Kočár Cortina. Kde seženu kolečka?

denousek
27. kvě 2008

pomoccc kde je sehnat nafukovaci.....kočárek mám obědnanej ale po kolečkáh se slehla zeem...
anepíšu do tématu cortina,ta je mi jedno tohle je téma na kolečka 😅
prostě nejsou...nevíte kde by se dali sehnat...

třeba ted nejsou ptz je vyrobí v černé barvě aby sedeli ke kolekc 2008 😅

kacamar
27. kvě 2008

denoušku, jak jsem psala. Mám je objednaný u nás v jednom obchodě. Až si pro ně půjdu, tak se ti můžu zeptat, odkud je berou. Snad mi dají nějaký kontakt. Třebas bys je tam mohla taky objednat. A to fakt nikde na netu už nejsou?? 😕

denousek
autor
27. kvě 2008

kacamar to bys byla mooocc hodna jak rikam kocarek mam teprve obednany ta ani nevim zda nafukovaci budou potreba ale jak vsichni pisou ze se doprodavaji posledni kusy tak z toho mam bobky ze pozdeji uzje treba vubec nesezenu....
tak mockrat dekuji to bys byla moc hodna....
ale co kdyz je treba vazne zacnou vyrabet v te cerne aby ladili ke kolekci 2008??abych zase nezavahala...ach jo....nevim no....
a kdy si pro ne asi pujdes,?paa

kacamar
27. kvě 2008

denousku, to nevim. Až přijdou, tak mi zavolají. A prý tak týden, 14 dní to bude trvat 😠

kacamar
27. kvě 2008

Tak mi teď volali kvůli těm kolečkám a nejsou a nebudou a když budou, tak za 2500,- Tak to děkuji pěkně!!!! Já to věděla - sakra.... 😠 😠 😠

denousek
autor
27. kvě 2008

😕 coo???:. 😠 to si delas prdel to sou ču.aci!!!
tak to snad neni mozny!!vis proc to delaji??ptz moc dobre vedi ze nikde nejsou k sehnani tak to zkousi kdo se chyti..
ale pochybuju ze by uz nemeli byt vubec.prece si nenecha ujit ksefty!co se to na nas chysta

lukin
27. kvě 2008

Holky, pardon za zvědavost, ale u toho kočárku byly původně jiná kola a vy chcete nafukovací?

kacamar
27. kvě 2008

lukin, jo jsou tam gumová nebo z čeho to je a jsou děsně tvrdý.

denoušku, vyrábět se budou, ale za tuto cenu ☹ 😠

denousek
autor
27. kvě 2008

jo prej sou tam jakysi penovy a dite to hned vzbudi jak najedete na nejakou douru... 😒

nafukovaci sou pekne mekoucky....

hej tak to me ale ted pekne stve ...ale to ti rekl jen jeden obchod ze....treba to jen zkousi jestli se lidi ze tu cenu chytnou no....a kdyz budou k sehnani jen u nich tak nejaky blazen se na koupi najde...

kacamar
27. kvě 2008

denousku, nene, rekla, ze za tuto cenu je ani brát nebudou, ať si přijdu pro zálohu 😒

denousek
autor
27. kvě 2008

hm 😒 tak to je pekny...no nic psala jsem taky do par obchodu a psali mi ze jedine s kocarkem tak jsem psala do obchodu kde jsem si ho obednala ze mi vsichni pisou ze jedine s kocarkem tak sem jim psala ze bych od nich ty kolecka chtela i s tim kocarkem tak uvidime...zatim bez odezvy... ☹

alenka83
27. kvě 2008

kacamar a kde se dají sehnat!!! prosím porad, ve Stellince prý už né, jen za 2500, což je šílený. Měla jsem je tam zamluvený, ale ted mi volali, že dodavatel už je dodá jen s tou cenou vyšší, takže mi musí vrátit zálohu. Kde je máš objednaný???

alenka83
27. kvě 2008

tak teď jsem si to celé přečetla, tak jsi na tom Kacamar stejně jako já a je vidět, že ze stejného obchodu. Také jsem naštvaná a jdu si pro tu zálohu. Těch 2500 je neúnosných a tím u mě Cortina klesla. Kočár není za pár šupů, aby se dali dokoupit takhle drahý kolečka, přeci. Jooo, hold dodavatel chce zbohatnout, to je hnus!!! Jsem pěkně naštvaná!!!

denousek
autor
27. kvě 2008

alenko myslim ze jste je meli ve stejny firme ted ji totiz taky volali ze si ma prijit pro zaloho a ze budou jen za 2500.-
vsak si to precti vyse...

