Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
lumixii
9. zář 2009

DERYLKA, BLEELKA: tak já například v ceně měla i síťku proti hmyzu... ale i pláštěnku. Asi záleží kde se kočárek kupuje.

derylka
9. zář 2009

bleelka... nemáš za čo... 😉 tak z týchto čo si napísala som naživo videla len ten Camarelo... 😒

dada2007
12. zář 2009

bleelka...ja ho mám v NR v mojom obchodíku a za cenu 331.91 EUR čiže 9999,-sk....a v tej cene je konštrukcia, hlboká časť+nánožník, športová časť+nánožník, vajíčko autosedačka+adaptéry+nánožník, pláštenka, taška a moskytiéra....takže tak 😉 Tento týždeň som predala svetlo modrý, svetlo zelený a ružový....sú to dobré kočíky za dobrú cenu 😉 ak máte otázky...kľudne sa pýtajte 🙂

dada2007
12. zář 2009

...a zákazníčkam ponúkam ku kočíkom i slnečník-ten vo výbave nie je 😉 ...niekto tu o tom písal...tak preto reagujem...

zanet78
13. zář 2009

dada,mne sa tiež páči tento kočík,mala by som záujem hlboká čast+športová+nánožník+taška.Autosedačku nepotrebujem,tu sme dostali bola by tá cena 331 eur,alebo nižšia?

dada2007
13. zář 2009

zanet78...je možnosť objednať kočík i bez autosedačky-vajíčka a tá cena by bola 280,50eur 😉

derylka
13. zář 2009

V Bábetku v Hlohovci je teraz v akcii za 275,50 € - dvojkombinácia (hlboká vanička + športová časť)

dada2007
13. zář 2009

derylka...to je normál cena... 😉 275 alebo 280 a už som videla aj 285.....teda pokiaľ hovoríme o dvojkombinácii 😉

zanet78
13. zář 2009

dada tak to je super cena,som zo Šale tak hádam tu majú predajnu,ked nie tak sa ozvem.Do Hlovovca to je ďaleko.

bleelka
13. zář 2009

ahojte, neviete kde by mohli mate tento kocik v BA a okoli? dik

zazalienka
13. zář 2009

ahoj, kočík majú v Hlohovci v predajni babetko.. kúsok od Lidla.. na Nitrianskej ceste.. je perfektny, aj ja ho budem objednavat.. 8300 Sk po starom.. dvojkombinácia..

mirka136
14. zář 2009

Ahoj Dada, v akych farbach mate kocik na predajni? Nam sa paci hneda alebo tmavo modra. Chystame sa v najblizsich dnoch kupovat kocik a tento by sa nam celkom pozdaval. Maju ho aj u nas v BB ale o dost drahsi, tak rozmyslam, ze mozno cesta do Nitry by nam oplatila. Mate otvorene aj v sobotu? A este otazka, nikde som nenasla, ci je rukovat na kociku vyskovo nastavitelna.

zazalienka
14. zář 2009

Ahoj Dada, kde máš v NR predajňu? chystáme sa na nákupy tak by som chcela aj švagrovej ukázať kočík, prípadne hneď aj objednať.

dada2007
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dada2007
14. zář 2009

mirka136....minulý týžden som predala zelený, ružový a modrý...momentálne tam mám červený-ale stav sa dopĺňa priebežne 😉 ....ďalšia otázka bola, či máme otvorené i v sobotu...áno máme od 9:00 do 12:00...ale po dohode som ochotná bez problémov tam byť aj dlhšie alebo prísť napr. v tú sobotu o 17...je to o dohode 😉 😉 a posledný tvoj dotaz...áno, rúčka je výškovo nastaviteľná 😉

dada2007
14. zář 2009

zazalienka...obchod mám a Mostnej ulici....je to ulica pri divadle...vedľa mňa je cestovka Aeolus a oproti hotel Alexander 😉

mirka136
14. zář 2009

Dada diky za infosky. Ake ine znacky kocikov mate? Rozmyslala som aj nad Espiro Atlatic, Espiro GTX, Babysmile V max. Pravdu povediac okrem Camarela som ani jeden z nich nevidela na zivo, preto je tazke rozhodnut sa... Mate aj niektore zo spominanych kocikov? Pripadne ak by sa ti chcelo napisat mi, ktore znacky mate na predajni, bola by som ti velmi vdacna. 😅

jijitka
14. zář 2009

Ahojte, nevíte někdo, prosím, kde tento kočárek prodávají na ostravsku ? Případně i Slovensko - někde blízko hranic. Nechci objednávat přes eshop už třeba kvůli případné reklamaci .. Díky 🙂

zazalienka
15. zář 2009

ahoj, no my sme viac menej rozhodnutí pre tento kočík.. camarelo... páči sa nám veľmi quinny speedy, ale má maličkú vaničku, takmer všetky ktoré sa nám páčili tak sme vyskúšali v obchodoch, ale babysmile sú dosť tenké vaničky, mám pocit, že ich veľmi ľahko prefúka v zime.. maxi cosi mura nemá dosť dobré recenzie.. Camarelo má perfektnú veľkú vaničku, s plastovým korpusom ktorý bude chrániť aj proti zime a vetru, športová úprava sa dá polohovať aj chbát aj pod nožičkami.. a fainovo sa s ním manévruje... proste je za výborné peniaze a aj veľmi pohodlný.. nie všetko čo je nehorázne drahé je aj dobré.. väčšinou na tie predražené kočíky som počula dosť zlé recenzie.. takže na 80 % camarelo vyhráva..

