Kočár Easywalker Walker Sky. Máte s ním zkušenosti?

senja
11. únor 2009

Zdravim maminky a tehulky! Zajimaly by mne vase zkusenosti s timto kocarkem. Moc se mi libi (hlavne ta vaha a skladnost), ale mam trochu obavy ze 3 kol - zda se mi, ze nejsou dost stabilni. Nerada bych sveho drobecka nekde vyklopila 😖 Take by mne zajimala sportovni verze kocarku, vypada tak tenounka - nepofukuje se? Moc dekuji za vase prispevky 🙂

betka20
8. bře 2013

@ada22 ahoj jezdi se suprove, jedine co mi vadi je, že nejde proti smeru jizdy...

ada22
8. bře 2013

@betka20 🙂 no já měla takhle ještě jeden co byl sporťák od hlubokého kočárku co šel proti směru jízdy. Taky jsem měla pocit, že na ni musím vidět, ale Eli se stejně točila po směru jízdy. 🙂 Maminku už měla nakoukanou. Ale je fakt že jsou děti, kterým vadí, že nevidí na rodiče.

betka20
8. bře 2013

@ada22 tak malemu to zatim nevadi, spis me no 😀 ale je tam takove to okynko, takze tim ho kontroluju 🙂

barti
13. bře 2013

Ahojky,
myslím, že se tu píší některé nepravdy, nebo nepřesnosti. Kočárek Sky mám už 2 roky, tak k němu napíšu krátkou recenzi.
Konstrukce kočárku mi příjde docela odolná a alespoň u nás dostává hodně zabrat. Bydlíme na Vysočině a naše neojoblíbenější dovolené jsou hory. Easywalker SKY má konstrukci skoro celokovou, důležité asi je, že uložení koleček je v železu a díky ložiskám se to ani moc nemusí udržovat.

Od narození se jezdí v hluboké korbičce. Ta korbička je docela prostorná, má nějakých 82cm na délku, šířka asi 35, možná lehce více. Praktické je to, že je tvarem skoro hranatá, tedy díky tomu, že není zaoblená, tak má dítě dostatek prostoru jak pro hlavu, tak nohy. Kde je korbička kulátá, tam bych se trochu bála. V korbě je tlustá matrace, nechá se to celé prát a ta matrace má letní a zimní vrtstvu. Korbička má ještě 2 madla na nošení, takže nosím úplně bez obav.

Autosedačku jsme měli Cybex Aton, docela prostorná a v testech asi úplně nejlepší. Měli jsme k němu i isofixovou základnu. Adaptéry fungovaly bez potíží. Nasadí se a do nich se cvakne sedačka.

Sportovní kočárek je podle všech trochu rozporuplnej, ale mě přišel moc fajn a hlavně účelnej. Jestli je nebo není moc otevřenej, to neumím moc posoudit, ale fakt je takovej, že dle mého je to spíše pocit, protože sporťák je hlavně extra prostornej a širokej. Co se polohování týče, tak zde je napsaná nepravda, alespoň já je mám teda pevná. V těch zádech je nějaká deska a pak i to polohování na ty zipy působí úplně bez potíží. Polohovací nožky nemá a protože je nemá, tak je naše bejbano ani nevyžadovalo (logické né ;)). Navíc ten sedák je docela dlouhej, takže mu rozhodně nohy neplandaly. Střecha se nechá hodně překlopit a je v ní i taková moskytiéra, která je jako sluneční clona.
Praktický je, že se nechá hodně dobře mejt a prát. Pár krát jsem jej celej vyprala a houbičku zažil asi milionkrát. Ta plotna, kde se to nejvíce špiní od noh je kovová, takže se nechá dobře mejt.

