. ! 🙂

garonka
23. zář 2010

@perglajka tako ma užšiu vaničku a je menší 😉

perglajka
23. zář 2010

@garonka Děkuju 🙂 Já jsem právě na netu našla tenhle model, že by měl mít šířku 38 cm, jako jedinej teda, ostatní mají šířku 35 cm, tak nevím, bojim se u Camarela toho sporťáku ☹ Co ty myslíš ?

jitaf
23. zář 2010

ahojky
prosím vás nemáte někdo kočárek Camarelo Q12 barvu MAGENTA?
Moc se mi na netu libí ale ve skutečnosti je jiná a nedovedu si představit ve skutečnosti.
Pokud by ji někdo měl prosím vás nemohla by jste mi ho nafotit a poslat děkuji 😀

detskekociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moncika15
23. zář 2010

ahojte 🙂
u nas tento kocik dlho viedol a aj by sme ho objednali keby som neobjavila DorJan 🙂 . kazdopadne Caramelo je krasny a splna vsetky funkcie moderneho kocika. krasne farby su v ponuke.Len sa mi zda ze otvor na hlbokej vanicke je dost velky a bala som sa aby maly nemal v zime prievan. to je jedine minus ktore z mojho pohladu ma.

lebo5
24. zář 2010

tááák už máme Camarelo doma a sme veľmi spokojný.
@moncika15 aj my sme chceli Camarelo vymeniť za DorJan ale videli sme športový a je tam omnoho menej miesta pre babo tak sme zostali pri Cam. a nebanujeme, aj majitelka predajne nás od DorJanu odhovorila.

moncika15
24. zář 2010

@lebo5 😕 to sa divim lebo dorjan ma fakt velky sportak. mam pocit ze sa tam zmesti aj 10rocne decko 😅

ashlee
24. zář 2010

ahoj,mame kočar camarelo a jsem spokojena 🙂 🙂 🙂 ,dobře se s nim jezdí

karmenta
24. zář 2010

prosím o radu, trošilinku mimo téma, ale i tak.. chci koupit camarelo, ale je to sportovnější typ kočárku.. Jak do toho bude vypadat bílá vyšívaná saténová peřinka s krajkama a s perličkama? Nebude se to tlouct?? Nebo je to jedno? Co myslíte?

perglajka
24. zář 2010

@karmenta O tomhle jsem nepřemýšlela, chceme si koupit taky camarelo a peřinky mám taky s kraječkama 😀

karmenta
24. zář 2010

@perglajka no já právě nevím, jako mě to nepřijde, ale já prý nemám vkus 😉 mám vybrané fakt krásné extra zdobené peřinky - viz. mé album.. ale zas kupovat "luxusní" kočárek, takové to retro, to se mi ani nelíbí, ani na to nemám 😢

dada2007
24. zář 2010

@karmenta nebude to biť do očí.....neboj, videla som také 😉

karmenta
24. zář 2010

@dada2007 děkuji za uklidnění 🙂 nerada bych po půl roce vybírání nejvhodnějšího kočárku byla zase na začátku 🙂

dada2007
24. zář 2010

@karmenta to nech ťa netrápi...neboj, fakt to bude OK. Dokonca ľudia rozmýšľajú nad tým, že aké majú oblečenie, zimnú bundu či letné šaty...či sa im to bude hodiť k ich garderobe......alebo či sa bude dievčatko v ružovej dobre vynímať v zelenom kočíku alebo v červenom....a tak...takže pohodka 😉

cebrna
24. zář 2010

Ahoj,máme Camarelo a veliká spokojenost.Asi jsme měli na kočárek štěstí,protože kromě píchlé pneu(a to není vada výrobce ) nebyla jediná závada.Malé je 7 měsíců a ještě jezdíme v hluboké korbičce.Jinak kdo kočárek vidí tak ho chválí

detskekociky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
perglajka
25. zář 2010

@karmenta Jo, ty jsem teď viděla-retro kočárky, stojí kolem 30-40 tis. to neni normální! Já si myslím, že to bude v pohodě. V takovémhle stylu se teď dělá spousta kočárků a většina maminek má načančanej vnitřek 🙂 určitě budeš spokojená ty i ostatní 🙂 !

karmenta
26. zář 2010

@dada2007
@perglajka díky za pomoc 🙂

perglajka
26. zář 2010

@karmenta neni vůbec zač 🙂 !