Kočár Dara DorJan Danny Sport Prestige 2011

dreana
18. říj 2011

Ahoj holky,

máte někdo tenhle kočárek? máte s ním zkušenosti? Co se týče koleček, odpružení a třeba i barev?

A co ta koženka?
jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Díky moc

Andy

mmiirrkkaa
18. říj 2011

zkus tohle, tady se dorjan řeší horem spodem. Já si sice koupila ten co píšeš, ale ještě nejdezdím, tak nemůžu poreferovat 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocarek-...

jarca.macho
18. říj 2011

já ho mám 2 měsíce, jsem s ním spokojená, dobře se skládá/rozkládá, zatáčí nádherně, odpružení je tvrdší, ale nechtěli jsme "houpací" kočár, barvu máme gold. Koženka je Ok, jen ty ornamenty se sloupávají, mě zatím na tašce. My vybrali tento kočár taky kvůli tomu, že přes adaptéry na něj jde autosedačka maxi cosi. Jezdím s kočárkem každý den a barva zatím nevybledla.

anakolut
19. říj 2011

My měli po 2 týdench prasklou nápravu, takovou tu plastovou část dole a po 3 měsícíh se rozbil zip na košíku dole. Reklamaci nám v obou případech uznali. S koženkou žádné problémy nejsou. Jízdní vlastnosto dobré.

terinda
19. říj 2011

Jsem s kočárem spokojená, vypadá pěkně, není drahý a slouží dobře 🙂
Zatím jsem akorát jednou píchla, jinak si nemůžu na nic stěžovat.
Koženka je v pohodě, trochu houpe, košík dole je celkem prostorný, kolečka otáčejí, prostě super 😀

hanickapl
19. říj 2011

super-hluboká korba,sporták hrůůza,tahat 15 kilo je děs...takže tak🙂

sunny83
20. říj 2011

Já ho mám, kolekce secret garden, fialový. Vypadá moc dobře, každý ho chválí. Jezdí se skvěle, sporťák zatím nevím. Jen teda jsem nedávno měla pichlou duši, tak mi to v cykloprodejně opravili, další týden jsem píchla plášT u druhého kola, byla jsem v jiné cykloprodejně a pán mi řekl, že ty duše to budou problém u těhle typů kol, že to čaysto vyměňuje, páč tam jsou nějaké plastové vložky, které pak drhnou o ty duše, tak mi to vyměnil na všech kolech. Jinak korba je hodně velká, já mám dlouhé mimčo, uvidím,. jak dlouho se tam vlezem, každopádně sporták jde do lehu, proto jsem ho taky vybírala. S koženkou zatím problém nemám, samozřejmě, že když by se to odralo, tak se to zničí. Jsem s ním spokojená. Jen tašku bych možná brala trošku větší.

tajemna30
20. říj 2011

My máme letošní kolekci, zatím jezdíme v hlubokém kočárku a jsme moc spokojeni. Zatím bez problému. Máme prestige - barvu béžovo/hnědou, a všude jsme chváleni. Takže za mě určitě doporučuji. A konkrétně náš odstín vypadal daleko lépe naživo než na netu, či v katalogu. Samozřejmě to není bugaboo jako má sestra, ona cena odráží i kvalitu, ale je to taková zlatá střední cesta .... záleží jak ho moc plánuješ používat, zda máš třeba i druhý kočárek, či budeš šátkovat ... atd.

pistolnice1
2. lis 2011

My máme Dorjan dannny sport 2011, ale stěžovat si na něj nemůžu, korbička byla prostorná, sporťák taky není špatný, akorát nám se zdá, že jakmile jsme dcerku otočili po směru jízdy a dali do pozice v leže, tak se nám převažoval, jinak super jízdní vlastnosti.
ale kamarádka má prestigě a trhala se jí taška..jinak si na něj taky nestěžuje 🙂

brusinka.pusinka
2. lis 2011

já měla Danny sport 2009 a byla jsem celé 2 roky plně spokojená....nepíchla jsme kolo ani jednou nešetřili jsme ho a jezdili i po terénec polňačkách a podobně....Brva zůstala uplně stejná jako při koupi měla jsme ds70 pískovou barvu.....Teď v něm jezdí druhé dítko chlapeček a jsou nadmíru spokojeni..... je třeba se starat promazávat hlavně v zime a brzdu co 2 měsíce 😉 jinak pro mě to byl supr kočárek 😉

ciernavila
19. únor 2012

ak by niekto mal zaujem vymenit prestige inej farmy za moj zeleny tak prosim do posty 🙂

pajoslava
19. únor 2012

Taky máme, prestige sport v barvě silver a naprostá spokojenost! Zatím tedy jezdíme jen v hluboké, ale super. Je opravdu prostorná a řekla bych, že i jedna z největších. Na sporťák jsem zvědavá, holt bude těžšíl, ale to jsou všechny sporťáky. Pak už jedině vyměnit za golfky 😉

ivule13
11. črc 2013

Ahoj, máme kočárek Prestige classic ve stříbrné barvě. Malej má 8 měsíců a už 77cm, ale ještě nesedí, tak ho nechci trápit ve sporťáku. Jezdí v kšírách v hluboké korbě, většinou na bříšku nebo se drží korby a různě kouká a je spokojenej. Když je unavenej, tak si lehne na záda a má pohodlíčko. Kšíry určitě využijeme i do sporťáku, malej bude mít víc volnosti než v těch originál kšírách, kdy je nucenej kopírovat opěrku kočárku. Kočár často převážím, skládá i rozkládá se snadno. I přes časté převážení koženka bez škrábanečku. Už jsme 3x píchly, ale jezdíme denně a všude možně, tak není divu. Teď už vozím kromě pláštěnky i lepení na duše 🙂 Jediný problém - máme rezavý nejtky a šroubky na podvozku :( ale manžel to snad nějak udělá, aby kočár vydržel i na další mimčo. Jinak bych kočárek koupila zas, jsme velice spokojeni, v hluboké verzi nemá chybu. Na sporťák jsem zvědavá, zdá se hodně veliký i na našeho ,,prcka".