Tady jsem ho kupovala, kdyby to někomu pomohlo.
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-walker...

raduu22
11. dub 2013

Ahojda holky, nebudete někdo prodávat kočárek easy walker qtro?? My jsme se do něj úplně zamilovali. Moc děkuji Radu

atmosfera
26. říj 2013

ahojík, mohla bych mít dotaz, jak dlouhá a široká korbička u EW Sky prosím? Myslím vnitřní rozměry, kde dítě leží 🙂 Moc díky 🙂

ada22
29. říj 2013

Ahoj nemam korbicku ted u sebe, ale mala se tam v sesti mesicich vlezla v poho ve fusaku emitex a to nebyla zadny drobek. Blby je, ze ti vychazi prechod do sportaku nekdy v pulce zimy a zrovna ten EW je celkem otevreny. Kamoska mela jane slalom a tam mi to dite prislo mnohem vic schovane. Zas pak EW ma v lete lepe resenou strisku. 🙂

vercik41
23. lis 2013

Ahojky,
moc se mi tento kočárek líbí a přemýšlím o jeho koupi...jen se nemohu rozhodnout zda je lepší trojkolka nebo čtyř...co myslíte? díky za rady 🙂

ada22
2. pro 2013

Ahoj mam trojkolku . Zhruba do 12kg vahy ditete jsem s kocarkem byla maximalne spokojena. Krasne lehce se s nim jezdilo, ale zhruba od 20 mesicu male a kolem te vahy 12 kg zacal byt kocarek horsi na ovladani a mene stabilni pri najezdu na chodnik. Coz treba ja sama si to ohlidam, ale babickam se to moc nezdalo.

Ale zas v poho uvezl i 4 leteho synovce a nevypada, ze se u toho rozpadne. 🙂 , ale to ovladani je uz malinko drina.
Asi by mi to vubec neprislo, kdybych si neozkousela jane slalom od kamosky. To ma nejak vic teziste vzadu a na ovladani s cvalikem je mnohem lepsi. Takze ted posledni pul rok mam jane z bazaru za 2000 a prijde mi v mnoha smerech lepsi, ale EW je srdcovka 🙂

Jestli nebudes jezdit vylozene tereny, tak bych spis zkusila ctyrkolku.
Jinak to polohovani nohou u ctyrkolky je plus, ale jinak u te trojkolky je v takovem uhlu, ze to male nikdy nevadilo.

miix
29. led 2016

Chci se zeptat měli jste některá na kočárek autosedačku Maxi Cosi, nebyl problém? Čekáme mimco, a mam možnost sehnat EW za 3000,- i s autosedačkou, sice po dvou dětech ale vypadá ze je v super stavu, a je to trojkolka, tak přemýšlíme jestli do něj tedy jít

ada22
29. led 2016

@miix Za tři bych do něj šla , později když byla Eli větší , tak jsem k němu měla výtky ohledně stabilty , ale za 3 tisíce získáš prima kočárek.

miix
29. led 2016

@ada22 diky nam se to taky zda super cena, navíc je v limetkově zelené, takže i nádherná barva. Jen mám strach aby tam pasovala i ta autosedačka

ada22
30. led 2016

A jsou k němu adaptéry na autosedačku. Ta limetka vypadá na starší kolekci a ty měly jiny tvar trubky, ale nejspíš by slo sehnat na bazaru. Jo a taky koukněte zda jde sundat přední kolo a zda příliš pri jizde bez ditete nerachta. Ta limetka je ještě verze se starší stříškou bez stínítka? To by znamenalo, že se jedna o hodně starou kolekci a ta cena uz zas tak paradni neni, ale kdyby konstrukce byla v super stavu, tak to ještě ujde.

ada22
30. led 2016

Jo teď jsem ještě koukala, že limetka se dělala i s verzí nové stříšky. Kde je všité stínítko.
Jinak s tím kolem já ho tenkrát měla s bazaru a tím že předchozí majitelé kolo nesundavali , tak se to tam zaneslo a moc to nešlo sundat. Když se to pak sundalo a očistilo, tak tam zas vznikla malinko vůle a když byl kočárek prázdný , tak rachtal. ALe je fakt, že to dělá hodně trojkolek i jiných značek.

