Kočár Casualplay S4, Peg Perégo GT3 nebo Jané Slalom?

rejdzi
4. dub 2011

Prosím o radu,který kočárek je podle vás ten nejlepší 🙂 a proč?Potřebujeme kočárek do terénu.Miminko se nám narodí na konci léta🙂 a líbí se nám tříkolky.....S jakým kočárkem jste spokojeni vy?My máme tyto tři favority a nemůžeme to rozseknout...

lucie777
4. dub 2011

Máme Jané slalom a sme naprosto spokojení, terén zvládá bez problémů, řídí se perfektně, malá je v něm taky spokojená, není těžkej, taky sem chtěla říkolku a vyhrál to jednoznačně tento! 😉

babetkaa
4. dub 2011

taky máme Jané slalom a jsme spokojeni. Měla jsem možnost srovnat s Casualplay S4 a Jané je určitě lepší.....tedy alespoň pro nás. Nebyl problém ani v zimě ve sněhu....zaaretovalo se kolečko a nebyl to takový boj jak s jinýma kočárkama 😀 .

lucie_84
4. dub 2011

Ahoj, ještě tě trochu popletu a přidám ti do výběru Teutonia Spirit S3, to je náš výběr. Casualplay nám nedoporučila přímo prodavačka v Dětském ráji, že jde o poruchový kočárek a má nevýhodu v poměrně menším prostorem. Bohužel i kolekce Jané 2010 - nevím, jak je to u 2011 se oproti předchozím kolekcím zmenšila a to hlavně z důvodu, že má homologovanou korbu k převozu v autě, tudíž je více vypolstrovaná a menší a zmenšila se i šíře sporťáku díky možnosti otáčení v obou směrech jízdy, ale rozhodně bych ho doporučila více než Casualplay. Peg Perégo je skvělý kočár, u něj ale pozor na velikost, je to robustnější kočár a je dobré si ho zkusit složit v prodejně a dát do auta, nám se například nevešel bez nutnosti deinstalace koleček. Snad jsem malinko poradila 🙂

dasty79
4. dub 2011

Ahoj,já ti ještě moc neporadím - já zatím jen pokukuju po kočárkách.Taky budeme v září potřebovat 🙂 Nám se líbí též Peg Perégo GT3 - ten se nám líbí moc - jak je prostorný a ten béžovo-hnědý je krásný a je to tříkolka a je výborná do terénu.Jané Slalom se nám nelíbí nová kolekce - ta divná bouda....A Casualplay S4 se nám také líbí,ale ty přední 2kolečka u sebe nejsou moc dobrý prej do sněhu.A je o dost menší ta korba.Ale ten design je nádhernej 🙂
U nás to bude taky dilema.Ale zatím vítězí Peg Perégo GT3 🙂

kacka.l
4. dub 2011

Ahoj, tak já jsem měla všechny tři, tak ti můžu napsat svůj názor, je jasné, že názory ostatních se můžou lišit. 🙂 😝
Takže můj vysněný a zamilovaný kočár byl PP GT3, takže jsem si ho koupila od korbičky, spokojenost obrovská, kočár je naprosto super, ale protože jsem chtěla něco na spinkání na zahradu, koupila jsem postupně-vždy starší- casual s4- za mě nebrat- korbu jsem něměla jen sporťák, ale terenní není teda vůbec, přední kolo strašně klepe a docela obtížně se s ním manévruje- tedy vdle gt3, pak jsem měla jané slalom, ten byl fajn, ale co mi vadilo byl malý košík a hlavěn ten úděsný sed, co snad ani není sed, opět zhýčkanost z PP GT3, a teď jsem se rozhodla prodat gt3 a ve 20 m jsem malému koupila jané slalom reverse, spokojenost obrovská, až lituju, že jsem ho nepořídila dříve, než měl malý tolik, více bych určitě využila to otočné sezení. Všude píší, že je malý, ale není tomu tak.
Takže za mě buď PP- jasný favorit, nebo slalom reverse- momentální miláček. -)

Pokud chceš kočárek do terénu, tak fakt PP je bezkonkurenčně nejlepší, má dobře dané těžiště, takže není vratký, jezdili jsme po hřebenech krkonoš a pohoda.

ladie
4. dub 2011

Peg Perego byl náš favorit, ale bohužel je to velký mohutný kočárek, takže se nám nevejde do výtahu ☹
Takže vyhrálo Jané.

gumidek
4. dub 2011

Ahojky🙂 Tak za sebe můžu jen nedoporučit S4, mám jí a víckrát bych nechtěla. Několik reklamací i jedna neuznaná, bohužel kamarádka má stejnou zkušenost... a v terénu se s tím rozhodně nejezdí dobře, přijde mi nestabilní a málo prostoru v hluboké korbě i sporťáku. Na druhé budeme pořizovat novej kočár, ale bude to čtyřkolka, takže ani nedoporučuju 🙂 Jinak se mi moc líbí i teutonia a to PP 😉

simounah
5. dub 2011

Tohle byly taky naši 3 favoriti v kočárkách, nakonec jsme skončili na teutonia spirit S3, korba v poho, ale po přechodu na sporťák jsme prodali - malá, úzká. Koupili jsme Jane Slalom 2009 a spokojenost - široký, hodně místa pro dítě třeba ve fusaku. Necháváme na další mimi 😉

kalimka
5. dub 2011

Taky mám janečko a jsem s ním moc spokojená, jen snad jediná věc co mi vadí je ten polosed. mnalá je drobná a když se chce posadit tak se musí držet ručkama madla. ale jinak spokojenost.

