Kočár Chipolino On Road 2008. Jste spokojené?

kikimaruska
23. únor 2009

Ahojky, máte některá tento kočárek? Jste s ním spokojené?

kikimaruska
autor
25. únor 2009

Opravdu nikdo ho nemáte..? Dnes jsem ho náhodou objevila v krámě, když jsme s kamarádkou byli koukat na golfky. Celkově dojem na mě udělal. Skládání velmi snadné a jak je lehký...opravdu lehonký. Přirovnávala sem to ke kočárku na panenky 😀 . Měl i pláštěnku a deštník mj. Na to nač ho potřebujeme my plně vyhovuje: a to aby byl skladný, lehký a něco vydržel. Má pultík, přijatelný košík a překvapila mě poloha zádíček, je skoro uplně v lehu, ještě víc než třeba Chicco Multiway. A po porovnání s ostatními golfkami (vesměs Chicco) je tento absolutně nejlehčí...o ceně nemluvě.

kikimaruska
autor
25. únor 2009

jo a málem bych zapomněla, výrobce udává, že kočárek je odpružený...a opravdu je to tak. Přední kolo krásně pruží, to se u golfek moc nevidí a u takovéto cenové kategorie vůbec...

kikimaruska
autor
9. bře 2009

....tak stále nikdo?

astrane
9. bře 2009

Já myslela,že už ho máte doma 😉
Nevím jak je prostornej,ale mě osobně se nelíbí to plastový madlo-pultík,to jsem nechtěla,ale váha a spojená rukojeť je fajn.Jen to sezení bych se bála,jestli není moc našikmo-jestli tam malej nebude takovej zapadenej....
A kterou máte barvu?

vrkocka
10. bře 2009

ten taky chci a čekám na reakce

kikimaruska
autor
10. bře 2009

Už je doma 🙂 Máme ten tyrkysovo-zelenej. Pultíček mi nevadí, madlo máme na hlavním kočárku. Jestli mohu porovnat, tak na šířku je prostornější jak sporták od Implastu Bolder...to tedy jo. Ale zase oproti GT3 Peg peregu je prostoru méně , ale Perego je megaprostorný kočár. My jsme navíc prcci, tak by nám stačilo i málo místa...ale je to myslím na golfky dostačující. Spojená rukojet je pohodlná a nevadí, že nejde nastavit. U nás jednoznnačně vedla ta váha a skladnost...to jsme hlavně potřebovali. Taky jsme chtěli větší kola a to přední je i odpružené. 😉

vrkocka
11. bře 2009

taky budeme mit v utery snad 🙂