Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
sonorista
4. únor 2010

Otravna moucha si sedne na vsechno 🙂

dupik
4. únor 2010

😀 tak to je určitě pravda... jen vím,že na tu zelenou prý lezou pořád ty malé mušinky....a že celkem dost..

lumixii
4. únor 2010

DUPIK: měla jsem pistáciovou barvu Q12 a bylo to šílené.. fakt šílené... jak jsem vyndala kočárek ven, v mžiku
na boudičce bylo tisíce malých černých mušek.. pak jsem dávala přez léto na boudičku plenku... ani sítka nepomáhala.. byli i pod ní.. fakt něco hroznýho... ale slyšela jsem že jsou na všechny zářivé barvy.. nevím co je na tom pravda.. ale na tu pistáciovou fakt šly šíleně 😠

dupik
5. únor 2010

lumixii: Děkuji moc za Tvé zkušenosti, aspoň vím,že nemáme jít do těch zářivých barev...Nakonec asi koupíme tu grafitovou....

mischelin
5. únor 2010

tak my mame pistaciovy a mala sa narodila v lete a musky neboli..iba obcas na vecer, ale to sme s malou von uz nechodili, iba ked sme nechali kociar vonku...ale na kamoskin oranzovy sli riadne

nadege
5. únor 2010

Ahoj, tak jsme si asi našli favorita....Q12 vypadá dobře po všech stránkách. Jen nevím , jestli se vejde složený do kufru našeho malého auta (Opel Corsa). Nemáte někdo zkušenost s převozem kočárku v malém autě ? 😕

lumixii
6. únor 2010

NADEGE: už se tady tenkrát někdo ptal.. tak jsem šla přeměřit náš kufr, protože ho mám taky dosti malý...zkopírovala jsem to a tady to je: informace ohledně Felicii nemám.. ale mám rovněž malý kufr, a kočárek se mi tam vejde, tedy máš-li namysli jen podvozek, korbičku si dávám do auta na sedačku, ale sportovní nástavba se mi do kufru vejde.
Jen tak pro zajímavost rozměry mého kufru jsou... 110 x 74 x 22(22 měřeno na výšku v místě nejnižším, zešikmení kufru).
Tak snad ti to bude něco platný.

petulas
6. únor 2010

Nadage: my máme ford fiesta a musíme vyndat ty větší kolečka 2ks a v pohodě se nám tam vejde .. 😉

dupik
6. únor 2010

No ahojte,koukali jsmevčera s manželem na ceny a zjistilijsme,že od distributora z Polska homůžememít za 7600Kč i s autosedačkou....nevím,na kolik vyjde poštovné, ale ušetřit 2500 je slušné...manžel faldí nákupům přes net, tak do toho asi půjdeme..stejně-české obchody je berou od nich a přirazí si marži..http://www.maked.pl/wozki-dzieciece-c-78?sort=1...

petulas
6. únor 2010

dupik. taky fandím obchodu přez net, ale kočárek bych asi nekupovala kvůli případné reklamaci- nikdy nevíš co se může stát a některé obchody kamané mají i tom že ti ho udržují kontroly a v případě že se opravdu něco stane - zapůjčí ti náhradní místo toho tvého. 🙂 ale samozřejmě záleží na tobě...my jsme ho kupovaly za 9999,- i se sedačkou..

ashlee
7. únor 2010

ahoj.mate někdo kočarek camarelo q12 béžovy?

petulas
8. únor 2010

ashle: Nemám ho ,ale viděla jsem ho ve zkutečnosti je také moc hezký, abych pravdu řekla tak od Camu se mi líbí všechny barvičky kromě té světle zelené ta mi přijde taková jakoby vyšisovaná.. 🙂

brusinka.pusinka
8. únor 2010

Ashlee já mám sie Dorjan ale tuto barvu pro mě je užasnýýýýý
http://www.facebook.com/profile.php?v=feed&stor...

brusinka.pusinka
8. únor 2010

no zase to nějak nejde zkusím poslat foto znovu 😉

garonka
8. únor 2010

ashlee

ja ho mam a je v albume, vyzera super a teším sa na kočíkovanie nemal by sa ani špiniť a tu farbu mi schvalil každy 😉 😉 😉

gilmorka
8. únor 2010

Ahojte. Uvazujeme nad Q12. Takze u tych, co ho uz niekolko mesiacov pouzivate, prevazuju same pozitiva?

gilmorka
8. únor 2010

chcem sa spytat na tu sportovu cast, ked je otocena v smere jazdy, je vtedy nizsie? V protismere mi pripada dost vysoko polozena. Nemate niekto vyfotenu v smere jazdy? dakujem.

