Kočár Easywalker Walker Sky. Máte s ním zkušenosti?

senja
11. únor 2009

Zdravim maminky a tehulky! Zajimaly by mne vase zkusenosti s timto kocarkem. Moc se mi libi (hlavne ta vaha a skladnost), ale mam trochu obavy ze 3 kol - zda se mi, ze nejsou dost stabilni. Nerada bych sveho drobecka nekde vyklopila 😖 Take by mne zajimala sportovni verze kocarku, vypada tak tenounka - nepofukuje se? Moc dekuji za vase prispevky 🙂

jmisa
11. únor 2009

Já jsem ten kočárek viděla na živo, protože se mi na netu líbil.

Stabilní mi přišel dostatečně, manipulace snadná, korba na dnešní poměry velká. Bohužel sporťák už mě moc nenadchnul. Nejdou mu polohovat nožičky a je docela otevřený.

mishmish
20. únor 2009

ahojky, my sme si akurat kupili tento kocik a myslim, ze budeme spokojni... "konzultovali" sme to s priatelmi, ktori ho maju a poculi sme len chvali....stabilny, pevny, vhodny do kazdeho terenu....a hlavne oproti quinni brzdovy system je mechanicky - pre nas to bolo dolezite, lebo zijeme pri mori a chceme chodit na plaz a nie je problem, ked sa tam dostane piesok....na druhej strane v zime ideme domov, kde mame sneh a vraj aj na to je vhodny....
tiez sa mi pacil dizajn....
kupili sme cerveny- hlboky aj na sedenie (bol tu v dobrej cene). k tomu sme dostali aj fusak....
a teraz ma este napadlo, co je vraj super, ze mas priestor na nakupy.... 🙂 dole pod kociarikom, ktory je vasci ako pri inych kocikoch....
tak prijemne nakupy 🙂

senja
autor
25. únor 2009

mishmish A neni ve sportaku mimiknku zima?

sanuska
30. kvě 2009

Ahoj holky,

je tu některá, co má tento kočárek už doma??? Moc se mi líbí, ale jak tady píšou holky, že ten sporťák není šikovně udělanej..... Nebo jste spokojený?
Mám možnost koupit jen konstrukci s hlubokou korbičkou......
Snad se někdo najde.... 😉

bera28
30. kvě 2009

Sanuska, já ho mám, ale verzi pro dvojčata. Jsem s ním maximálně spokojená. Prckové už jsou ve sporťáku a s tím mám jediný problém, a to, že se nedostanu do koše. Ale jinak je super ovladatelný a lehký. Navíc má nejlepší a nejtrvanlivější spoje, což u dvojčat oceňuji. Vím, že se mi jen tak nerozpadne.

xxksena
9. črc 2009

Ahoj, a nemáte zkušenost s easy walker quatro, prosim?

gingerlady
10. črc 2009

Tak my jsme puvodne byli rozhodnuti pro EW quatro, ale kdyz jsem ho videla na zivo.....veeeeeeeeeelkeeeee zklamani a ze sportaku primo zdeseni. Vadilo mi na kocarku, ze skladani - rozkladani - vsechno slo tezko, na silu. Korbicka celkem velka, ale ten sportak....prvni, co me odradilo bylo, ze nema pevna zada - je to jen latka a co me naprosto odrovnalo - polohovani na zipy! Takze z netu jsem byla nadsena a rozhodnuta, real total zklamani a udiv.
Nakonec jsme koupili Bugaboo Cameleon a maximalni spokojenost....lehounkej, skvele ovladatelnej a i boudicka je o neco malo vetsi 😉

xxksena
26. črc 2009

gingerlady: musim se smat, kdyz ctu, cos napsala. mam stejnou zkusenost. byla jsem pred par dny v holandsku a tam jsem videla na zivo ew quatro. moc me nepresvedcil. prisel mi tuhej, velkej. zklamal me. zatim u nas taky vyhrava bugaboo cam. jen se bojim, zda je i do prirody a snehu. stale vaham a procitam recenze.

baruna
26. srp 2009

No holky, to mi ani neříkejte. Já se do EW qtro zamilovala a teď tu čtu, že je vcelku na prd. 😉 Chjo, já ten správnej kočárek snad nikdy nevyberu.

