Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
kkubekova
10. lis 2010

Ahojte,
tak ja som s tymto kocikom na 100% spokojna, pre mna boli hlavne kriteria - velkost vanicky, kedze mam letne dieta a v zime s fusakom este nebude dost velka na sportak a vanicka je super velka a priestranna - nemam problem do nej malu dat aj s fusakom a to am uz skoro 70 cm 😉 a aby sa zmestil do vytahu - my mame extra maly vytah a zmestime sa
co sa tyka farby, tak ja mam pistaciovu zelenu - riadne kriklava, ale je nas vidno z dialky a musky nas teda neobchadzaju 😀 ale ja by som si tento kocik kupila znova - mozem odporucat

cam79
11. lis 2010

Ahoj holky, hrozně se mi líbí tenhle kočárek, dnes jsem potkala paní, co ho vezla a měl temně vínovou barvu-nádherná a nemůžu tu barvu na netu nikde najít....nepomůžete mi? Snad paní někdy zase potkám /pravděpodobnost dost malá ☹ / a budu se jí moct zeptat....nevíte o něm některá???? díky

dupik
12. lis 2010

@cam79 na aukru mají vystavený i ten bordó (mají červenou, oranžovou, růžovou a tuhle tmavě červenou...+ další barvy.) Stačí ho nechat vyhledat a rozkliknout kterýkoli odkaz a prohlídnout...

dupik
12. lis 2010

my máme zelený a zkoušela jsem teď měnit hlubokou za sportovní část. Když se nasadí tak, jak patří-ve směru jízdy, tak vypadá normálně. Ale při nasazení tak, aby malá na mě viděla je kočár divný..fakt se mi nelíbí. Takže asi bude malá od 7 měsíců jezdit tak, že bude koukat na svět a ne na mámu..Však mě zná a vidí pořád, tak co..

dupik
12. lis 2010

Jo a doporučuji mít doma sadu na opravu duší a kompresor nebo pumpu. Já si myslela, že se nám to stát nemůže a nebyli jsme na to připraveni-a měli jsme DEFEKT. Takže manžel jeden den jel koupit sadu na opravu duší a večer hledal benzinku, kde kolo dofouká. Ale v našem městě žádná nebyla funkčí (kompresor) tak večer objednával kompresor nám do auta. Takže sice už kočár máme opravený, ale nemohly jsme ty dva dny jít nikam...ani na cvičení ani k doktorce...celkem čára přes plány. Tak ať vás to taky někdy nezaskočí..

jankapb
18. lis 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste skúšali prať tašku, kryt na hlbokú časť alebo na vajíčko v práčke? Mám taký program 15 minút 30stupňov ale bojím sa to tam dať.

dvojcata2
23. lis 2010

@dupik Ahojky pozor na nafukování na pumpách můžeš přefouknout a je po uši ale i po plášti nejlepší je pumpička na kolo.Já je prodávám takže jsem pár rozervaných kol viděla tanhle kočárek máme za 7899 a moc ráda ho prodávám je super

dvojcata2
23. lis 2010

@jankapb Prát látky s kočárku můžeš na 30 ale pozor nedávat aviváž nebo zničíš impregnaci a mohli by se polámat vlákna a pak už to nedáš dohromady
😉

zuzuzaa
26. lis 2010

Ja tiež uvažujem nad kúpou tohto kočíka. Chcem sa vás opýtať - či máte skúsenosti s vajíčkom, či sa dá dať na nákupný košík napr. v Tescu. Výrezy na tom vajíčku sú, ale či to aj v praxi pasuje.

valika_val
27. lis 2010

ahojte kocky, tak ja po 7 mesiacoch spokojneho uzivania predavam camarelo v sytej zelenej farbe, kto ma zaujem, pisnite mi do IP 🙂 vanicka nam doma zavadzia a potrebujeme peniazky na vacsiu autosedacku, tak som sa rozhodla necakat do jari a predavam teraz. kupovala som k nemu slnecnik, prsiplast aj sietku proti hmyzu.

zuzulele
10. pro 2010

@zuzuzaa Zuzi vajíčko jde nasadit na nákupní vozík v pohodě, zářezy sedí. Taky jsem spokojená. S pořízením výbavy pro případ defektu souhlasím. 😉 Sporťák jsem ještě nevyzkoušela, snad vydržíme celou zimu v hlubokém, ikdyž už teď je dost natěsno. (Nikdo by nečekal, že budeme mít takového obříka... 😎 ) No jinak co se týká toho vajíčka, asi bych v budoucnosti radši měla pořádnou autosedačku, ne z trojkombinace. Ale to nic nemění na tom, že ji stále používáme. Jen když malý ještě nedržel hlavičku, měl dost divný posed. 😀 Pak už to bylo lepší a teď je tam zase už moooc napresovaný. Zdá se mi i docela těžké, ale nemám s čím porovnat, takže nevím, jestli u těch dražších samostatně koupených autosedaček je to lepší. Ale celkově jsem nadšená a všichni mi chválí, jaký máme krásný kočár. Já si původně jela pro modrý, ale v obchodě jsme uviděla černý a nemohla jsem odjet bez něj. Je decentní, hrozně elegantní a neutrální. 🙂 Taky doporučuju mrknout na barvy na vlastní oči. Jo a líbí se mi, že jsem ještě nepotkala nikoho s Camarelem - nejspíš jsme jediní ve městě, kdo ho má. 😎

zuzuzaa
11. pro 2010

@zuzulele ďakujem za odpoveď. Kočík sme už objednali v béžovej farbe, takže dúfam, že nebudeme nadávať. S tým vajíčkom aj rátam, že keď bude bábätko väčšie, kúpime normálnu autosedačku.