denousek
autor
27. kvě 2008

je alenko jsme se minuli no....
no je to teda peknej hnus!!snad se zacnou vyrabet...treba je fakt zrusili a doprodali ptz sou sedy jako na kolekci 2007 a ted delaji cerny na 2008,no uvidime,nechame se prekvapit..

alenka83
27. kvě 2008

no ale že by za tu cenu? Vždyt to je šílený dát ke kočáru, kterej je už tak myslím drahej ještě 2500. Překvapit se můžeme nechat, ale pochybuju, že je budou mít za ještě tu lepší cenu. Za chvíli tam jedu, tak snad se něco dozvím.

kacamar
27. kvě 2008

alenko, jsem si to myslela, že nebudou 😠 😠 A teď se tam ještě musim táhnout pro tu zálohu. Já jsem tak nasraná. A ten debilní chlap, co tam prodává. Si ho podám, až tam půjdu 😀 Jsem platila 500,- zálohu a 118,- za savičky a dala jsem mu 2000,- a on zaboha nemohl spočítat, kolik mi má vrátit... A ještě se mě ptal, jestli je to celkem 618,- 😀 😀 No já myslela, že padnu do mdlob. Dítě řvalo, já spocená, za mnou fronta, na záchod jsem musela a tam za kasou takovej blbec... 😠

denousek
autor
27. kvě 2008

alenko pak dej vedet jak si pochodila jo...

smilena
27. kvě 2008

Holky nezkoušely jste www.krtecek.com? Já je tam objednávala i s kočárkem, ale měli by je prodávat i samostatně.

denousek
autor
27. kvě 2008

smilena zkusim tam napsat 😉

denousek
autor
27. kvě 2008

tak jsem se tam dovolala..kolecka,nejsou.nebudou...pry se to ted vyrabi s tema penovya ze sou lepsi...
ze ty nafukovaci byli o 2 kolekce na starsim kocarku ...tak ty penovy by meli byt lepsi..
no nic..neresim to,,,nemam to vyzkouseny...pockam az mi kocarek dorazi pa

denousek
autor
27. kvě 2008

cam neonato mi odepsali ze pouze ke kocarkum!!
tak ted nevim jestli nemam obednavku zrusit a vzit si to jinde tam kde mi ty kolecka jsou schopni ke kocarku dodat!

denousek
autor
27. kvě 2008

tak jjsem obednavku zrusila a beru si ho tam ten kocarek kde mi ho dodaji i s tema koleckama...ale holky co s vama co kocarek uz mate...to nevim....asi nic....asi je nesezenete,lituji...
a na tech penovych se jezdi tak spatne??...

frog
30. kvě 2008

no já teda tenhle kočík nemám,ale jezdí tady s ním hodně mamin a ani jedna nemá nafukovací koila,všechny maj pěňáky a že u nás je to teda samá kostka..je sice pravda že to trochu drncá,ale to dělaj všechny tyhle kola a co teprve golfky..

denousek
autor
30. kvě 2008

frog a ze ktereho oksesu jsi??

pirlenka
30. kvě 2008

Já taky nemám nafukovací a vůbec mi to nevadí. Jezdím po kostkách ve městě, děravých chodnících, v lese, na poli - a v pohodě. Teď zvládl i kamenné cesty a písečnou pláž na dovče 😉 A malej chrupe, klidně i 3 hodiny, díry nedíry 🙂

denousek
autor
31. kvě 2008

pirlenko tak to moc rada slysim ..ptz jsem spis slysela ze bez tech nafukovacich je to naprd...ja si obednala kocar a radsi ty nafukovaci k nemu ptz pak uz bych je nesehnala vubec daji se koupit uz jen ke kocarku a to uz ani e vsude!!

frog
31. kvě 2008

Já jsem z vychodních čech a fakt je tady spousta cortin a ani jedna nemá nafukovací...myslím že se tím i zkazí celková vyzáž kočaru a stává se těžším...i když zase quinny maj nafukovací a není těžkej..

denousek
autor
31. kvě 2008

no uvidime...kupuju je s kocarkem ze bych je jinak nesehnala a myslim ze kdybych chtela tak je prodam mavnutim ruky..je po nich shanka.. 😉

kacamar
31. kvě 2008

frog, ty nafukovací kola vypadají skoro stejně jak ty gumový. Jen ty paprsky to má jiný, ale toho si na první pohled ani nevšimneš 😉

kacamar
31. kvě 2008

denousku, kdybys je prodávala, tak jsem první zájemce. Jsem ochotná je i přeplatit 😉