Kočár Firkon Verano. Jak zvláda terén?

tygrous
2. srp 2009

Máte někdo už tenhle nový Firkon Verano? Byli jsme se na ně podívat a já jsem se do něj zamilovala😉 Líbí se mi lehká ovladateknost a ta houpací hluboká korbička, asi bych to pak využívala doma jako kolíbku... Ale chci se zeptat, jak se vám s těmi otočnými předními kolečkami zvládá terén? Je jasné, že na město je to super, ale chceme chodit i do lesa, polní cesty a tak... A manža by rád i na brusle, ale nemáme s tím žádnou zkušenost...

jijitka
12. říj 2009

Rennik - kde jsi prosím byla kočárky okukovat, že tam měli výběr z více barev? Já kam vlezu, tam vždycky mají kočárek jen v jedné barvě a ostatní jen na obrázku.

rennik
12. říj 2009

jituš já jsem byla v Polsku- konkrétně v Polském Těšíně, mám to totiž fakt úplný kousíček a tam v tom obchodě jich měli snad 20 ne-li víc, byly tam různé kombinace, ale hlavně barvy, bílá, zelená, modrá, červená, oranžová, šedá, hnědá, černá, růžová...... prostě na jakou si vzpomeneš... 😉

petra2505
12. říj 2009

kolko vychadza prosim vas Verano v Polsku?

rennik
12. říj 2009

6500Kč 🙂

petra2505
12. říj 2009

dakujeeeem 😉

klara.t
13. říj 2009

To je cena i s autosedačkou nebo bez ní? Díky

Mě se líbí ta hnědá - všechny tři varianty, ale včera muž říkal, že se mu líbí zelená. Mě taky, ale příjde mi, že se zelenou ted jezdí každý a lítají prý na to mušky. 😒 Tak nevim nevim.

V batoílátku v Tuchlovicích mají taky spoustu vystavených kočárků FV. Je to kousek od Kladna.

tygrous
autor
13. říj 2009

klara: Na 1.strane jsem ty ceny psala 😉 S autosedackou je v Polsku za 8500,-

klara.t
13. říj 2009

Aha, no vidíš. To už jsem zapomněla. Já už diskuzi nečtu od začátku, ale jen nový příspěvky. Ten dotaz směřoval na rennie.

rennik
13. říj 2009

klari je to cena bez autosedačky 🙂 ta autosedačka stála myslím něco kolem necelých 2000kč ale přesně si nevzpomínám. Jo a mají tam i fusaky přímo v té barvě co kočárek a ty stály 600Kč 🙂

klara.t
14. říj 2009

Holky, dneska jsem vzala do obchodu tchýni (ona platí), ukázla jí verano a jí se nelíbil ten zip na boudičce. Trochu mě tím nahlodala. Co si o tom zipu myslíte? Zdá se vám v pohodě nebo to vypadá ošklivě. Zase si říkám, že je to taková malichernost. Ale trochu mě to hlodá, aby to nevypadalo lacině.

renat2
15. říj 2009

no já budu mluvit za sebe, zip je teda pro mě opravdu taková malichernost...ani jsem to neřešila, ani jsem si nevšimla, že by vypadal nějak divně...
Podle mě by ses opravdu měla rozhodnout, co chceš a nechceš....rozhodovat se při koupi kočárku podle toho "aby nevypadal lacině", no nevím....to je potom strašně subjektivní.

klara.t
15. říj 2009

Holky, už jste vůbec některá zkoušela sporťák? Pořád tu chválíme korbičku, ale ta jue jen na půl roku a pak je důležitý hlavně sporták.

bosorkajarka
15. říj 2009

Klaro ja jsem to brala tak ze sportak je sice na dyl, ale vzhledem na to ze bydlime ve meste tak si pak urcite koupim jeste nejake golfky, takze ten sportak bude asi spis nekam do terenu a na zimu. Tim ze je tak levny tak me nebude tolik mrzet kdyz ho uplne nevyuziju. Ja se pred tim divala i na drahsi kocarky a co se tyce sportaku tak maly se mi zdali vsechny, to tenhle je podle me jeden z tech vetsich, ale to se uvidi az podle prcka, treba ani nebude chtit v kocarku byt 😉

renat2
15. říj 2009

Já souhlasím s bosorkou...sporťák budeme taky využívat, to je jasné, ale spíš na zimu apod. už jsem to tu psala, hodně cestujeme, takže učitě budeme inevstovat do nějakého lehčího, nebo golfek.. 🙂
jinak jsme ho zkoušeli, když jsme cvičně sestavovali a v pohodě...

