Kočár Coletto Aveo Quattro. Máte zkušenost?

kpetra
12. črc 2009

Ahoj, nemáte někdo tento kočár? Docela mě zaujal a zajímaly by mě Vaše praktický zkušenosti.
http://www.moje-miminko.cz/sportovni-kocarky/ko...

quatro
4. srp 2009

Ahoj.Také po něm pokukuji.Nevím sice praktické zkušenosti,ale na netu jsou s ním maminky velice spokojené,dokonce prý i ty hodně náročné,takže si myslím,že je super.Měla jsem možnost ho osahat v bejby centru a moc se mi líbil,takže začínám šetřit penízky,myslím že se dá použít jako golfáče,je dobře skladný

kpetra
autor
4. srp 2009

Ahoj
Kočár jsem koupila a zatím jsem moc spokojená. Je lehký, dobře se ovládá, dá se řídit jednou rukou. I odpružení je fajn, hlavně když "skáču" denně ze schodů a do schodů. Taky se mi líbí, že má docela velký košík, a boudičku, která docela dobře chrání. Jen mě dneska dostala pláštěnka. Tak ta je nepovedená, Matěj tam neschoval vůbec nohy a to není žádný čahoun.Ale to se vyřeší univerzální. 😀 Máme béžovou barvu (někde je psaná jako hnědá, ve skutečnosti je spíš šedá 😉 ). Viděla jsem i červený a zelený a všechny vypadají moc dobře.

kjajule
4. srp 2009

Ahoj, tento kočárek mají dvě moje známé jedna čtyřkolku druhá tříkolku, a obě dvě jsou spokojené.

Kočárek je prý lehký ,docela velký a přitom skladný...a vejde se tam i větší děťátko jedna má holčičku rok a půl ,druhá dva roky...
Dobře se sním manipuluje akorát nevím jak s tou pláštěnkou...ale jak píše kpetra tak to může vyřešit univerzální...a hlavně cena je o.k. 3500 je fajn s provnáním iných kočárků si myslím že to je hezká cena......

Já do něj půjdu taky , ale do tříkolky v modré barvě.

Akorát by mě zajímalo jestli některá nevíte proč se tříkolka na internetu nedá sehnat v té šedé barvě, přitom potah na oba je úplně stejný... 😕

kpetra
autor
4. srp 2009

kjajule - tříkolka je kolekce 2008 a naše čtyřkolka je kolekce 2009, proto ty barvy. Pokud vím, tak je to nástupce právě tý tříkolky. Ta se zase nevyrábí modrá. Doufám, že jsem to nespletla. 😉

jitka.sen
18. srp 2009

Na tříkolku jsem narazila v obchodě v Jihlavě. Paní mi říkala, že mají červenou, zelenou a modrou (dala mi i letáček). Čtyřkolka by měla být novinka 2009, jak píše kpetra. Bylo mi řečeno, že barvy budou červená, modrá, zelená a béžová. Až přijdou na sklad, ozvou se, tak potom dám vědět.

kpetra
autor
18. srp 2009

Ahoj
Já jsem ještě modrý quattro neviděla, tak jsem myslela, že místo modrý je ta béžová. Ona je teda spíš šedá, řekla bych. Já ho kupovala jako "hnědý" Kdyžtak ho můžu vyfotit, ale barva odpovídá většině fotek,co na netu jsou. Jo a když jsem sháněla právě ten šedý, tak mi ve dvou e-shopech řekli, že je tato barva vyprodaná a neví se, jestli vůbec ještě bude. Nabízeli mi místo ní červenou a zelenou. Což je divný, když je to novinka stará asi dva měsíce a už nemají jednu barvu. Prý jich pro ČR bylo dodáno málo. 😠

kjajule
18. srp 2009

No tak jsem se konečně rozhodla že do kočárku půjdu , ovšem nikde nemůžu sehnat tříkolku v modré barvě je to kolekce 2008 a už ji nikdo nemá ☹ ...Kdyby jste některá o nejakém kočárku věděla tak mi prosím dejte vědět byla bych moc vděčná!