gilmorka
8. únor 2010

fotky som uz nasla na jednej polskej stranke, ak by niekto chcel, poslem link. Je tam kopec detailnych fotiek v roznych kombinaciach poloh a aj farebne prevedenia.
Tak uz len aby niekto napisal, co ma dlhomesacne skusenosti, ci je stale kocik super volba 😉

gilmorka
9. únor 2010

Tak ako, nikto so skusenostami so spotrovou castou? 😒

gilmorka
9. únor 2010

športovou 😀

luanne
9. únor 2010

Ahoj,tak já jsem majitelkou bílého camarela q12, barva je na mé přání. Musím říct, že stačí cokoliv za špínu jen otřít hadříkem s mýdlem a je po špíně. Brzda jde špatně odbrzdit, ale našla jsem si grífek jak na to. Patent na uchu tašky se utrhl hned, poslali mi velmi ochotně novou, ale příliš nepoužívám. Hluboká korbička je prostorná, jsem spokojená. KOčárek se hezky ovládá. Bohužel jsou velmi slabé pneumatiky a duše na kolečkách, takže jsem už několikrát píchla o napínací špendlík. Vyřešila jsem koupí jiných pneu a duší a kočárek "přezula" jako auto. Se sportovní částí zatím zkušenost nemám. Fusak jsme koupili stejně jako kočárek na bambiinu a padne do kočárku krásně a je teplý. Předchozí kočárek jsem měla rakouský a byl méně poruchový a bezproblémový. Ale nebyl tak elegantní a hezký, nemohla jsem si na něm nic nadiktovat a koupila jsem ho v kamenném obchodě. Camarelo byl přes internet u bambina a jejich přístup je úžasný a příkladný pro všechny prodejce.

lenka_66
10. únor 2010

mne pistaciova vyhovuje a nemam ziadne havede co som sa divila.

gilmorka
12. únor 2010

stale nikto so skusenostami so sportovou castou Q12?

yanca
13. únor 2010

ahoj holky, taky vážně uvažuji o tomto kočárku, zamilovala jsem se do něho, i manželovi se líbí, dle popisu splňuje vše, co od něho očekáváme .. na výběr je plno barviček, kočárek lze posadit v i proti směru jízdy, a ta cena? v plné výbavě do 10 tis. mi přijde fakt super .. takže pročítám diskuse a jsem na 90% rozhodnutá, že do něho půjdeme .. čekáme miminko na konci července, takže potřebuju prostornější korbičku, aby se nám tam prcek vešel ještě v zimě i s fusakem, pak už půjde do sportáku ..

anieanne
14. únor 2010

Ahoj. Rozhodujeme se mezi X landerem XA a tímto. X Lander je úžasný, ale vzhledem k tomu, že čekáme prcka na přelomu srpna a září, tak má pro nás malou korbu... Ten už jsme si i osahali naživo. Camarelo je mu hodně podobný, ale větší korba, což je super. Ale problém je v tom, že nemůžeme vypátrat, kde je možno ho prohlédnout naživo. Nevíte náhodou o nějakém místě ? Praha, Plzeň, Podbrady a okolí... Díky

janulka21
14. únor 2010

Ahoj anieanne, kočárek Camarelo v Praze neseženeš. My jsme museli do Berouna a tam ho paní vystavený asi ve třech barvách. Pokud máš zájem o kontakt na ten krámek v Berouně, písni mi do IP. My si ho objednali v té tmavší modré a už se něj těšíme 🙂

dida81
15. únor 2010

anieanne- aj my sme cheli X-lander,, no dovod preco sme sa rozhodli pre camarelo je práve velkost. A poviem vám, ked tam mame fusak a deku- no neviem si predstavit mensiu vanicku. 😀

zuzulele
16. únor 2010

Ahoj všichni, tak jsme nakonec Camarelo Q12 taky koupili a ani jsem naživo neviděla jiný kočár. Tenhle prostě splňoval všechny mé požadavky a byl tak úžasný, že jsme neváhali a rovnou ho koupili. Kromě toho jsme narazili na skvělý obchod ve Valašském Meziříčí u náměstí, kde nám vyšli ve všem vstříc a řeknu Vám, že takový přístup jsem už dlouho nezažila. Když dáte předem vědět, kdy přijdete a jaké barvy kočárku chcete vidět, budou pro vás nachystány. Všechno nám názorně ukázali a byli moc příjemní, přestože jsme tam strávili snad hodinu. Dokonce nám sami předem nabídli, že pokud bychom potřebovali, zůstanou kvůli nám v sobotu i po zavíračce. Kromě toho cena byla pro mě bezkonkurenční, protože ani na internetu jsem neviděla levnější (do Polska jsem jet nechtěla...). Kočárek (hluboká i sportovní verze, nánožníky, taška, pláštěnka, moskytiéra) i s autosedačkou nás vyšel na 8.800,- Kč. Jeli jsme pro tmavě modrý, případně zelený, ale na místě mě prostě nadchl černý (vždycky se mi líbily černé kočárky...). Je neuvěřitelně elegantní a uvnitř je bílý, takže miminko určitě z černé barvy nebude mít deprese. Kromě toho si ho krásně vyzdobím barevnýma dekama, hračkama, apod. A vždycky bude ladit i s maminkou. Už se nemůžu dočkat, až s ním vyrazíme. 😀

nadege
16. únor 2010

Tak jsem právě Camarelo Q12 objevila na Aukro.cz za 9200 i s dopravou (samo včetně autosedačky 🙂 ) , vše nové, dodání do 14 dní....tak to omrkněte 😉