klara.t
16. říj 2009

Holky nemáte některá fotky děťátka ve sporťáku? Nebo i v korbičce? Třeba půjčeného staršího děťátka ve sporťáku. Ať mám představu, jak v něm vlastně vypadá mimi.

rennik
18. říj 2009

holky tak jsme se byli dívat s manžou v polsku na verano a tentokrát ho tam měli za 6200Kč 😀 ale bohužel jsme ho nekoupili, když jsme tam jeli tak z rodičů od MM vylezlo že by nám kočárekchtěli koupit oni, že ať si jen vybereme a oni pak zaplatí, ale ne dřív než se malý narodí, že to přináší smůlu atd.... ☹ no tak jsem byla nejdřív zklamaná že už ho nemám doma, alez druhé strany je od nich hezké že nám ho chcou koupit.

Jinak k té boudičce- mě se líbí i ten zip co tam je, podle mě je to praktické, když je teplo, dá se odeponout. Je to asi věc názoru ale mě se líbí se vším všudy, jsem s ním na milion procent spokojená.( teda aspoň vzhledově) je lehký, snadno ovladatelný..... prostě super. Já budu mít podvozek vario, všechny 4 kola stejně velké, protože bydlíme v kopcích a s těmi malými bych toho asi moc nenajezdila a ten podvozek je super, kola velké, odpružené, taky se mi líbí že sedá regulovat jestli je podvozek na houpání nebo ne.

No holky už se fakt moc těším až ho budu mít doma. 🙂

renat2
18. říj 2009

rennik: tak to věřím, že je trochu zklamání, že už není doma, někdo holt na ty "pověry" hodně dá (a je to každého věc 😉 je ale dobře, že máte vybráno a sponzor se taky hodí 😀 nám kupovala bud. prababička. A barvičku teda máte už vybranou na 100%??
Vario podvozek je hezký a pro vás určitě ptraktičtější, my to řešíme 2 kočárkama...druhý jsem dostali od kamarádky, která ho už nevyužije, je to klasický 4-kolka, takže když taky vyrazíme někam do kopců, pojedeme s ním, jinak b ude u našich a přes léto asi na chatách apod.

Přesně je to o názoru, mě se taky líbí, jak je 🙂

klaro: jejda, kdybych měla vybírat kočárek takovým způsobem, tak teda nevím 😝 😝 😀 😀 takže to je odpověď, že sporťák jsem sice měla vyndaný, ale nikde jsem žádný dítě nesháněla....
Každý miminko v kočárku je podle mě krásné...

rennik
18. říj 2009

reni myslím že jsme vybrali na 100% oranžovou, ale manža říkal ať se nechám překvapit tak uvidím co na nás bude čekat až přijdeme z porodnice 🙂

renat2
18. říj 2009

rennik: tak to je super, a ono i to překvapení má co do sebe, no to jsem sama zvědavá, doufám, že pak dáš vědět 🙂

rennik
18. říj 2009

renat to si piš že dám vědět 😀 ani nevíš jak ti závidím že už jsi 38tt mě to tak pomalu utíká ☹ už bych chtěla mít prcka u sebe 🙂

renat2
18. říj 2009

rennik: jen se neboj, ony ty týdny pak naskakují jedna radost, vždyť ty už to máš taky za pár 😉 i když chápu, že ta touha mít malýho u sebe je den ode dne větší...
Mně třeba i přijde, že jak všichni říkají, že ten pislední měsíc se "táhne", tak u nás je to naopak... 😀 ale chce to asi zaměstnat se, to je pravda.. 🙂

rennik
18. říj 2009

jo to je fakt, když něco děláš tak to pak rychleji ubíhá, ale když už jsme vydrželi tak dlouho tak těch pár týdnů už dáme levou zadní. 🙂

renat2
18. říj 2009

reni: přesně tak 😉

rennik
19. říj 2009

jinak renat ten tvůj kočárek je úžasný, já jsem původně chtěla taky takový ale všichni mi ho zamítli ☹ no ale i tak je kráááááásnýýýýýý!!! 🙂

