Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
kadan
14. bře 2013

aj ja som spokojná s camarelom, defekt sme zatiaľ nemali, ale používam ho iba 2 mesiace 😉

aadulik2110
14. bře 2013

@terezab tak to ste teda šťastní.... lebo my používame 9,5 mes. a manžel nič iné nerobí len kolieska dofukuje, lepí defekty...

terezab
15. bře 2013

@aadulik2110 a nezkoušeli jste ho reklamovat? a jaký máte typ kol?

aadulik2110
15. bře 2013

@terezab neskúšali, ale určite budeme, lebo nás to nebaví stále dofukovať.... nafukovacie kolieska

terezab
15. bře 2013

@aadulik2110 já za celou dobu nafukovala jen jednou

terezab
16. bře 2013

@aadulik2110 ono oba typy jsou nafukovací, ale jedno byla nějaká nízkoprofilová a pak taková sportovnější. my máme tenhle typ: http://www.google.cz/imgres?q=camarelo&start=12...

georgia333
16. bře 2013

@aadulik2110 ja som predávala svoj použitý kočík susede, ktorá mala camarelo, viac ho opravovali ako sa vozili, večne im vypadla celá oska a nehovoriac o defektoch, môj manžel im rozobral kolesa a duša bola ako sitko, môj jazdený používa dodnes bez opravy

miselkat
16. bře 2013

My ho mame tu takmer rok, raz sme mali defekt, inak som s nim spokojna. Citala som dost kritiky na sportovu cast, zatial ju pouzivame v zime s fusakom, uvidim ako bude v lete.

mimisk
16. bře 2013

@aadulik2110 skuste si podlepit disky lepiacou paskou

buba13
17. bře 2013

Ahojte, prosím neviete mi poradit či sa dajú zohnať náhradné diely na športovú časť? Môj muž bol dnes šikovný a zlomil tú časť kde sa ohybaju nohy pridávam foto čo myslím

buba13
17. bře 2013

Obe strany sú v keli! Jedno je zlomené a druhé drží len polohovanie nefunguje

mimisk
17. bře 2013

@buba13 treba tam kde ste kupovala kočik ,myslim že by vám mali pomoct,lebo sa jedná o suciastky ktoré by mohli zohnat

janinkafo
20. bře 2013

Ahoj, nemůžu to tu najít, tak se zkusím zeptat. Lze použít autosedačka Maxi cosi cabrio fix na Camarelo Q12?

em_ka
21. bře 2013

@janinkafo povedala by som , ze neide. Autosedacka camarela ma taky klinovity vystupok pomocou ktoreho nasadis na adaptery. maxi cosi to nema.

cucoryedka
31. bře 2013

ahojte maminy, vie mi niektora z vas poradit, kde sa daju zohnat adaptery (redukcie) na kocik camarelo - na autosedacku? mame kocik verso connect, ale sedia tam tie adaptery z versa, mame druhe mimi, a bez toho to bude trosku tazsie vdaka 🙂

kiwikzk
14. dub 2013

@janinkafo Ahoj, ano dá ale musíš si pořídit redukci. My to tak máme. Myslím, že to jsou tyto: http://www.kocarky-kladno.cz/alpiron-adapter-k-...

cucoryedka
16. dub 2013

teraz pozeram, ze mam preklep...mame kocik verso a sedi na neho redukcia z camarela...keby mi niektora vedela poradit, kde kupim redukciu na camarelo, pomohlo by to 🙂 vajicko mame carlo karwala...kupit to v obchode, kde sme kupovali kocik neviem, mame ho od ruky a pani to nemala...dik pekny den 🙂

lowike
22. kvě 2013

Ahojte, ak niektorá rozmýšľate nad kúpou kočíka Camarelo, pozrite môj bazár - mám od dnes celú 3-kombi v ponuke vo veľmi dobrom stave, používanú len 14 mesiacov. https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ws3p/koc...

blondy12
1. čer 2013

ahojte baby ktore mate camarelo..zapacil sa mi tento kocik..konkretne ide o najnovsi nejaky model camarelo colorado..na fotkach nic moc ale v skutocnosti je krajsi..ale chcem sa opytat..mozte si zlozit kocik spolu so sportovou castou?ci je potrebne ju dat dole?podla mna ked to pojde na inych typoch aj na tomto to podje...zabudla som sa v obchode opytat..

jarka17
17. črc 2013

prosím vás veľmi pekne,zháňam náhradné bezpečnostné pásy na kočík camarelo,neviete kde by som ich zohnala?
alebo nemá niektorá z vás kočík,ktorý už dosluhuje a predala by mi tieto pásy....ďakujem.

jana21278
17. črc 2013

@blondy12 my skládáme dohromady. korbička sporťáku nezabere tolik místa.

jana21278
17. črc 2013

@jarka17 a v obchodě, kde jsi kočár koupila ti nepomůžou?

jarka17
17. črc 2013

obchod bohužial medzičasom zrušili ☹

x104
25. led 2014

sháním KOČÁREK CAMARELLO ,po jednom dítěti,muže být i v záruce,trojkombinaci,a né zelené,oranžové barvy.České Budějovice,Písek,Tábor,Třeboň,Český Krumlov,JINDŘ.Hradec,jsem z ČB na kočárek by jsem se chtěla podívat osobně,taky občas jedem do Prahy,nebo Brna,nabídky mi prosím zašlete do zprávy,nebo na mail lenka.nartovska@centrum.cz

klarina_f
4. únor 2014

Ahoj ženy,

jaká stupátku pasují ke Camarelo Q12? Máte někdo i fotku? Moc dík. ;)

klarina_f
5. únor 2014

Ahoj,

první dítě jsem odvozila v Camarelo Q12. Čekám druhé a doufám, že kočár vydrží. Hluboká korba je ok, sporťák má sem tam újmu, ale jde to... otázka je, jestli to vydrží konstrukce.

Chtěla jsem se zeptat, máte zkušenosti s nějakým skejtem k tomuto kočáru?

zlaticafialova
3. únor 2015

ahojte potrebujem radu prisiel my kocik camarelo a neviem na kolko stupnou ho mozem oprat
🙂

jana21278
3. únor 2015

@zlaticafialova já jsem prala na 30. všechno se vypralo dobře.