Kočár Camarelo Q 12

soanpe
24. čer 2009
karmenta
2. srp 2010

@zvirka díky moc, na tvou radu jsem ty evolution na netu prohlížela a mají to opravdu pěkné. 🙂

zvirka
2. srp 2010

@sikulka25 Pokud máš pozitivní test, tak je hodně moc pravděpodobné, že jsi těhu 😉 V tomhle se nepletou. Spíš naopak, když jsi a neukáží to hned, ale takhle asi budeš.

karmenta
3. srp 2010

Ahojte, zjištění dne: kočárek Camarelo Q12 mají v Hodoníně v prodejně INA (www.kocarky-ina.cz)!! Nenašla jsem tam teda tu verzi Evolution, ale normální ano. Pěkný den

karmenta
3. srp 2010

nějak se mi to napsalo i s vykřičníkama, ty tam nepatří ;)

zvirka
3. srp 2010

K poznámce karmenty. U nás v Olomouci (kočárky Davídek - Timpo) měli taky jen ty "normální" verze, ale na dotaz to pán pozjišťoval a objednal nám bez problémů evolution, takže znáte to, líná huba.... 😀

karmenta
3. srp 2010

@zvirka jj, to já se tam pak zeptám, dostala jsem na tu prodejnu tip od paní co má obchod v Břeclavi, tak jsem pak sedla na net a mrkla na to zda je to pravda 🙂

llenicka1
4. srp 2010

Ahoj holky,
tak uz skoro 2 mesice vozime naseho drobecka v Camarelu a jsme opravdu spokojeni. Dokonce nam lidi kocarek chali, ze je opravdu velka korba, snadno se ovlada a vypada moc pekne. A cena je taky fajn.
Jediny na co bych chtela upozrnit je, ze jsem prala ten vnitrek, musi se opravdu prat v ruce, popre jsem dala di pracky na kratky program urceny pro prani jemneho pradla cca na 15 min a srazilo se to. Tak jsem koupila novy a to jsem ted musela vyprat a tak uz rucne a pustia barva, je to svetlejsi. Neni to hrozny, muze to byt, ale pisu to abych vas upozornila 😉
Kazdopadne ale kdo vaha tak mu tenhle kocarek fakt doporucuju 😉

anetaa
5. srp 2010

Ahojte, ja som sa tiež rozhodla pre Camarello Q12 z novej kolekcie Evolution, konkrétne farba - evo 10 (na obrázku). Už ho majú aj na Slovensku, tak sa teším. U nás v meste majú v obchode len Camarello Q12-ten som si dobre poprezerala aj vyskúšala a je super. Evolution tu nemajú, ale keď hovoríte, že je tam rozdiel len vo farbe...(ešte som si všimla trochu iné kolieska). Ale chystám sa dnes napísať na stránku, kde ho majú a spýtať sa na rozdiely, tak ak sa dozviem nejaké ďalšie, dám vedieť 🙂.

jiri.stavaric
5. srp 2010

Tak my už jsme pro Camarelo Q12 rozhodnutí z celé řady kočárků co jsme vybírali nám tak nějak vyhovoval nejvíc. Ještě nás čeká druhý kolo omrknutí City XL a pokud se manželce líbit nebude tak v Davídkovi v Olomouci to Camarelo koupíme. Kočárky jako ( X-lander, V-cross, Bexa, Espiro, Implast bolder, Implast Canu...) Ty výběrem neprošli kvůli technickým nedostatkům a u některých to fakt zamrzelo protože vzhledově se nám nejvíc líbil Implast Canu http://img.mimishop.cz/h/ms/220/0/0709/a2325377... ale přes výrazné viklání korbičky jsme se nepřenesli ( na to jich doplatilo víc.) Takže vítěz je Camarelo Q12 v této barvě http://img.mimishop.cz/h/ms/1150/0/0421/a211830...

Určitě se pak podělím o zkušenosti s ním.

jeinabe
6. srp 2010

Ahojte baby.....aj ja mam zaujem o kociar Camarelo Q12, velmi sa mi paci a tiez si myslim, ze je super a hlavne mi vyhovuje jeho velkost, kedze termin mame v novembri, takze potrebujeme dost miesta aj na fusak....... len sa chcem opytat, ci nahodou neviete, ci by som ho kupila aj v POLSKU. Mozno, ze by tam vysiel aj lacnejsie.....DAKUJEM....

karmenta
6. srp 2010

@jeinabe ahoj, v Polsku určitě, já ho sháněla a google mi ho našel v Polsku, na Slovensku.. Na Slovensku mám i kontakt, stál tuším 335EUR i s autosedačkou ( v ČR je to cena bez autosedačky). V Polsku jsem ho našla, ale dál neřešila.