ejaja
4. lis 2009

ono je už asi pozdě sem psát, ale po easy walkerovi jsem taky pokukovala. ale pak me pred nim kamaradka - delala aupair v anglii a tam ho odzkousela - varovala, nazvala ho takovou polskou verzi bugaboo. ve smyslu kvality. barunko, mam stejny problem. uz se ti malej narodil? pro cos ses nakonec rozhodla? ja uz jsem zoufala, mam jeste cas, ale mam uz i myslenky, ze koupim dva kocarky. jsme asi blazen.

xxksena
23. led 2010

na jednom kurzu jsem potkala jednu mladou maminku s tímto kočárkem, ptala jsem se jí co a jak a ona moooc chválila. kočárek vypadal moc pěkně. říkala, že jí přesvědčila kamarádka, která má easywalkera pro dvojčata a max spokojenost 🙂

katkarad
8. únor 2010

No u mne je spokojenost, mám trojkolku. A známí čtyřkolku. Potkávám tu i ten pro dvojčata. je lehkej, skladnej, dobře rozkládací, má velkou korbičku a osvědčil se mi i ted při tech sněhových kalamitách. myslím, že ted začíná být trochu in. Lidi se ho bály, ale nevím proč. Asi každej kočár má něco pro a proti, ale u mne je spokojenost.

betka20
16. led 2012

@katkarad no nasi znami ho maji na dvojcata a jsou taky hrozne spokojeni 🙂 ja do neho chci jit taky, jedine co mi vadi je to, ze nemuzes mit decko ve sportaku proti sobe no :( tobe to nevadi?

skiwia
16. led 2012

dievcata - ja mam easywalker qtro a je perfektny - nedam na nho dopustit.... uzasna stabilita a ovladatelnost, pomaly jednym prstom 🙂 sklada sa velmi jednoducho a to bolo pre mna dolezite kriterium, pretoze denne skladam kocik niekolko krat (nakladam a vykladam z auta). predtym som mala casualplay a to bol priserny kocik... neda sa to s tymto ani porovnat - zla manipulacia maly sportak.... Easy walker ma sportak velky priestranny a pohodlny - s malym sme aj kazdy den vonku - rozne tereny a super... skratka tuto kupu absolutne nelutujem (skoda len ze som ho nemala od narodenia maleho - pretoze to sme sa este trapili s Casualplayom - ktory sa mi pri skladani jedneho dna zlomil v rucke....). Takze zaverom ja easywalker jednoznacne odporucam !!!

betka20
4. únor 2012

tak ja dneska videla easy walker na zivo a super 🙂 neni vubec pravda, ze jde vse tezce.... je vse uplne lehoucke a krasne se s nim manipuluje. hlavne je slozeny a rozlozeny za chvilicku.... polohovani na zipy mi trosku vadi, ale myslim si, ze je to spis o zvyku a taky, ze v cechach takove kocarky moc nejezdi 🙂 ja si myslim ze super 🙂

skiwia
12. únor 2012

na zipsy si urcite rychlo zvyknes, vobec mi nevadia. Maly mi zaspava jedine v kociku, cim chcem povedat , ze v nom aj poloha lezmo je velmi pohodlna. Potom maleho prekladame do postielky 🙂 a este ohladom toho, ze dieta nepozera na teba ale v smere jazdy. Je to vyborne, maly ma vela podnetov takze je pokojny a pozoruje svet. A ja sa na nho celu dobu mozem pozerat cez priesvitne okienko v strieske. je to velmi dobre prespekulovany kocik,. vyrobcovia mysleli na vsetko....

adetka
27. únor 2012

tak aj ja mam Easywolker stvorkolku... a mozem len a len odporucat... vyskusali sme ho na Donovaloch, aj na 15 cm. cerstvo napadnutom snehu... a vladol vsetko... mozem s nim vybehnut do kopca po trave a po inych terenoch... velmi lahucko... vanicka je na dvojkombinaiu dost siroka... som si ista, ze tam este zo dva mesiace vydrzime... skvele sa sklada, naklada... stabilne drzi... kocik sa lahko rozlozi, zlozi... tym, ze sa daju odmontyovat aj kolieska - zmesti sa do kazdeho kufru... sportovu cast som este neskusala...

ada22
25. bře 2012

Ahoj mám EW sky sporťák a zatím spokojenost velká. Kdyby někoho něco zajímalo ,tak se klidně ptejte. 🙂 Já jsem příliš rezencí na kočárek před koupí nenašla. Jen pár videí http://www.invodo.com/EasyWalker-Sky-Base/p/Z2B... a recenze v angličtině, které byly ke starší verzi bez vylepšené stříšky a košíku bez zipu.