jaajaa
30. led 2016

@miix ja mam EW Sky, budeme v nem mit uz treti dite. Maxi cosi na to nasadit jde, musis mit jen takove nastavce, ktere se nasadi na konstrukci kocarku. Jsou primo ve vybave.
Jinak za me idealni kocar kamkoliv, drzak. Asi u starsich bych si dala pozor na to predni kolo, jak uz tu nekdo psal. To nase bude asi pekne dorasene, protoze ja s nim fakt jezdim vsude, hrkam schody atd. Ale drzi a je to i velky kocar. Super je k nemu i fusak, jestli mas moznost. Za me to stinitko nic moc, nevyuzivam ho, uz jsem ho dokonce chtela i ustrihnout, ale nakonec jsem usoudila, ze by to bylo horsi, nez kdyz ho tam proste vevnitr necham.

miix
30. led 2016

@jaajaa díky, paní by měla mít i ty nástavce tak budeme to mít aspoň všechno takhle najednou

@ada22 toho jsem si ani nevšimla je to možné i když tobje kočárek tak 5roku stary

ada22
31. led 2016

Já ho tenkrát měla 2009 a ten už měl tu stříšku ze stínítkem. Ona ta stříška bez stínítka je i kratší. A pak tam byl horší košík, ale jestli bude kočárek v dobrém stavu , tak bych do něj šla. Na stříšku jde případně dodělat clona a košík půjde určitě taky doladit.

miix
31. led 2016

@ada22 paní k tomu nějaké doplňky má, psala ze dokupovala členy dokonce ze má i originální fusak v limetkove 🙂

miix
7. bře 2016

Je na FB, nějaká skupinka třeba Easywalker Walker, kde se prodávají doplňky? Díky

alberto
7. bře 2016

Ahoj holky, my jsme měli, je naprosto super do terénu. Byla jsem moc spokojená a šetřila si ho pro druhé mimino. Kdyby jste měli zájem prodávám ho, mám ho v bazárku...čekáme totiž dvojčátka a už mám složenou zálohu na nový dvojčecí🙂

ansovi
16. črc 2016

@alberto
Mate este na predaj vas EW ?dakujem

alberto
16. črc 2016

@ansovi Už je dávno pryč☹

teresskkaa
5. bře 2017

@katkarad Ahoj, chci se zeptat, zda jezdíš s trojkolkou například na bruslích, zajímá mě, jestli je pravda, že ty trojkolky jsou nestabilní a jak jsi spokojená v terénu. Díky

katkarad
5. bře 2017

@teresskkaa musíš si zaaretovat kolo a jde to. Kočár je nestabilnější při najíždění na obrubník a dolů to musím oběma rukama jinak v pohodě. A terény dobrý, hory také.

teresskkaa
9. bře 2017

@katkarad Díky moc, jdeme do trojkolky, obrubníků moc potkávat nebudu 🙂

katkarad
9. bře 2017

Není zač my spokojený, odjezdila jsem dvě děti, ještě si ho budu nechávat do konce léta do Hřenska a pošlu ho dál. Tak at se váám také líbí.

teresskkaa
24. dub 2017

@katkarad díky 🙂

luucik
16. únor 2019

@katkarad
@katkarad Mohu se zeptat,zda je lepsi trojkolka ci ctyrkolka?Nektere maminky pisi,ze trojkolka je skvela,ale jak je dite vetsi,je s nim horsi stabilita a manipulace,je tomu opravdu tak?dekuji za radu

svobodpetika
16. únor 2019

@luucik měl jsem sky a samozřejmě manipulace někdy je složitější hlavně podle mě pro ty co tříkolku neznají ( babičky) pokud si nejsi jistá volila bych čtyřkolku jinak ano do terénu je sky super