Kočár - čtyřkolový teréňák s velkým košem. Poraďte

pajik82
29. pro 2010

Ahojte,
chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo tip na kočárek - aby to byl pořádný teréňák - naše město trošku připomíná tankodrom, tak abychom prcka hned někde nevyklopili, nejlépe trojkombinaci a pak by ještě měl mít koš s dostatečnou nosností - na psa, který váží cca 7 kg. Dívala jsem se na x-lander x3, ale trochu mě děsí velikost korbičky a pak u koše píšou nosnost pouze 1 kg. Mimíse čekáme v červnu, takže na zimu mu bude okolo půl roku a nevím, zda-li se do korbičky i s fusakem nasouká... Mátě někdo zkušenost ještě s jinou značkou, která by splňovala výše uvedené požadavky?? 😕

xkacatkox
29. pro 2010

@pajik82 koukni na geslein F6, bydlím na vesnici, a jezdila jsme sním i přes pole do košíku dávám nákup a hmotnosti 3 kg, ale musíš to dobře poskládat aby se ti to tam vešlo,a možná by snesl i více,ale tolik nenakupuji, je to 3kombinace, vložná taška je super, že ho vezmeš a přeneseš ho spícího do pokoje, koukni na kočárky.net, mají dobrý popis, a když by tě zaujal je tu diskuze na kočíky gesslein

esicko
29. pro 2010

@pajik82 já mám I´coo platona, je výborný hlavně do terénu a sněhu, má otočnou sportovní sedačku, takže na zimu můžeš mít dítko směrem k sobě. Koš je taky dostatečně velký a hluboký, ale podle mě žádný výrobce kočárků nedělá košík na takovou nosnost, kterou potřebuješ.

jasekd
29. pro 2010

@pajik82 Ja mam Babyactive Ballerina White orchidea, jako hlubokej kocar super, prostorna korba, malyho uz mam teda ve sportaku, ale je narozenej v breznu, navic mame fusak Emitex a ten je prece jen takovej velkej a tuzsi. Mit jinej fusak, jeste se tam chvili vesel. Do sportaku sel asi na 8 mesicich pri delce asi 70 cm. 4 nafuk. kola, houpavej, do terenu super, kosik s nosnosti 2 kg myslim, ale uz vezl 2 kartony piva, nebo kartony vody 😅 a v pohode. Navic je ten kocar dost vysokej, takze ke kosiku dobrej pristup. Dala bych tam psovi deku a bude to dobry. Je to trojkombinace, se sportakem uz zdaleka tak spokojena nejsem, pripada mi malej, uvidime jak v lete a az bude sedet. Ale nemam ho jeste moc vyzkousenej a potom, jak dobrej byl ten hlubokej, se hur zvyka. Taky je ten sportak niz posazenej, kvuli tezisti, a tak by tam pes uz tolik mista nemel 😉 Delaj i autosedacku, myslim, ze na ni musis mit adapter, kdyz ji chces dat na kocar, ale ja ji nepotrebovala, nechtela jsem v ni dite vozit na kocaru a mela jsem doma uz jinou, takze ta vubec nevim, jaka je. Kocarek je spis levnejsi, ale na to, ze je polskej, mi pripada kvalitni. Neni teda vhodnej, pokud mas male auto, protoze ta korba hlubokyho kocaru je resena jako pevna vana, pro mimco super pohodlne, lepsi nez taska, ale pro rodice horsi. Ja tasku pouzila jen obcas, mela jsem pujcenou od kamosky a vesel se do te korby ve vlozne tasce od Deltimu jeste asi na pul roce. Pokud nekdo ma ten prostor, doporucila bych ho urcite jako hlubokej a sportak asi poridila jinej, ja si ho ale necham i jako sportak, navic cekame druhy a tak jsme poridili jetej tandemovej. K Ballerine se vratim, az starsi bude spolehlive chodit. Jinak ta kombinace se sportakem byla asi o 500 Kc drazsi nez jenom hlubokej, tak jsme do toho sli s tim, ze sportak zkusime.
http://www.mimistyl.cz/sportovni-kocarek-baller...