Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
dvojcata2
25. lis 2011

@majka21 ahoj vyndej z kola duši a kup úplně jinou je tam špatná Poláci tam dávají špatné rozměry.Nenafukuj na pumpě a tak na zmáčknutí prstu.Přední kola nemaž jen zadní a spíš prostříkat silikonovým olejem nedávat vazelínu.

majka21
26. lis 2011

ahoj @dvojcata2, ďakujem za odpoveď a dobrú radu. 🙂

moma
26. lis 2011

@evinka85 my sme nové duše kúpili v obchode s bicyklami, len si opíš číslo z kolesa a podľa toho kúpiš.

hojda
10. pro 2011

Tak právě bylo na primě, že Camarelo Q 10 je nebezpečný, ale nevím jaký je rozdíl mezi Q10 a Q 12....

terezab
10. pro 2011

@hojda Můžu se zeptat, kde to říkali? Ve zprávách?

hojda
10. pro 2011
terezab
10. pro 2011

@hojda Díky za odkaz. Teď jsem na to koukala a Q10 je starý model, který už se snad ani neprodává. Ten model Q12 už tam podle mě ty problémy, o kterých v těch zprávách mluvily, nemá

nellyza27
11. pro 2011

Ahojte, poradte mi, co mam robit prosim. Mame doma Camarelo Q12, maly sa ma narodit vo februari a po vcerajsich spravach na prime neviem co mam robit. Aky je rozdiel medzi Q10 a Q12? Stratila som doveru v tuto znacku, mate prosim niekto skusenost? Dakujem

bodlasek
11. pro 2011

@nellyza27 Q10 je starý model. Mám doma Q12, jezdíme s ním už rok a půl a jsem stále moc a moc spokojená. Zákaz prodeje se týkal Q10

zuzuzaa
11. pro 2011

@nellyza27 tiež som používala Q12, bola som s ním max. spokojná. Síce som ho predala, ked mal malý 8 mesiacov, ale len preto, že som dostala šporitak a tento mi v byte zavadzal, keďže vjíčko a hlboká vanička sa nedala používať. Vôbec by som sa nebála, Q10 bol starší model.

ashlee
11. pro 2011

taky jsem byla spokojena s Q12,kupovali jsme ho v roce 2010.moc dobře se s nim jezdilo i v horším terenu.

sweetsuzi
11. pro 2011

@nellyza27 my mame tento kocik a pouzivame ho kazdy den uz 1 a 3/4 roka. Sme velmi spokojni, splna vsetko co som chcela, dobre sa s nim chodi a je dost velky, skratka super - mozem odporucat, budes spokojna, neboj 😉

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
dada2007
16. pro 2011

@em_ka to je ešte starý, úplne prvý model......tento sa už nedodáva...

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
maceek
22. pro 2011

My máme doma model z roku 2009. Využívali jsme jej cca 1 a 3/4 roku - od autosedačky, přes hlubokou korbu i sporťák a naprostá spokojenost. Nebezpečná místa má asi každý kočár, většinou se to týká nezakrytých šroubků atp.Mohu Vám však potvrdit, že oproti roku 2009 už mají nové typy Camarela hlavně u sporťáku vše lépe zabezpečené (šroubky zakryté, dírky lépe obšité ...). Ty modely jsou dost odlišné. A i přes to, se malé nikdy v kočárku žádný úraz nestal.

lebo5
10. led 2012

na každom kočíku sú nebezpečné miesta, to by sme potom nemohli kúpiť žiadky kočík 😉 ja som s Camarelo tiež spokojná malá má rok a ešte stále mi cez deň spáva vo vaničke 😎

loretana
12. led 2012

ahoj holky, koupili jsme kočárek Camarelo Q12 a zatím jsme neměli možnost ho vyzkoušet v našem autě - máme ho u babiřčky... podle rozměrů by se měl vejít, ale jakou máte zkušenost s tím, jak se vejde do kufru? Nemám combi ani velký kufr, máme Corsu, takže kufr je podobný jako do Felície nebo Fabie nebo podobných aut... moc děkuji....

cabby88
13. led 2012

My máme tiež tento kočík a som veeeeeľmi spokojná,je krásny,veľká vanička,pohodlné vozenie,autosedačka tiež úplne super...