greplova
6. srp 2010

ahojte aj ja mam tento kocik som s ním spokojna až na jednu vec neviem zohnat nanho pumpu na kolesa neviete mi niekto poradit

jeinabe
6. srp 2010

Ahoj karmenta, tak dik za radu....my chceme ist v septembri do Polska pozriet na kociare....a potesilo by ma, keby som ho tam nasla.....dnes som bola na nho pozriet u nas v meste a u nas stoji komplet 365eur. A ty si si ho uz kupila? A v akej farbe sa ti paci? Mne sa paci aj ten tmavomodry..... 😉

karmenta
6. srp 2010

@jeinabe nemáš zač. ještě jsem ho nekoupila, ale myslím tak do měsíce jo. Já ho za těch 335 viděla tuším v Košicích. No nám se líbí bud červený nebo ten růžový (magenta), ale ted nás docela zaujal Evolution (varianta C) červený. Koukám že neznáte pohlaví miminka, můžu se zeptat jak budete vybírat barvičku? Vzali byste modrou i pro holčičku?

kkubekova
6. srp 2010

@greplova ahoj, my mame tento kocik a pumpu sme kupili obycajnu na bicykel v intersporte funguje 😉

jeinabe
6. srp 2010

No my uz vieme pohlavie, jednoznacne nam potvrdili, ze to bude chlapcek, len asi som to este tam nevpisala.... 😎

zvirka
6. srp 2010

@greplova Ahoj, manža ho nafoukal normálně pumpičkou, co má na kolo. Říkal snad, že je to normální autoventilek.

karmenta
6. srp 2010

@jeinabe aha, tak to ju. 🙂

jeinabe
6. srp 2010

Predpokladam, ze vam sa zadarilo dievcatko 😉 ......paci sa mi aj ten ruzovy.....teraz som bola pozerat na tie evolution a paci sa mi varianta G a H (pre chlapceka)......

karmenta
6. srp 2010

@jeinabe ty jsou pěkné, ale já jsem probarevný člověk, takže bych volila F, J. U nás to vypadá na to C, nebo obyč. červený. Ta růžová nevím zda není moc ostrá, prý se na ostrý barvy rády chytaj mušky..

evanns
14. srp 2010

@jeinabe ahoj, v Polsku sice tento kociar najdes ale najlacnejsi je na blsaku v Kosiciach, v jednom stanku ho taky mlady pan nosi z Polska a vyjde ta na max. 315 eur (ked trosku zjednas cenu) a vsetko krasne ti donesie, aku farbu chces, s 2 rocnou zarukou...

jeinabe
14. srp 2010

@evanns Ahoj to vazne? Dik za info.... 😉

elixia
14. srp 2010

@jeinabe tak ako pise evanns, v Ke na blsaku je najlacnejsi..my sme ho tam kupili za 315 a este aj detsku deku sme k nemu dostali..tiez som patrala,ci by nebol lacnejsi v Polsku a nenasla som lacnejsi...ale zas, to bolo este tak v aprili, teraz mozno uz je,nechcem zavadzat..

lilix
15. srp 2010
jeinabe
16. srp 2010

@elixia A este som sa chcela opytat, ci predava aj bez vajicka tie kociky? Dakujem 😉

jeinabe
16. srp 2010

@lilix Supeeeer.... 😎

elixia
16. srp 2010

@jeinabe jaj tak to ani netusim, my sme kupovali komplet...ono,ten kocik sa predava ako 3kombinacia, takze fakt neviem, ci by predali aj bez vajka..

karmenta
16. srp 2010

@elixia můžu se zeptat, ta autosedačka obsahuje jako i tu "vložku" to vajíčko co se v něm musí vést mimčo z porodnice? Díky za odpověd

elixia
16. srp 2010

@karmenta neviem aku vlozku myslis...a nemozem to ani skontrolovat,kedze ho nemame doma este. Viem, ze vajko obsahuje striesku (odopinatelnu) a nanoznik..ale nezda sa mi,ze sa zvnutra da nieco vybrat este..skus pozriet na to video co lilix dala link, tam je dost dobre porozoberany, mozno najdes odpoved.

dada2007
16. srp 2010

@karmenta tá autosedačka je to vajíčko....a je tam vložka, ktorú nemáš len pri prevoze z pôrodnice, ale pokedy ti nevyrastie z nej dieťatko....je to taká obruba, aby držala bábu hlavičku 😉