kjajule
19. srp 2009

Děkuju za link bohužel na první ž jsem volala a mají už jen růžove a z druhého se mi paní ještě neozvala...☹

kjajule
19. srp 2009

Kpetra : moc moc děkuju...tam už mají taky jen zelený....asi budu muset koupit ten zelený... 😒

kpetra
autor
20. srp 2009

kjajule - škoda, že bydníš tak daleko. U nás v obchodě ten modrý mají. Ale popravdě mě se líbí víc ten zelený. Ale nevím, jestli je zelená stejná jako u našeho Quattra. Jo a mám pocit, že tříkolka nemá polohování noh, čtyřkokla už ano.

jitka.sen
20. srp 2009

S tím polohováním noh má kpetra pravdu. Tříkolka nemá a čtyřkolka má. Paní prodavačka nás na to upozorňovala.

kpetra: Jak se s kočárkem jezdí po dlažebních kostkách? To bych si chtěla i v reálu vyzkoušet, ale zatím se z obchodu pořád neozývají.... ☹

jitka.sen
20. srp 2009

kjajule: Dívala jsem se, že jsi z Havl. Brodu, takže to do Jihlavy máš poměrně kousek. Modrou tříkolku měli v Jihlavě ve Veronice - kousek od náměstí a třeba ještě mají...

kpetra
autor
21. srp 2009

Ahoj
Jitko - my bydlíme ve městě a zatím není problém. Kostky jsou v pohodě. Kočár je trochu odpružený, takže to jde. My jsme měli předtím Chicco Multiway a i když na něj nedám dopustit, na kostkách teda hrozně hrkal.

quatro
23. srp 2009

Ahoj holky,taky jsem si objednala tento kočárek.Měla jsem možnost ho vyzkoušet v bejby centru v Českých Budějovicích a ani chvilku jsem neváhala.Objednala jsem ho ale přes internet,protože v obchodě byl skoro o 700kč dražší.Ale bohužel jsem viděla jen ten zelený,moc se mi ta barva líbí,ale jelikož mám holčičku,objednala jsem červený.Nevíte některá,jak ta červená vypadá?Nikdo mi to nebyl schopný říct.Jinak bych možná zvolila třílkolku a tam mi vadí,že nejsou polohovatelné nožičky.Budu ho spíš používat jako golfáče.Jinak mám Neonáto reverso tris a kromně drncání na horším terénu bych neměnila.

kpetra
autor
23. srp 2009

Ahoj
quatro, ten červený je krásný. Taková výrazná červená. U trojkolky červená není, jen taková malinová a ta se mi teda nelíbí. Přiznám se, že ani trojkolka mě nenadchla, ale čtyřkolka teda joooo. 😎 Jo a taky ho vlastně máme teď místo golfáče, má stejnou váhu jako náš bývalý Chicco Multiway, ale líp se řídí jednou rukou, je odpružený a má větší košík.Jen je větší při složení do kufru auta, ale máme kombíka, takže tohle nás netrápí. 😉

quatro
24. srp 2009

Ahoj Kpetra.Tak díky moc za zprávu,měla jsem obavu,že jsem udělala blbost s tou červenou,ale uklidnila jsi mě.Mně se u té trojkolky taky ta červená nelíbí.Máme renaulta megana,tak snad se do kufru vejde,alespoň podle toho,co udávají u kočárku za rozměry by se měl vejít.Tak už se na něj těším,říkali mi tři neděle dodací doba aje to týden a něco,tak snad se to neprotáhne.Ještě jednou díky a až bude doma,dám vědět.Pa.Pa

jitka.sen
16. zář 2009

Ahoj, tak už taky máme doma svoje Quattro 😀 Kočárek (zelený) dnes přišel a je fakt super 😀 Musely jsme ho s malou hned vyzkoušet a okamžitě v něj usnula 😉 Jen by mě zajímalo, jak připevňujete ten batoh na kočár, na rukojeť nebo jinam?