@loretana neboj,zmestí sa ti v pohode,najlepšie je dať dole aj kolieska,je to úplne jednoduché a vytvorí to viac miesta...

ifulinka
13. led 2012

My máme feldu a Camarelo tam dostanem 🙂

loretana
14. led 2012

@cabby88
@ifulinka holky, děkuji, to jste mě uklidnily🙂

maceek
18. led 2012

@loretana urcite se vejde - kdyz tak sundat zadni kolecka a pohoda. Je to sice trochu opruz - hlavne v zimne, kdyz jsou spinava a mokra, ale da se to.

loretana
18. led 2012

@maceek díky moc, to je ozitivní zpráva - a myslíš, že se tam vejde jak podvozek tak i korbička, nebo tu dát spíš na sedadlo?

maceek
18. led 2012

mi jsme měli octavii - mazelovo sluzebni a kufr byl porad plny kufru s naradim - takze jsme to vozili podvozek do kufru a korbu na predni sedadlo a ja s malou v autosedajde v zadu a v pohode. Kdyz jsme jeli jen k nekonu na navstevu nebo jen tak na pochuzky do mesta, meli jsme malou v autosedajde a cvakli jsme ji na podvozek, to bylo nejpraktictejsi. Neboj, vyzkousite a uvidite co se jak vejde.

karin0401
19. led 2012

ahojte.je vela modelov camarelo Q12... http://babydream.eu.sk/produkt/koombinovany-koc... ja mam tento .pouzivam ho druhy mesiac,zatial som snim spokojna 🙂

denaxm
20. led 2012

dobrý den,
ráda bych se k vám tady přidala, prozatím jako vážný adept na tento kočárek. jak jsem si to tu přočítata tak,
+ : velká korba, hezký vzhled, dobrá manipulace...
- : sportak(u někoho dobrý, u někoho hrůza), starší modely kola ( my měli předchozí kočárek Oxford a tam nám taky jednou rupla-takže tomu se vždy vyhnout asi nedá), a dál
napadá vás toho více, k + i k - u tohoto kočárku. děkuji mnohokrát

raduska12
21. led 2012

Ahojte baby 😉 aj my máme Camarelo Q 12 / Evolution .. chcem sa spýtať do cca koľkých rôčkou sa dieťa zmestí do šport. časti ?

lutia
21. led 2012

@denaxm ahoj ja som velmi spokojna s tymto kocikom, zatial mame len vyskusanu vanicku - velka (68cm dieta sa mi tam zmesti a to je zima a ma fusak), dizajn sa mi paci, kolesa som s nimi spokojna, velmi sa mi paci rukovat (koza), pri skladani je to troska nie moc dotiahnute - ked sa sklada spolu s vanickou tak sa pri zlozeni dotyka zeme predok vanicky ale nakolko sa da oprat tapacirung tak to az taky problem neni 🙂 a zakrytie v zime sa mi zda troska kratsie (mozno je to normalne ale mne sa to zda ze je to kratke ale kedze mame fusak tak to zas tiez neni az taky problem)

romca13
22. led 2012

ahojky holky,,, nevíte, zda se dá tento kočáek vidět někde v Brně???? Našlajsem ho na stránkách Baby line,psala jsem tam mail,ale zatím neodpověděli,,, děkuji 🙂

denaxm
23. led 2012

@lutia ahoj, děkuji moc za odpověď. a rovnou mám další dotaz 🙂 manžel má trochu strach, že ten košík - nákupní je dost malý-mi se ani nezdá, ael raději se ptám...