betka20
29. dub 2012

Mame ho objednany 🙂 proste jsem za celou dobu neprisla na lepsi kocar 🙂 Bugaboo se mi docela libil, ale ma ho zaprve kazdy a za druhe se mi vubec nelibi polohovani sportaku 🙂 at zije EW 🙂

lilitela
14. lis 2012

@betka20
@ada22
@skiwia
Tak dievcata, mna by zaujimalo to polohovanie opierky, tie zipsy sa musia zapinat a rozopinat na oboch stranach, ci iba na jednej? Je tam poloha takmer uplne vzpriamena? A ako ste si na to "zipsovanie" zvykli?

betka20
14. lis 2012

@lilitela my jsme jeste v korbicce takze nemohu rict :(

ada22
14. lis 2012

No poloha vzpřímená tam není. Polohování na zip je pruda, ale zas ten kočárek jezdí fakt super. Musíš vždy rozepnout na obouch stranách. A když chceš z úplného sedu do lehu ,tak to jsou 4 zipy. Já už to malé nechávám jen do pololehu, protože když usíná , tak v leže být nechce a hned ji to probere, když ji pak dorozepnu do lehu.

K sezení - mám ještě gesslein F4 teď na zimu místo golfek do MHD. EW je fajn, ale nastoupit s ním v centru do tramvaje je trošku boj. U F4 jde sed do mnohem víc kolmo než u EW, ale malá mi stejně sjíždí. Takže většinou jezdíme v úhlu co je EW.

U EW se mi nikdy nestalo, že by padala ke straně. V létě si většinou hodila nohy na madlo. A teď když už je větší ,tak ji nedávám pásy kolem ramínek a když chce tak se drží madla.

miskalevica
8. led 2013

@skiwia ked ho budete predavat, hlasim sa 😉

skiwia
21. led 2013

@miskalevica dobry den, nas maly este obcas v kociku vydrzi, no ale mame novinku. Vo februari ocakavame druhe babatko, takze easywalker opat budeme potrebovat .... tak skoda....

miskalevica
21. led 2013

@skiwia nevadiii, kym nasa mala bude vyrastena z vanicky, snad sa najde aspon jeden easywalker na celom SR, gratulujem k babatku a prajem uspesne tehu a hladky priebeh bez komplikacii 😉

betka20
2. bře 2013

@ada22 a máte trojkolku? vadi vam ze nejdou polohovat nohy?

trpezliva
2. bře 2013

Ahojte.nam uz dosiel Easywalker Sky v ruzovej farbe. Je to stary model, ale aj tak je krasny,lahucky,paradne sa ovlada a sport.cast je velka.
Zhanam adapter na tento kocik. Autosedacku mam Graco Snugride a tie adaptery uz nevyrabaju:(.nemate niekto na predaj??alebo taky univerzalny na EW?
dakujem.

ada22
3. bře 2013

@betka20 Ahoj mám trojkolku. nepolohovací nožičky mi nikdy nevadily ani malé. Ten sklon je tam takový pološikmý.

Co mi malinko u toho kočárku začíná vadit, že s váhou dítěte kolem 12 kg 18 m má sem tam při nájezdu tendenci se naklonit k jedné straně.

Koukala jsem se v obchodě na X-lander xa, že bych možná vyměnila kočárek za čtyřkolku, ale i přesto zůstávám u EW. Malá tam má spoustu prostoru a i jizdní vlastnosti mi přišly lepší.

Možná bych dneska spíš volila čtyřkolovou verzy EW

Pak ještě v určité době malé vadilo, že nemůže sedět vzpřímeně.
A ještě jestli budeš často jezdit MHD ,tak je ten kočárek robusní.

Vypadá, že ho haním, ale jen ti píšu mínusy které mi sem tam vadí 🙂

JInak má super velký koš. Madlo je i pro vyšší rodiče. A nekopu si do koleček.

betka20
3. bře 2013

@ada22 diky moc 🙂 no nejezdim MHD tak jedna vec je vyresena 🙂 tak snad ty nohy taky nebudou vadit 🙂

ada22
8. bře 2013

@betka20 Ahoj teď koukám, že ty už EW máš 🙂 Jak se vám jezdí se sporťákem (-: ?