Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dada2007
26. zář 2010

@karmenta 😉

sonorista
26. zář 2010

Cauky, se sportakem jezdime pres 2 mesice, a neni na nem pro nas nic co by nam nevyhovovalo.
Jedine, ze jde do podvozku proti smeru jizdy hure nez ve smeru jizdy Jalikoz tam trochu prekazi jeden plast.
opomenu-li zvlastni design toho sporataku tak s nim nemame zadny problem s praktickeho hlediska.
Nesmi se samozrejme chodit do detailu.

mischelin
27. zář 2010

@cebrna tak my sme v sportovom od aprila a je super, nemam vyhrady.

sonorista
27. zář 2010

Takhle jinak vypada neve uchyceni korby na sportovni casti, pokud by jste si to chtel nekdo otocit,aby srouby nesly smerem dovnit a ten kovovy ram je uchycen taky na druhe strane.

elixia
27. zář 2010

@shaarka ako sa ti zatial jazdi so sportakom?

shaarka
27. zář 2010

@elixia
zatial sme toho este vela nenajazdili a hlavne maly ma este len 5 mesiacov, takze mu to nie je prilis pohodlne. ale sportak sme vytiahli prave kvoli tomu, ze sa da polohovat, tak nech ako-tak vidi, ked sa zobudi. naivne si myslim, ze nebude revat 😀
voci funkcnosti nemam ziadne vyhrady.
ale luto mi je za vanickou, lebo z nej nic nevypadavalo, dieta sa mi nesmykalo, nelietalo po kociari, a do vanicky som pchala vselico od plienok cez saty po mobil, kluce, hracky, jedlo (k noham) a bolo to poruke. v sportaku si take nieco dovolit nemozem. ach, ta moja pohodlnost 😀

objednala som tu vlozku (zajtra si idem po nu), mozno trosku pomoze. inak zatial nosime v sportaku rozzipsovany fusak, ako namiesto polstrovania. ma to tam makkucke a trocha to aj vyplnuje priestor, nez zacne sediet.

aha, spomenula som si - jedine, ci mi vadi, je to madlo - zda sa mi, ze je tam pod nim velmi maly priestor na nozky 😖 a to sa mi nielen zda, ale ozaj je. zatial mu to nevadi, lebo je kratky, ale neviem si predstavit, ze tam vopcha potom svoje stehno a este aj v oteplovackach a vo fusaku... 😒 ☹ co vy na to?

mala som moznost vidiet viac kocikov... videla som uz aj lepsie nakupne kociky. na to, aky ma camarelo siroky podvozok, ma podla mna maly kosik. urcite by zvladol aj vacsi. nehovorim, ze na tazke veci, ale bolo by to pohodlne. no a potom to madlo - na inych sportakoch som videla take tie "tacky", kde si dieta da piskoty, alebo pohar s pitim. skoda, ze to nie je samozrejmostou pri vsetkych kocikoch. a este napriklad polohovanie - vacsina kocikov ma len niekolko poloh, ale videla som aj taky, kde sa to riesilo nejakym popruhom, cize poloha chrbatika sa dala nastavit uuuuplne lubovolne. to bolo fajn.
tolko moje postrehy 😀

shaarka
27. zář 2010

* nakupne kosiky, nie kociky 😀

shaarka
27. zář 2010

@detskekociky
predpokladam, ze si predajca 😀 ale to mi nevadi, pytam sa, ze ake nedobre odozvy si pocul na sportak. co konkretne?

dada2007
27. zář 2010

@shaarka aká vložka prosím ťa? 😉

elixia
27. zář 2010

@shaarka vdaka za postrehy...skoda,ze clovek taketo veci zisti az pri pouzivani. Ale ked idealny kocik aj tak neexistuje,zrejme na kazdom sa najde nieco,co by mohlo byt lepsie. My sme ho zvolili kvoli vanicke a aj cene, urcite su lepsie,no za tu cenu sa mi tento najviac pozdaval...
Chystas sa kupit aj tu ' trayku' na madlo? Mna vobec nenapadlo,ze sa to moze dat kupit osobitne 🙂

shaarka
27. zář 2010

@sonorista
takze to nie je len srubou, ale cela konstrukcia, ktora drzi striesku, je otocena... 😒
hm, je to podstatne lepsie, to je pravda.
u nas je to takto:

shaarka
27. zář 2010

@dada2007
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...
aby mu bolo maksie a aby sa tak nepotil 🙂