laloona
5. dub 2011

My máme S4 a jsme spokojeni, do terénu je super,jezdíme s ním i na chatě v lese a bez problému, na tříkolku je stabilní jako málo co, jezdím s ním i na brusle.Na dvě starší jsem měla dost kočárků,ale tento je nejlepší zatím. Korbička je prostorná,malou jsem tam dala na zimu i s fusakem a bez problémů.na miminko tam netáhne a ve sporťáku je super sklápění stříšky tam,aby nesvítilo sluníčko prckovi do očiček, větrání na straně střechy také nemá chybu 🙂 za nás velká spokojenost 🙂

apollo11
6. dub 2011

Za mě Jané, nejlepší trojkolka. Jezdíme hodně do terénu a manipuluje se s ním výborně. S4 - nelíbí vůbec kvůli tomu zdvojenému kolečku a Peg perego se mi zdál moc robusní a těžký, ale asi je taky dobrý. Musíš vyzkoušet 😉
@kalimka Já jsem taky teď řešila ten "polosed", ale zjistila jsem, že to mám špatně upevněné - ty popruhy, co drží sedačku, musí být v těch drážkách až nahoře (já je měla dole), pořádně utažené a pak je sed naprosto ok. A když dám ještě podložku, sedí už celkem komfortně.

coxa
6. dub 2011

Máme Casualplay, ale S6, S4 se nám nelíbila kolečka u sebe a až od sporťáku a jsem maximálně spokojená. 😵 Syn je větší, ale místa má dost, mně se s kočárkem krásně jezdí a to i v terénu i ve sněhu nebyl problém. 😉 U prvního jsem měla peg perego AT4 a to byl proti tomuhle děsný ledoborec. 😅 😀

j.kriv
6. dub 2011

Tak já bych volila jako 1.možnost GT3, akorát vyzkoušet zda se vleze do auta, jako 2.možnost Jané, to je myslím hodně srovnatelné s GT3 co se týče pohodlnosti, ovladatelnosti atd, ale je skladnější a na 3.místo bych dala S4, co se týče prostoru pro dítě, tak je nejmenší.

lipetra
9. čer 2011

Ahoj holky jakou mate zkusenost s kocarkem Peg Perego GT3? Uvazujeme o koupi.

hyskova
7. bře 2012

ahoj,jmenuji se marcela.s peg peregem jsem moc spokojena,je do terenu a mesta.,,,pevny,těžší,bezbpečný....zaroven ho chci a budu nabizet k prodeji.A to troj kombinaci ...hluboky kocar, sportak a vyborna auto sedacka ,ktera se pripevni na konstrukci bud misto hlubokeho kocaru,nebo sportaku.mam ho v cervene barve komplet vsechny 3 kusy a to za 7500. je po dvou detech,vypada dobre!!!!!! kdyby neco...volejte,řeknu vam vic...marcela 608 833 007

jaa
7. bře 2012

Taky jsem chtěla jen trojkolu.vybírala jsem mezi:Jané,cam cortina a PP a BBC.Vyhrála Camka.Nešisuje,je velice prostorná a bezporuchová. 😉 měla jsem model 08 černo-stříbrný.

dalca
18. pro 2012

Ahoj holky, mám kočárek slalom pro a jsem s ním také max. spokojena, jen mi vadí perování. Když jedu po nerovném terénu strašně mi korbička skáče a připadne mi že to ani nepruží.. Mamka se úplně děsí, když sním jedu po nerovnostech a přitom všude holky píší jak je do terénu super. Máte to tak také? Dík za odpověď

mama04
18. pro 2012

ahoj, vyzkoušela jsem baby jogger city elite a po všech kočárkách co měla je to jednička. Koukněte na jiné diskuze.

jenniferjenn
3. únor 2013

Dobrý den maminky chci Vás poprosit o radu zamilovala jsem se do PP Gt3.Jsem maniak na kočárky už jsem jich měla 31 a Gt3 mě okouzlila.Na kočárek (použitý) jsem se byla kouknout a vypadá moc hezky jen se mi zdá,že chodí do stran 😨 nevím jestli to tak má být protože už jsem zkoušela 2 a oba to dělaly. 😕 Když třeba srovnám svůj X-Lander Xa a Quinny Buzz tak Lander je pevný (tvrdý) a Quinny Buzz (pružnější) . Mám ted Concord Fusion a ten je pevný a do stran nechodí 🙂 Proto nevím jestli jestli je to vada nebo to tak má být 🙂 🙂 budu ráda za každou radu.Hezký den 😉