Kočár Cortina Cam MB X6 TRIS. Jste s ním spokojené?

coriven
22. únor 2009

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, máte někerá tento kočárek? Jak jste s ním spokojená? Díky za pozitiva i negativa. Nikde jsem nenašla rozměry sportovní verze - jak je dlouhé a široké lůžko, nevítě někdo?
Díky

alenka83
22. únor 2009

ahojky, podle mě jsou rozměry totožné jako u cortiny x3, jen je rozdíl v kolečkách 😉

mkr
22. únor 2009

ahoj, sportovní sedačka je pěkně velká hluboké lůžko už je menší, i autosedačka, porovnávám to se svým, jinak já bych asi nešla do podvozku co je jako golfky:( když vidím někdy mamky s takovýmhle podvozkem tak už mi přijdou rozřachtaný, ale vlastní zkušenost bohužel nemám

coriven
autor
22. únor 2009

jj mě právě zajímá spíš ta sportovní verze. Z hlubokého už jsme odrostly, tak se koukám po nějakém prostorném sporťáku - a líbí se mi přehazovatelná rukojeť, aspoň ještě chvíli bych chtěla vozit malou k sobě.

dibla
22. led 2010

Dobrý den maminky,
mám na Vás prosbu...nemáte některá tento kočárek?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29961511&tab=2
líbí se mi v oranžové barvě,ale mám hodně strach z těch umělých a nenafukovacích kol...sice u mne převláda, skladnost v autě a hlavně lehkost...náš první kočárek je TAKO Patrol, a jsem s ním nadmíru spokojena, budeme ho mít jako náhradní kočárek u tchánovců, na dědině se hodí i když váží skoro 16kg.....
Tak co maminky znáte popř. máte některá tento kočárek??? Děkuji za infa

dibla
22. led 2010

Mám pro starší dceru Cam flip golfky a jsem s nima mooooooc spokojena, takže si říkám, že toi bude něco podobného...