Kočár Casualplay S4 vs DorJan Danny Sport 2011

gabikal
1. únor 2011

Rozhodujeme se mezi těmito kočárky. Chtěla jsem se zeptat na zkušenosti maninek.
Prosím poraďte...

louherz
1. únor 2011

@gabikal ahoj 🙂 s casualplay zkušenosti nemám, ale pořídili jsme Dorjan, jezdíme s ním teprve tři týdny, ale nemůžu si stěžovat🙂 je dobrý hlavně do terénu, projede sníh, zledovatělé chodníky i trávu, má nafukovací kolečka a celkem bytelnou konstrukci. Minus bych dala váze, váží kolem 15 kg a chvíli nám trvalo, než jsme se ho naučili skládat, měnit autosedačku s adaptérem, a připínat autosedačku do auta, ale už je to dobrý, takže kdybych si měla kočárek kupovat znovu, vybrala bych si tuhle značku

gabikal
autor
1. únor 2011

Dorjan má nevýhodu že s ním nemůžete na brusle a má velký sporťák.
Casualplay má malý sporťák ale můžete s ním na brusle. Do tří let asi nebude.
Já se nedokážu pro jeden rozhodnout.

gabikal
autor
1. únor 2011

Docela se bojím toho sporťáku u Casualplay, prý se tam stěží rok a půl staré dítko dostane s fusakem, nám bude rok a půl v říjnu, tak nevím nevím.
U DorJana se zase bojím "neznámé" značky? A bojím se jak se bude chovat.
Je tu ještě někdo s názory???????

dadous
1. únor 2011

@gabikal mame casual, a co konkretně by tě zajímalo?jo a myslím že třílety děti už kočarkovat nechtěj 😅

monfeb
1. únor 2011

my máme casulaplay s4.S kočárkem jsem maximálně spokojená!Skvěle se s ním jezdí. Malý se narodil v srpnu a měl skoro 4kg.V zimě vpohodě i s fusakem se mi do korbičky vlezl.Krásně se skládá do auta a skvělá věc - máme polohovtelnou autosedačku - takže celé léto jsme jezdili jen s ní.Nevýhoda je ale že je o něco těžší neš vajíčko. Na léto už mám pořízené golfky, takže kočárek s těžkým srdcem budeme prodávat. Ale ze zkušenosti starší dcerky vím,že u většího dítěte které už chodí,jsou lepší golfáče. Jednoznačně můžu kočárek doporučit!Monika

monfeb
1. únor 2011

je fakt,že do sportáku jde těžko fusák,ale my máme po mě ještě berana a ten je fakt velikej,takže origoš casual myslím by neměl dělat paseku. Malému je zrovna rok a půl a jezdila jsem ve velkých mrazech fusák a vlezl se a v menších teplou kombinézu a hrubou deku a taky super..

gabikal
autor
1. únor 2011

Co bymne zajímalo? Nevím, tak nějak celkově.

gabikal
autor
1. únor 2011

Ráda bych aby mi sporťák vydržel alespoň 2 roky. A kdy děcka lezou do golfek???

gabikal
autor
1. únor 2011

@monfeb Vám se malý narodil v srpnu a vy už máte na další léto golfky???

gabikal
autor
1. únor 2011

Já jsem ze všech těch kočárků už jelen...

dadous
1. únor 2011

@gabikal niki je narozena v březnu a ja teda doufam že příští zimu ještě zmaknem ve sportaku, jsme na horach takže golfky u nas nepřipadaj v uvahu, taky zaleží jak jsou děti velky, naše je drobna, takže místa ma pořad dost, fusak mame kaiser a je super, dost dlouhej takže příští zimu taky vydrží. no a jinak jezdí se s ním dobře, žadnej defekt jsme zatím neměli, ale je to kus od kusu, někdo není spokojenej, my teda jo 😵

monfeb
1. únor 2011

malý je narozený v srpnu 2009,ted mu bude rok a půl.Golfky mám chicco multiway které jsou od půl roku.Párkrát jsme je už použily a malému se tam hrozně líbilo.Ale s casualpla se jezdí líp,díky naf.koleček.Taky není vratký jako jiné tříkolky.Taky máme dobrý kus,takže tak nějak.. S malou jsem od dvou let taky jezdila s golfáčema..