kpetra
autor
18. zář 2009

Ahoj
Jitko - v albu mám fotky batůžku na kočárku. 🙂
Psala jsem už Jitce co IP, že pokud se rozhodnete pro jinou pláštěnku (ta originál mi přijde na nic), doporučuji od Emitexu Tracking univerzal. Pasuje přesně na kočárek a krásně ho celý zakryje.

quatro - Kočárek už jistě máte. Jak se ti líbí ta barvička? 🙂

jitka.sen
20. zář 2009

Ahoj Petro, díky za fotky, už je mi to jasné 😅 Jinou pláštěnku jsem objednala rovnou s kočárkem, je od Emitexu, nevím jestli je to taky Tracking universal, ale měli tam psáno "pláštěnka pro sportovní kočárky" a je fakt super.

zaclona
1. bře 2010

Ahoj,tak to se divím,že všichni jsou s tímhle kočárem spokojeni.Za prvé malý neměl pohodlý na nožičky,když už měl rok a půl.Źa druhé byl vratký.Skoro se mi vyklopil,myslím z té trojkolky.A do nánožníku se už nevešel,a jízda nic moc,jde to ztuha.jsou kočárky co jedou jako po másle a ve stejné cenové relaci.Je sice krásný ale po třech měsících jsem ho prodala.Má někdo podobnou zkušenost?

kpetra
autor
2. bře 2010

Ahoj
zaclona - my máme Coletto Aveo quattro, to je čtyřkolka a ten teda vratký není. Nánožník je opravdu na nic, ušila jsem si jiný a v pohodě. Ale každopádně je to kočár do města, do terénu bych s ním nechtěla. 😖 To bych se fakt nadřela a myslím, že na to ani nemá kola. Ani ve sněhu s ním jízda není nic moc. Ale to Matýsek už chodil pěšky, tak mi to tak nevadí. Ale jinak jsme pořád spokojení. Matýsek se v něm vyspí i teď a to má 2 1/5 roku, i když je pravda, že opěrka noh je hodně krátká. A super je docela velký košík. 🙂

zaclona
2. bře 2010

Ahoj kpetra,máš pravdu.Mě se taky hodně líbí ta čtyřkolka a určitě se i dobře vozí.Proto jsem si koupila něco podobného,jmenuje se relly quatro a je super.Je o něco větší,ale hodně prostrorný,malý se natáhne upně celý.Stál jen 3400Kč.Za aveo jsme dali 27OOkč.Mám chlapečka dva roky a dva měsíce,tak jsem mu ještě přikoupila golfky espiro jet,na kratší vzdálenosti.To už je poslední kočár.Tak se měj hezky a díky za vzkaz.Lucka

naninka2002
1. dub 2010

Ahoj holky,potrebuju radu.Rada bych nasi rocni holcicce zakoupila tuhle ctyrkolku,ale chtela bych si ji vyzkouset.Jenze nemuzu najit prodejnu v Ostrave nebo poblize kde tenhle kocarek prodavaji.Jeste nevite jaky ma rozpeti kol,mela sem klasicky Coletto Austin3, a skoro nikam sem se nevesla,jak mel kola daleko od sebe.A taky nevite zda se da koupit treba v Polsku a kde tam??Diky za odpovedi.

martulaaja
3. kvě 2011

@kpetra
ahoj také jsem spokojená,až na tu pláštěnku.Jak píšeš,nožičky to neschová. 😢 ale nesouhlasím,že koč.má velkej košík-možná trochu,ale blbě se do něj leze ☹ zbytek o.k.

ikka
1. čer 2011

Ahoj, tak trochu sondujem...nepredavate niektora coletto aveo quatro?

janshta
19. zář 2017

Ahoj holky, chci se zeptat na spokojenost a kočárkem? Projede i terén? Nějakou polnacku,lesní cestu? Jak se s ním jezdí po městě? Mhd? Díky moc za odpověď.

janshta
19. zář 2017

Holky, prosím. Poradíte mi někdo. Jak zvlada kočárek terén prosím?