Kočár Casualplay vs. Cam Cortina. Máte zkušenost?

luckaakuba
15. led 2012

Holky vím že diskuzí je tady plno ale prosím o zkušenosti jak s jedním nebo druhým? např jak dlouho jste vozily mimča v hluboké korbě co kolečka at. atd. nemůžu se rozhodnou do kterého jít. zatím vede S4 ale zdá se mi ta korba úzká, tak prosím o rady 🙂

jeudi
15. led 2012

mela jsem casual ale jen sportak a musim rict ze si nemuzu stezovat je lehky krasne se snim jezdi s tim druhym neporadim

lucista
16. led 2012

Tak za mě Cortina...kamarádka měla casualplay a hluboká korbička je ve srovnání s cortinou poloviční..já mám cortinu a malá mi do ni vlezla teď ve dvou letech a bez problému si v ní lehla..sice s fusalem asi ne ee ale je opravu prostorná polohovatelná..a sporťak taky super...za mě spokojenost a už čeká na druhé mimi..te´d u těch nových modelů už jsou nafukovací kola, takže super, já si je k mému dokupovala a te´d je tichounký a hlavně nedrncá...jinak nemá za mě teda jedinou chybičku. 😉

maruja
16. led 2012

ahoj, taky jsem spokojená s cortinou, s casual nemam zkušenost. Cortina prostorná korba, malá je v září a jeydila v hluboký do dubna. Sporťák taky super, nacvákávání všeho jednoduchý a hned hotový. Za mě jedině jedničky 😉

luckaakuba
autor
18. led 2012

holky děkuji za rady 🙂 my čekáme mimčo začátek června takže mimčo se musí ještě tak září říjen listopad vlézt do korbičky 🙂

jitinkat
19. led 2012

tak za mě taky Cortina,bohužel už nekočárkujeme ,ale byla to moje nejlepší volba.Před 4 lety jsem sjezdila mnoho obchodů s kočárky a vylučovací metodou zůstala Cortina.Jsem trošku maniak na kočárky a věděla jsem ,že už jiné mimi nebude ,takže jsem chtěla hlavně dobře ovladatelnej a to skutečně je -přední kolo jsem měla pořád odaretované,pouze v zimě ve sněhu je nutné ho zaaretovat, kočár se velmi lehce skládá ,nacvaknutí autosedačky jde snadno-využívala jsem opravdu často,jde složit komplet sporták s kolečkama -není nutné rozebírat zvlášť,skutečně velká prostorná korba -dcera v ní jezdila do 9 m a to ve fusaku,
korbička má ve spodu takové malé lyžinky a ty umožnují houpání /kolébka/využívala jsem když jsem malou brala do firmy
a sportovní sedačka mě taky nezklamala -moc mi vyhovovalo otočeni proti směru jízdy,ráda jsem si s malou povídala o všem kolem a hlavně ona od mala nesnáší jakýkoliv vítr ,takže ji bylo lépe schované v boudě.Nánožnik je taky dobře vychytanej mě se tam vždy vešel fusak i deka.Malá v kočáru jezdila moc ráda a prospala v něm hodiny a nikdy mi nepřišel tvrdej jak se tu občas dočtu a je skutečně dostatečně prostornej.Naše dcera se ve sporťáku vyspí i dnes /vyzkoušeno nedávno na jedné celodenní akci-spala přes 2 hod./ a to jsou ji 4 roky a měří zhruba 105 cm,Máme ještě 3 jiné kočárky ,ale manžel chtěl jezdit jen s tímto hlavně kuli nastavení madla do výšky.Zdá se mi pořád Cortina nedoceněná -vypadá plastově ,ale vydrží -s náma procestovala hodně/myslím letecky/ a pořád je pěkná -nikdy látka nevyšisovala.Sousedka má Casualplay S 4 a do sporťáku se ji dcera nevešla ve 24 m a my jezdili do 4 let -vím ostuda.Omlouvám se za dlouhý příspěvek.