@elixia
no ten tray by som rada kupila, ale zatial som nasla len na amazone, ci kde, a nie som si ista, ci by sa to dalo namontovat aj na tento 😒
a to madlo? som zvedava, co napisu ostatni... mozno sa mi to fakt len zda a madlo a ten priestor pod nim je ok. to by som bola velmi rada. 🙂

ked tak premyslam, tak ja by som uz kupila asi iny kocik. videla som u kamosky velmi podobny, ale lacnejsi, ta nizsia rada (viac plastu, mensia vanicka). u tych som sa bala, ze nic nevydrzia. ale zas - teraz uz viem, ze sportovu trosku ponosime a potom sa budem obzerat po inom sportaku, nejakom, co mi bude pasovat najlepsie. uplne inak sa kupuje s uz nejakymi skusenostami, ako ked som bola tehotna a vedela o tom prd 😀

v podstate uz frflem na vsetko - aj na jeho vahu (lebo mi odmietli namontovat kolajnice do bytovky), aj sa mi zda, ze som ho tym vynasanim po schodoch (lepsie povedane tahanim) rozkyvala, trosilinku vrzga... a to odbrzdovanie je fakt desne! keby som zasadne nenosila sportove topanky, tak hodim kociar do kosa. tak debilne sa to odbrzduje, ze az. musim do toho kopnut, lebo nemam silu ho odbrzdit pod tym uhlom, ako je. 😀 😀 😀

ale napriek tomu - som relativne spokojna. ved akoby aj nie, ked som iny nevyskusala aspon tyzden? 😀 😝

dada2007
27. zář 2010

@shaarka tá podložka vyzerá supééééééér!!! prosím, potom podaj info...ako to tam vyzerá, či to je ,,na mieru" a tak...budem ti vďačná za info 😵 😵
...ja rozmýšľam tiež o tomto kočíku 😉 ...a ako pri malej, tiež i teraz viem, že keď vyjde hlbokého...chvíľku budeme v športovom a pak sa budem obzerať po niečom inom 😀 😀 😀 ľahkom, malom, ale dobrom 😉

shaarka
27. zář 2010

@dada2007
ok, napisem 😀 al enie je to moj napad, niekde tuto som sa inspirovala 😀
zeby elixia? alebo niekto iny? prepacte, nemam pamat na mena 😅

dada2007
27. zář 2010

@shaarka ok, dík ...ja som tiež čítala nejaké odporúčania na podložky...ale neboli takéto-že aj letná aj zimná verzia 😉

sonorista
27. zář 2010

My pouzivame podlozku od emitexu
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-uni-podlo...

z jedne strany je bavlneny povrch a z druhe je hrejivy microfleec povrch s antipilling upravou

shaarka
28. zář 2010

ved to je ta ista podlozka, nie? 😉

dada2007
28. zář 2010

@shaarka aj mne sa zdá 😉

shaarka
28. zář 2010

😀

petronelka1
30. zář 2010

shaarka: to madlo je fakt nízko. My máme 8 mesiacov a stále ho musím poťahovať vyššie, lebo sa šmýka smerom dole, keď tam malá sedká. No a nôžky nám tam vojdu s problémami. Vôbec nie som s tým madlom spokojná. Lepšie by tam bolo nastaviteľné. Trošku nedomyslené. To som zvedavá, ako tam vojde malá v zimnej kombinézke 😝 Ináč nemám výhrady. My používame v kočíku flysový fusačik, je to super vec. Mne ho ušila moja mamina. 😉

karmenta
30. zář 2010

@petronelka1 prosím, jaké madlo je moc dole? nechytám se 😅

petronelka1
1. říj 2010

karmenta: na športovej časti tá časť, kde sa dajú nožičky. Vlastne drží bábo, aby nevypadlo. Máme s tým trošku problém, nastaviteľné by bolo oveľa lepšie. 😖 Hlboká korbička bola ok, s tou som bola na 3OO % spokojná. Ale na budúci rok sa chystáme kúpiť golfáč, tak do tej doby vydržíme. 😉

karmenta
1. říj 2010

@petronelka1 díky za radu, chystáme se kočárek už konečně omrknout, tak to pozorněji prošmírujeme 🙂

petronelka1
3. říj 2010

karmenta: vidím, že malé čakáš v decembri, tak to ti camarelo odporúčam. Ja mám malú narodenú v januári a tú hlbokú korbičku si neviem vynachváliť. Vošla tam v deke a vo fusaku bez problémov. Podľa mňa by tam vošla aj teraz, ale ona už potrebuje sledovať svet okolo. 😉

dada2007
3. říj 2010

@shaarka tak ako? aká je tá vložka? 😉

shaarka
3. říj 2010

nooo, tak vlozka je pekna 😀
ale kedze na nej uz mame fusak, tak ani neviem, aka je. 😀
ale som spokojna, takto som si ju predstavovala.

dada2007
3. říj 2010

@shaarka tak super...dík 😉

dada2007
3. říj 2010

@shaarka čiže rozmerovo sedí, hej? 😨

shaarka
3. říj 2010

@petronelka1
veru, skoda toho madla...
ja by som ho aj vymenila za take s tackou - ale to sa mi asi nepodari 😖

a este som premyslala - tam, kde dieta v sede dava nozicky - teda to miesto, kde si ma opriet chodidla, aby mu neviseli - to je dost velke? zda sa mi to take uzke, ako keby to tam ani nebolo 😒

shaarka
3. říj 2010

hej hej, v pohode.
ale!!! este neviem, ci sa donho dobre daju pasy na priputanie dietata... vlozku dodavaku so zositymi dierami, takze si to kazdy sam musi prerezat. a ja som to este neurobila... takze toto este neviem a myslim, ze je to dolezite.
ked to spravim, napisem 😉