jijitka
15. zář 2009

Ahojky, některé z vás tady řešily barvy kočárku, trochu jsem zapátrala na netu a na stránkách výrobce našla 2 zajímavé barvičky, které nejsou v nabídkách eshopů - fotky jsou stažené do alba. Podle sdělení prodejce by se - pokud se stále tyto kombinace vyrábějí - daly zajistit.

len.z
16. zář 2009

Tak my máme Bebetto Vulcano a tento kočárek má naprosto stejnou konstrukci, kola....jen nemáme vložnou tašku jako tento, ale korbičku.... 🙂

dada2007
16. zář 2009

ahojte....

mirka 136...z tvojich uvedených kočíkov nemám v obchode ani jeden...v obchode mám kočíky značky Bambino a to napr. 2DX, Boston, Twister, Sprinter, Aygo, Cross a iné....aj spomínanú Q 12, a taktiež Coletto či už Mateo(novinka) alebo Austin. A čo a týka značiek Dema, Cam, Chicco, Neonato...tie nemám vystavené ale je možnosť si ich u mňa objednať 😉

jijitka...poslala som ti IP....ohľadom obchodov v ČR 😉

bleelka
16. zář 2009

dada, volala som do predajni v BB a BA a Camarelo Q12 nikde... asi budem musiet za nim cestovat co sa mi uz zle v tomto stadiu :( neviete niekto poradit kde ho maju v BA a okoli? dikeees

michellis
16. zář 2009

dada....prosím pošli mi také ty obchody v čr. a mohla by jsi změřit sportovní sedačku?
Taky se mi ten kočárek hrozně moc líbí,vyhovuje mi velká korbička,sportovní část s polohováním až do lehu,nafukovací kola,je dobře vysoký...vyloženě splnuje vše,co jsem chtěla...
Jen jediný problém mám,že jsem naživo viděla jen v modré a vzhledem k tomu,že budu mít vytouženou holčičku,tak musím jít do červené 😀 bohužel tady zatím vím jen o jednom obchodě,kde ho mají....

jijitka
16. zář 2009

michelis - podle údajů prodejce je sporťák 34cm široký, délka sedu 25 cm, délka opěrky 43 cm. Zatím jsem ještě kočárek naživo neviděla, ale já budu mít chlapečka, takže asi ten tm. modrý - má stejnou barvu jako na obrázkách ??

bleelka
17. zář 2009

ahojte mozte mi niekto zmerat rozchod kolies? teda aka je sirka zadnych kolies. Vdaka moooc, mne sa paci skoricovy alebo tmavo sivy, hrozne ho chcem vidiet nazivo... len s cestovanim uz bude problem ☹ ak niekto zisti kde ho maju v BA a blizkom okoli, budem velmi povdacna...

michellis
17. zář 2009

jijitka-ten modrý je fakt moc pěkný,hned jsem si tenkrát říkala,jestli náhodou budu mít zas kluka,určitě do něj půjdu 😉
jen si teda netroufám srovnat fotku s realitou,možná je trošičku výraznější než na fotce,na těch fotkách mi přijdou ty barvy takové mdlé...
Mě se líbí ten vínový takový,nebo jaká to je vlastně barva...Ten červený co jsem viděla na vzorníku v obchodě je takový "vyblitý"....
Dnes jsem tam zrovna byla,viděla jsem ten tmavší zelený,ten se mi moc nelíbil....
Nechala jsem si ho předvést a taky jsem si ho změřila.Sport.-91x35 a korba 80x38.Je naprosto super,moc se mi líbí.

jijitka
17. zář 2009

michelis - mě se původně barevně moc líbil Dorjan. Ale říkám si, že je důležitější funkčnost a velikost, než barva. U tohoto se mi líbí ten tmavý - asi není modrý, ale tmavě šedý. Chystám se taky na něj podívat, jen budu muset cestovat asi 70 km, ale to obětuji. Mimochodem, kde jsi se na něj byla podívat - nebylo to na ostravsku? 🙂

bicista
20. zář 2009

Taky jsme poridily tento kocarek v cihlove barvicce, je super, Vahali jsme jeste mezi DorJan Danny Prestige, ale tenhle nem prijde vyssi a urcite je trochu prostornejsi. Tak snad jen aby se taky libil miminku 😉

janulka182
20. zář 2009

jijitka ja som si ho tiez objednala v tmavsej modrej, aj ked budeme mat dievcatko. Mne sa tato farba zda taka neutralnejsia ako tie ine odtiene modrej. Videla som ho aj nazivo a je fakt nadherny. V skutocnosti sa mi zda trosku tmavsi ako na fotke a nie taky moc kriklavy, co je fajn. V skutocnosti sa mi paci omnoho viac. Fotka tu farbu nedokaze zachytit tak ako vypada v skutocnosti. Aj my sme si ho odfotili a na fotke vypada uuuplne inac 🙂 .