Kočár Espiro Magic 4 nebo Babydesign Mini?

svoja
4. srp 2011

Nebo jinej tip?

dendy03
21. zář 2011

Já bych urcite volila Espiro magic. Mam ho a jsem snim naprosto spokojena. Je uzasny, skvele se ovlada a sklada a je lehucky a malicky. Babydesign mini jsem take chtela, ale jelikoz mam uz nekolik let gelove nehty, tak jsem ho proste nemohla slozit. Zkousela jsem to na prodejne a totalne jsem s tim bojovala. Opravdu se tezko sklada, i prodavacka stim mela problem a ja uplne, protoze jsem tam vlastne nedala poradne prsty skz nehtu... 😝

alfice
21. zář 2011

Máme Espiro magic 3 druhým rokem, je prostorný, polohovatelný nožičky, malá v něm spává, je lehký, lehce se skládá, bála jsem se, že na dlažkách bude hlučnej bo těžce ovladatelnej a je pěkně odpruženej, žádný problém s ním nemáme 🙂

jennyska
25. zář 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Kočárky Espiro a protože vy s těmito máte zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/kocarky-espiro-magic/ ? 🙂

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárek a rozhodují se mezi různými značkami a typy kočárků. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska