Kočár Freeline Pati Sport. Máte zkušenost?

zdenda
13. dub 2007

Ahoj, máte některá zkušenot s kočárkem Freeline Pati Sport? Můžete mi prosím napsat, jestli jste s ním spokojeny nebo kdokoliv ve vašem okolí? A jestli můžete poradit jaké odpružení tohoto kočárku si máme případně vybrat - jestli pružinové nebo řemínkové? Díky. 🙂

zdenda
autor
18. dub 2007

😉

zdenda
autor
17. kvě 2007

Opravdu s tím nikdo nemáte zkušenosti? 😎

nikitka26
23. kvě 2007

Ahoj Zdendo, já bohužel nepřispěji se zkušenosti. Včera jsem tento kočárek okukovala v obchodě a moc se zalíbil. Ty řemínky mi nejdříve přišli divné, ale manžel zase argumentoval, že když se zničí ten řemínek, tak se dá snadno nahradit, kdežto ta pružina, to může být horší. A ten s řemínky mě přijde, že je takovej poddajnější, lépe houpe. To jen, co jsem ozkoušela v obchodě.
A nevíš kdo to vyrábí? Poláci, Italové či co? Někde jsem to nenašla.

mimap
8. bře 2008

Ahoj holky,

uvažujeme o koupi tohoto kočárku. Moje sestra s ním jezdí už půl roku ( má tu řemínkovou verzi) a je moc spokojená. Nemáíte s ním zkušenosti i některá další, abych mohla poraovnávat...🙂

janula319
8. bře 2008

Ahoj holky,
tenhle kočárek máme doma, ale zatím na jeho vyzkoušení teprve čekáme. 🙂
Výroba je Holansko (dle prodavače v obchodě). Taky máme řemínkový, hlavně se nám líbil že dobře houpe a řemínky se dají vyměnit 🙂

astrane
9. bře 2008

Ahoj,tak to vás nepotěším,bavila jsem se s jednou maminkou-měla ho už přes rok a byl krásnej a stěžovala si,že už ho měla 4x v opravě-bohužel už si nepamatuju proč .A v obchodě byl bez kolečka a u jinýho se tak divně viklaly-manžel ho kvůli tomu nechtěl.Ale tady v Brně s ním jezdí hodně mamin a vypadají spokojeně,tak asi ta paní i my jsme měli smůlu na špatnej kus.Chtěla jsem s řemínkama.

rajka
9. bře 2008

Ahoj holky, kočárky Free line jsou polská výroba. Tady je odkaz: www.jedo.pl

rajka
9. bře 2008

Kočárek se nám taky líbil, ale nevešel se nám do auta a je dost těžký. Jinak v obchodě říkali, že prý jsou kvalitní.....

mimap
9. bře 2008

Ahojda,
taky jsem pátrala po výrobci... a v obchodě kde je prodávají, nám prodavač říkal, že to je holanská firma i komponenty, ale kočárky že se kvůli levnější pracovní síle kompletují v Polsku..tak jsem z toho jelen. Jinak je fakt, že mezi nejlehčí nepatří, má asi 14 - 15 kg - takže takovej průměr.
Ségře zatím nevyšisoval, kolečka OK i všechno ostatní..tak nevím, ještě to promyslím.. Jestli je tu ještě někdo, kdo s ním má nějaké zkušenostmi, tak sem s nimi..🙂

krista
17. dub 2009

helulicek • 32tt • Včera v 08:52
Čau holky,
nejdříve jsem byla rozhodnutá pro kočárek Bartatina od Jedo, ale podle mě není tak praktický jako kočárek Pati sport od Freeline. Připadá mi dostatečně velký a hlavně pohodlný pro mimi i pro mě 🙂
Potřebuju nějakej tank do terénu, tady se mi líbí nafukovací kola a odpružení na řemínkách 🙂

Máte s ním některá zkušenost? Já zatím slyšela jen to dobré, ale přece jen, chtěla bych vědět i názor od jiných a zkušených 😀

Tady jsem hodila odkazy, kdyby náhodou 😉:

http://www.kocarky-ruzovypanter.cz/produkt.htm?...
http://mimi-vyskov.com/3974-free-line-pati-spor...

helulicek • 32tt • Včera v 19:23
Holky, halóó, copak nemáte nikdo tento kočárek 🙂

astrane • 2d • Včera v 19:27
A při tom jich třeba po Brně jezdilo a stále jezdí....

helulicek • 32tt • Včera v 19:32
No právě 😀

astrane • 2d • Včera ve 20:17
přečetla jsem si diskusi na emiminu-moc tam toho taky nebylo.... ☹ někdo chválil a kdo nechválil,tak upozorňoval na boudu,prý se na ni musí opatrně a na vylámané zuby u brzd-tím se myslí asi středy na kolech,ne?Ty se dají koupit za 30kč u růžovýho pantera...taky se někomu zdál úzkej,ale ti měji dost velký mimčo-bylo tam asi 5 ohlasů,takže taky nic moc....jo a rezaví-jako všechny levný polský kočáry-mě třeba taky rezaví nýtky,budu je v létě natírat na černo 😀

mimap • 1d • Dnes v 07:59
Ahojda,

moje sestra má tento kočárek a je moc spokojená. Neměla na něm žádnou závadu a používala ho 1,5 roku jako hlavní kočár (jezdili fakt všude, šílený terény a přežil vše). Teď už jezdí v golfkách a Freeline berou jen do terénu. Je pravda, že jí také trochu zarezl, ale myslím, že už se vyrábí i s plastovými disky. Ségra má také tu variantu na řemínkách (existuje i s péry). Řemínky se časem trochu povolí a kočárek klesne níž, není ale problém řemínky přitáhnout nebo vyměnit (stojí cca 30 Kč). Jinak žádný problémy s ničím, jen trochu vybledlá bouda - mají ten modrý. Prý si ho nechá i na druhé mimi. Já jsem o něm taky uvažovala, ale nakonec jsme koupili něco víc do města - Bolder a pak Mutsy.

helulicek
22. dub 2009

Sice tu pár názorů je, ale nemáte s tímto kočárkem ještě některá z vás zkušenosti????

adymisa
8. čer 2009

ahoj tak já mám doma právě tento Kočár Fyn 3DS kolekce 2009..to je také od Jedo,ale mám jen černohnědou kambinaci ...sice jsme ho testovali jen po dvorku a zahradě bez miminka,protože to se narodí až za 2 měsíce,ale můžu říct,že se s ním super jezdí je tam dost místa a je hezky pružnej...ten co píšeš ty má kámoška,ale mě se líbí tento typ ten vyšší.......jinak kvalita asi stejná a náhr díly seženeš u nás v prodejně kde jsi ho koupila v poho takže nevidím problém...a cena super...

adymisa
8. čer 2009

Tead todle je 3 kolka já mám podvozek 4 kolku

verena22
13. říj 2010

Ahoj holky od Jeda,v pondělí jsem se jela pouze podívat po kočárku do Jičína,měla jsem zaměřeno na kočárek Espiro ale poté co jsem zahlídla a oskoušela kočárek Jedo Fre line tak za každou cenu jsem ho musela mít a již v něm jezdíme.Ten houpací systém mě úplně uchvátil,délka i vzhled,mám černý se zeleným.Nemá žádný kapsy okolo kočáru takže nevypadá robustně.je jednoduchý a přitom už na první pohled elegantní.Taky se mi líbí vzorek ve vnitřku kočárku.Doposud jsem měla kočár s bílou barvou v boudičce a syna to vlétě dost dráždilo na oči tak jsem se zaměřila na tmavší barvu v boudě a tenhle má pěkný vzorek.Malímu jsou 4měsíce,nevím teda jak v zimě s fusakem,nejspíš budu muset odstranit tu vložnou tašku na miminko,což je škoda,bylo by to teplejší,dlouhý je dost ale na šířku to je horší.Taky bych brala mít vyšší boudu,doufám že se tam za rok vejdem.Ze sedačkou ještě zkušenosti nemám,bojím se jestli nebude vratký,nemáte s tím někdo zkušenost ?Jinak jsem zatím spokojená,no mám ho jen pár dní,tato značka je pro mě dost neznámá tak budu jen doufat že to bude ok.V prodejně jsem se ptala na reklamace a prý s tím žádný problémy nemají .Jezdíme dost na procházky lesem tak snad bude supr.

verena22
13. říj 2010

@krista ahoj mám Jedo Pati Fre line,mám ho teprv od pondělka,tak zatím nemám žádné zkušenosti ale jinak se s ním jezdí báječně,najezdím za den několik km.a jede fakt supr.Kočárek mě hned okouzlil,dokonce dnes mě jedna budoucí mamina zastavila a ptala se mě odkud ho mám a jak jsem spokojená,nakonec došlo k tomu že jsem jí ten samí kočár z toho obchodu vykoupila,měla ho už vyhlídnutý a moc se jí líbí- tak jak mě 😀 .Jen doufám že bude dlouho sloužit.U nás jezdí převážně DorJan a Xlandr.Akorát by mohl být širší.Malímu jsou 4měsíce a s fusakem se do té vložné tašky na mimi nejspíš nevejde.Jezdíme na procházky převážně do lesa tak myslím že ten houpací systém bude supr.Snad bude ok. 😉 Tak ahojky

krista
14. říj 2010

@verena22 díky za odpověď, já jsem jen kopírovala příspěvěk, takže to spíš patří uživatelce @helulicek 🙂

verena22
27. dub 2011

tak po půl roce jízdy-kočárek
Jedo Pati stále slouží,akorát přes zimu zrezl,trochu zatáčí do prava ale dnes jsem utáhla řemínky který mě dali dost zabrat abych je o jednu řadu utáhla,tak snad to už bude dobrý no moc tomu nevěřím,jinak nevím.Je teda fakt že jsem ho před zimou neošetřila.No a nejhorší je že když otočím rukojet že jede dítě ve směru jízdy a mám tu tašku na rukojeti tak je dost vratký že se bojím ho nechat bez hlídání,bez tašky je to trochu lepší ale taky tak.To má u mě velký mínus,dost důležitá věc 😖 taky se na podvozku oloupala konstrukce kde se dřelo z vrchnií kontrukcí-těško popsat 😕 ale kdybych včas utáhla řemínky tak by se to asi nestalo,no a to mi taky zrezlo,taky zrezly nýtky,řemínky,kolečka.Jinak barva furt pěkná a jsem spokojená jen nejhorší je že je vratký jak uvádím.Z druhé strany když je dítě ke mě to je dobrý.Vložná taška dv kočárku je supr,stále ji používáme a malímu bude rok.

mina_
27. pro 2013

@janula319
@krista
@verena22

Ahoj, oprašuju hooodně staré téma... Máme doma kočáek Jedo Free line pati sport. Do terénu je to super kočár, ale náš Tomík už je třetí dítko, který ho huntuje na našich polňačkách a v lese a tak se ptám, jestli ho náhodou nemáte někdo doma a neprodáváte třeba na náhradní díly nebo i celý za rozumnou cenu? Nám se včera uplně vylámalo kolečko ☹

Kočárku je tak 6-7 let... takže starší kolekce..

díky moc

janula319
27. pro 2013

@mina_ mám ho na půdě, akorát jsou trochu vytahaný popruhy, jinak mu nic není - jenom tu vložnou tašku máme momentálně půjčenou.. tak se můžem domluvit 😉

janula319
27. pro 2013

máme ho jen po jednom dítěti, takže bych řekla že je zachovalý 🙂

verena22
27. pro 2013

tak já ho ted opět zajíždím,měli jsme ho na reklamaci asi před rokem tak ho ted máme zase jako noví i pro druhýho prcka 🙂 jinak já mám právě v rezervě podobnou konstrukci ck kdyby zase nevydržel 🙂

mina_
28. pro 2013

@janula319 můžeš sem prosím vložit fotku? nebo mám poslat svůj mail do IP? Já na podvozku nemám pásky, ale perka a nějaké plastové usazení, které už samo nefunguje... ale je fakt, že jen my s ním najezdili, troufám si tvrdit, desítky kilometrů a do terénu, i dost ošklivého, je to super kočík. Jakou si představuješ cenu za komplet, nebo prodáš i jen díly? díky za info

janula319
30. pro 2013

@mina_ poslala jsem e-mail a vrátil se mi zpátky.