Kočár Caren Origon od firmy Kajtex. Jezdíte s ním?

miminkopodruhe
26. črc 2009

Ahojky, našla jsem tento zajímavý kočárek, ale nikde ho nemohu vidět naživo a sehnat postřehy od uživatelek. Viděi jste ho některá naživo? Jezdíte? jak jste spokojené a nespokojené? Děkuji moc.

lumixii
18. pro 2009

Nemáte někdo kočárek Caren X?

lumixii
18. pro 2009

Koukám, že máte, chtěla jsem poprosit o to samé co Katka 🙂

mates05
4. srp 2010

Jaký je rozdíl mezi kočárky Kajtex Oring a Kajtex Caren? Na eshopech je maji pod stejnymi parametrami, ale jinými cenami- viz. npř. http://www.babycar.cz/katalog/kocarky/kombinova...

adhelaida
9. srp 2010

U kočárku Caren Origon se po půl roce ježdění odlomila otočná kola, dítěti se naštěstí nic nestalo. Kočár nedoporučuji.

delf14
10. srp 2010

@mates05 já myslím že jediný rozdíl jke ten,že caren má plastovou vaničku a origon látkovou

misnek
10. srp 2010

Dobrý večer,známa ho ma taky a ani ne po 2 měsících se ji rozbili kolečka a zlomila konstrukce.Je z něj nešťastná má Kajtex Caren.Konstrukci ji vyměnili a stalo se ji to opět ☹ Takže nedoporučuje

mates05
20. srp 2010

@delf14 Tak uz jsem rozdily zjistil. Je jich vice. Nejpodstatnejsi pro mne je ten, ze oring se da nosit za madlo, ktere je schovane nahore boudy, kdezto caren se nosi za popruhy, ktere jsou z boku korbicky. Dale oring neni vybaven tu sitkou na boude, kdyz se sunda vrchni potah.

delf14
20. srp 2010

@mates05 takže které by bylo lepší oring nebo cáren?každý má něco ,ale ted je hlavní co je lepší 😀