lebo5
11. pro 2010

@zuzulele ja mám tiež čierny, a všetci že "čierny???" ale nám sa páčil najviac a tiež sme jediný na okolí 😀 😀 😀

salma22
14. pro 2010

zienky pokazil sa vam uz niekedy q12?

salma22
14. pro 2010

a od kial pochadzaju myslim ci su z polska alebo?

karmenta
20. pro 2010

@salma22 myslím že polsko, ale který kočárek dnes není.. 🙂

sonorista
20. pro 2010

@salma22 Ano pokazil, 2x pichnuta duse, 2x rozlomeny patentek, 1x vadny zip, nepovazuji to za nic vazneho.
Vse nam zdarma na pockani v kamenem obchode opravily. Dalsi patentek uz brzo pujde zase k vymene, malo drzi nanoznik na sportaku - Proste provozni zavady.

sonorista
20. pro 2010

Jinak nejhorsi je asi pichnout. Foukat to pumpickou proste nejde.
Vykuchal jsem kompresor ze stare lednice a tim to foukam - naprosta pohoda 🙂

salma22
21. pro 2010

@sonorista tiez ste si uzili s kocikom 😨 fu a teraz ktory je dobry hmmm....

sonorista
22. pro 2010

Vis co ja to beru jako provozni vady, jsem si vedom ze je to kocar polske vyroby do 10 tis. v tomhle segmentu na tom budou vsechny kocarky stejne. Ono bohuzel, ale ani neplati co je drahe je kvalitni.
Camarelo ma pro mne jine prednosti a v globalu jsme s nim naprosto spokojeni - nemenil bych.

minuliena
2. led 2011

Ahojte my máme tento kočík vyše roka a som veľmi spokojná vanička bola super veľká priestranná malej sa tam páčilo teraz už máme športovú časť, ktorá má svoje chyby ale keď porovnám s kočíkom čo som mala pri prvej dcére tak sa to stratí.To madlo je dosť blízko nožičiek a hlavne teraz keď je malá naobliekaná ale zvyknem jej ho dať vyššie, tu podložku čo bola v kočíku som vybrala lebo malá sa mi na nej hneď šmýkala dole,strieška by mohla byť taká ako na hlbokej časti tu je taká labilnejšia tam bola krajšia,defekt sme dostali zatiaľ iba raz netreba mať veľmi tvrdé gumy,s tým ovládaním je to super v pohode sa dá aj jednou rukou a v druhej dáždnik alebo ruka staršej dcéry čo pri klasických kolieskach sa to nedá.

minuliena
2. led 2011

Malá mi zvykne v nom aj teraz spávať,lebo na obed musím chodiť do školy pre staršiu dcéru a v pohode sa zmestí aj fusak hrubá deka a ešte aj ona je dosť oblečená.Čo sa týka vyblednutia, máme oranžový a bol iba malý rozdiel keď sme prekladali vaničku na športovú časť a to sme s ním boli dosť na slnku.Nánožník aj tašku som prala na 30.Toľko môj názor na kočík ja by som si ho kúpila zas.Bolo mi veľmi ľúto keď som vaničku musela odložiť a bude mi ho ľúto aj predať.Máme aj golfový kočík ale radšej chodím s týmto,ten iba ak ideme autom lebo sa ľahšie skladá a zmestí sa do auta.V našom meste ich je dosť a vždy vidím nové takže nie som sama komu sa páči typ kočíka ale hlavne prijateľná cena.V lete sme boli na dovolenke v čechách a to by som povedala, že tam budem sama s týmto typom ale videla som veľa mamičiek.

babika0
6. led 2011

ahojte. viete mi prosim poradit, kde kupim plastenku na kocik do dazda? a moskytieru? dik

petronelka1
13. led 2011

ahojte babenky, musím sa s vami podeliť. Naša Natálka má 11,5 mesiaca a minule som skúsila, či sa mi nevojde do hlbokej korbičky. Keď ideme vonku, malá mi väčšinou zaspí, a tá hlboká časť sa mi zdá pevnejšia a hrubšia. Takže vošla tam bez problémov, a to má 75 cm!!! Chodíme teraz takto s touto časťou v tomto počasí s fusakom a som strašne spokojná. Som rada, že tento kočík mám, a určite by som ho kúpila ešte raz. Veď povedzte mi z tých moderných kočiarov, do ktorého vám vojde skoro ročné dieťa + fusak. Niektoré moje kámošky majú 3 mesačné detičky a už musela naklikovať športovú časť, lebo im dieťa s fusakom nevošlo do hlbokej. 😉

petronelka1
13. led 2011

@babika0 Ja som mala pláštenku do dažda ku kočíku. A moskyteriu kúpiš univerzálnu v obchode s kočíkmi. Tuším, že teraz iné ani nie sú.

dada2007
13. led 2011

@babika0 ja som mala pláštenku i moskytiéru ku kočíku...ale v prípade poškodenia či straty si môžeš zakúpiť tam, kde si kúpila kočík...alebo hocikde inde-univerzálne 😉
@petronelka1 tak to je super 😵 😵 😵

dia28
14. led 2011

@dada2007 kde presne v nr máš obchodík? Chcela by som si ho okuknúť naživo! dik

dada2007
14. led 2011

@dia28 na Mostnej ulici 😉

dia28
14. led 2011

@dada2007 mám hľadať detský obchod? môžeš mi prosím povedať aj názov?

dada2007
14. led 2011

@dia28 U Kubka...detský obchod s textilom a dojčenským tovarom, atď....oproti je hotel Alexander...vedľa je cestovka Aeolus.... 😉