Kočár Easy Walker Duo. Máte zkušenost?

korcula
13. srp 2009

Ahojky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Např cestování MHD, skládání do auta, kolik tam má dítko prostoru atd? Zřejmě ho budeme pořizovat jako sourozenecký, pro děto s rozdílem 13měsíců...
Díky moc...🙂

korcula
autor
28. srp 2009

fakt nikdo? ☹

helenky
28. srp 2009

AHoj. mrkni do diskuze Čekáme dvojčata, tam o něm holky mluvily..některé ho i mají... čekala jsme dvojčata a měla jsem ho vyhlédnutý na základě "průzkumu" 🙂 jako favorita.

zanetik
31. srp 2009

Ahojky já ho mám a nemůžu si ho vynachválit, mám ho pro dvojčata, skládání pohoda, MHD nejezdím a je docela dlouhej, ale úzkej, ale zase holky mají 5měsíců, tak si myslím, že jak začnou sedět, dáme je do sporťáku, že budou chtít koukat 😉 kdyby ještě nějaká otázka písni do IP 😉

venuss
1. bře 2013

ahojky,jaky skate jde k tomuto kocarku pripevnit pro treti dite?

tulipaki
4. zář 2013

Ahoj holky, zkouším obnovit tuhle diskuzi. Řeším sourozenecký kočárek a tohle je jeden z adeptů. Máte ho některá? Jste s ním spokojené? Budu chtít korbu a sporťák. Na co si u něj dát pozor?

aknel2002
4. zář 2013

@tulipaki ahoj, zatím používám pár týdnů a naprostá spokojenost, super se ovládá, rychlé skládá..já jsem spokojená 😉

tulipaki
4. zář 2013

@aknel2002 díky za odpověď. Jak koukám do karty, taky ho máš jako korbu a sporťák? A kolik zabere místa v kufru u auta, pokud auto máte? Přijde mi, že se s nim nikam nemůžu nacpat 😀 Ale je to asi o zvyku

aknel2002
4. zář 2013

@tulipaki taky sourozenecký, předtím jsem měla jen skate a šlo to, ale se třemi už to do obchodu nebo rychlé přesuny je nutnost.. Auto máme 7místnou zafiru, takže místa dost, jen musím vždycky sundat korbičku. Problém byl u nás, kde budu parkovat kočárky, prž používám i normální kočár a někdy i pro malou golfky 😀

olusenka
4. zář 2013

@tulipaki ahoj, máme ho doma zcela čerstvě, jela jsem s ním zatím jen párkrát. Můžeš mrknout ke mě na profil, třeba do alba Sourozenecký kočárek, kde mám popsaný první dojem z tohoto kočárku.

tulipaki
4. zář 2013

@aknel2002 jo, takže sporťák je jakoby navlečenej na konstrukci, že se neodcvakává? Tak to je dobrý! No, parkování vyřešim dodatečně, mám klasickej kočárek, pak golfky a teda asi budu pořizovat tenhle. Ale počítám, že bude jen na chvíli, že pak už se syn snad nějak rozchodí a mimčo dám do solo kočárku. Jestli je to srozumitelný 😅 A co mezi regálama, vytočíš se v pohodě? A jezdíš i MHD? Promiň za smršť dotazů, ale jsem ráda, žes mi odpověděla! 😵

tulipaki
4. zář 2013

@olusenka Děkuju, skvělý, jdu na to!

aknel2002
4. zář 2013

sporťák je jako tvrdý podsedák neodcvakává se, jj dostanu se všude dveře 90cm bez problému a chodím většinou do velkých obchodů, takže není problém mezi regály, mhd EW nejezdím, malého často nosím a nebo autem

dana3262
4. zář 2013

@tulipaki my Ho máme uz přes 2 roky a pořád Ho používám. Je bezvadnej. Auto máme ford galaxy a davam Ho do kufru rozlozenej, tedy, ze ho neskladam. Uveze snad vsechno na světě 🙂

tulipaki
4. zář 2013

@aknel2002
@dana3262 holky, moc vám děkuju, jste zlaté 😉 Přijde mi jako fajn plnohodnotnej kočár pro dvě děti. Tak se těším, až ho vyzkouším v prodejně. A pak se budu modlit, že seženu nějakej zachovalej bazarovej 😀