renat2
19. říj 2009

rennik: já si ho vybojovala 🙂 i když co si budeme povídat, taky jsem nad ním stokrát uvažoval, co a jak ta barva...ale když jsem pak viděla, kolik je tmavých (černých) kočárků...mně se prostě líbil na první pohled, a přijde mi i neutrální, sice čekáme kloučka, ale ty kytky jsou podle mě v poho. a tak trochu jsem ho brala i aby seděl ke mně 🙂
(už se těším až v něm poprvé vyjedeme, dle mojí dr, a informací z dneška to prý bude asi i dřív, tak uvidíme 😉

rennik
19. říj 2009

dneska jsi byla na kontrole??? doufám že jsi dopadla dobře, já jdu ve čtvrtek 😉 doufám že kdyby náhodou to bylo dřív tak dáš info 😀 😀 😀

jo máš pravdu ty kytky jsou v pohodě, já jsem měla vybraný černý s barevnýma kytkama byl tam fialový podklad ale vypadal moc dobře!!!! No ale všichni z rodiny na mě hleděli že nejsem normální, miminko a černý kočárek kdo to kdy viděl že to je jak pohřebák a takové ty řeči.... ☹ no ať si říká kdo co chce mě se černý prostě líbí, a když ho člověk trochu oživí nějakou barevnou dečkou nebo tak něco tak je úplně normální jako ostatní kočárky. Já jsem aspoň černou probojovala jako kombinaci s jinou barvou. A s tou oranžovou i zelenou vypadaá ta černá moc dobře. 🙂

renat2
19. říj 2009

rennik: jo jo chodím vždycky v pondělí /na kontroly), vše dopadlo dobře, jsme krásně připraveni a dle dr. to může přijít každým dnem 🙂 dokonce si tipla, že už se příští týden neuvidíme, ale já se na to nějak neupínám 🙂
Jen monitor jsme si museli zopakovat, takže jsem šla po dvou hodinách znova, malý ráno spal, takže křivka o ničem...pak se mi ho podařilo vzbudit, tak dobrý.

Jojo tu barvu s fialkovou si pamatuji, taky jsem na něj koukala...Mně se teda líbí stejně nějlíp vždy řerný, nebo řerný s kombinací s nějakou (jednou barvou -...když jich je tam někak víc, tak to už moc ne, ale je to o názoru. A právěš pokud to není nějaká divočina, jde to vždy oživit nějakou hračkou apod. 🙂

michelle1
21. říj 2009

my včera omrkli Verano v Ostravě, líbí se nám, splňuje vše, co jsme očekávali. Jen mě trochu štvou ty plastové ručky, se hýbaly.....no nějaké lepidlo to spraví 😀

rennik
21. říj 2009

renat tak to my chodíme ve čtvrtky, jdeme zítra tak už se těším, včera jsem zažila cosi nového, jak jsem chodila po městě tak mě začlo docela hodně píchat úplně dole v podbřišku, cítila jsem ho strašně nízko jako by se dral ven nebo co.... trvalo to chvíli a pak to přešlo a ještě několikrát se to opakovalo tak nevím co to bylo, ale včera mi moje kamarádka PA řekla že si u mě myslí že to bude dřív než v termínu tak nevím 🙂 pak ti dám vědět jak jsme dopadli.

mischell a kolik stál v OV? těch ruček je taky víc druhů jedny jspou s plastem a druhé jsou ty pěnové- ty se mi moc nezdály protože si myslím že by se brzo prodřely. Ale ty plastové byly fajn, aspoň na chycení, a jak jsme se dívali tak se nehýbaly, ale možná jste natrefili na nějaký který se zrovna hýbal 😉 každopádně je to super kočár že???

renat2
21. říj 2009

michelle: třeba to byl zrovna kočárek, co byl trochu víc "jetý", hodně zkoušený apod. Známá mi říkala, že se na něj byli taky podívat, že byl nakřivo, vrzal apod. ... ale bylo to tím, že byl málo dotažený apod. Nám teda drží perfekto 🙂

rennik: budu držet palce na kontrolu...ale jen ještě vydržte, každý den navíc je plus 🙂