Kočár Hartan Skater S. Máte zkušenost?

tommik
12. srp 2008

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s tímto kočárkem. Dívala jsem se na něj a není u něho klasická korbička, ale taška na miminko. Vyhovovalo vám to? Ještě přemýšlím nad quinny freestyle 3xl comfort s korbičkou Quinny dreami, ale přijde mi, že ta korbička je úzká. Díky.

smardik
12. srp 2008

tommik já budu mít Hartan ale ne skater s, ale taky má tašku na miminko a prý je to super 🙂, mě o něm víc řekly holky na MMB než tady 🙂 🙂

tommik
autor
12. srp 2008

A který Hartan budeš mít? Mně se to líbí. Mimčo si přichystám doma a pak ho strčím do kočárku, ale manželovi to přijde zvláštní 🙂 🙂 A budeš mít tašku zpevněnou nebo tu měkkou? Můžeš mi poslat odkaz do IP na diskuzi o kočárku?

smardik
12. srp 2008

tommik budu mít Hartan Topline X a do toho tašku - měkká taška s vystuženým dnem. mě to právě taky přijde na zimní mimi super, domaa si ho hezky přichystám a pak strčím do kočárku a když přijdem do samé a nebudu ho muset budit vyndávaním 🙂

tommik
autor
12. srp 2008

Hartan Topline X je moc hezký. Mne se líbí skoro všechny jejich kořárky 😀 Můžeš mi napsat, proč ses rozhodla pro měkkou tašku? Doporučily to holky? Moje kamarádky mají klasické korbičky. Nemám to s kým probrat. 😉

smardik
12. srp 2008

tommik tu měkkou tašku mi doporučili holky prý vydrží stejně jako ta zpěvněná ale je levnější tak snad budu spokojena, doma ho ale ještě nemám přijde až v říjnu.

Já původně taky chtěla klasickou korbičku ale všechny kombinace co se mi líbili se mi zdáli na říjnové miminko s fusakem malé a že by tam byl jak sardinka tak to se mi moc nelíbí. Můj první favorit byl taky quinny dreemi ale ta korbička se mi zdá malá a pak sporták nejde do úplného lehu což byl můj požadavek tak proto. Navíc mi ta taška fakt přijde praktická, my budem mít kočár v kočárkarně tak malého nebudu muset budit vytahováním s kočárku a navíc jsem se dostala na školu a budem dost cestovat takže ze začátku jak bude maličký budem tašku používat i jako postýlku.

kdy máš termín?

tommik
autor
12. srp 2008

Já jsem se rozhodla pro Hartan kvůli tomu, že jde úplně do lehu. Většina sporťáků tuto funkci nemá. S manželem rádi cestujeme a přeci jen když bude mimčo unavené, může v klidu spát. Také se mi líbí design. Já doufám, že budeme mít miminko příští rok. Jsme ve fázi snažilkování. Ale s manželem nás to teď chytlo. 😀 Těšíme se na miminko a tak se rozlížíme. Do teď jsme se touto otázkou nezaobírali. 🙂 Takže nevíme o kočárkách nic. Našli jsme si tři kočárky, kteřé se nám líbí a postupně o nich hledáme informace. Na prvním místě Hartan, pak quinny freestyle 3xl comfort a Cortina.

smardik
12. srp 2008

tommik to že jde do úplného lehu byl i můj požadavek, nehodlám malému ničit zádička. já myslela že už jsi těhu když to řešíš 🙂. jinak my byli ve fázi snažilkování chvíli, otěhotněla jsem po měsíci snažení 🙂. ten quinny freestyle je hezký ale nic o něm nevím a cortina prý často poruchová, plastová a hodně vrže tak asi tak 🙂. mě kočárek dojde začátkem října tak dám vědět 🙂

tommik
autor
12. srp 2008

Zatím těhotná nejsem 🙂 Ale doufám, že se tak stane. Jen ještě musím počkat, až ze mne vyprchá tetanovka a pak hurá do toho. Já vím, že je to brzo. Když jsme si s manželem kočárky prohlíželi, tak jsme se pak smáli, že to přeháníme, ale baví nás to. Budu ráda, když se ozveš 😀

eho
12. srp 2008

Ahoj holky, já mám Hartan s taškou a jsem nadšená. Máme RS one S - má přední aretovací aretovací kolečka. Hlavně teď jako spor´ták ho moc oceňuju. Holky kolem mě dávají kočárky pryč, ale mě se osvědčila rada kupovat kočárek podle sporťáku - ten používáš déle. Tašku jsem měla od emitexu, stála 1000 Kč a stejně jsem ji měla přikrytou originál nánožníkem - funkci splnila. Moc praktické bylo, že jsem vytáhla spící mimi a donesla ho nahoru a on mi ještě třeba hodinu dospával doma. A taky jsem se nebála s ním chodit po schodech - na tohle je taška moc praktická.

smardik
12. srp 2008

eho jsem ráda za další spokojenou 🙂 přesvědčuje mě to že jsme vybrali dobře 🙂 i když nebudem mít přímo RS one S ale jiný 🙂, já taky vybírala hlavně kvůli sportáku - chtěla jsem dostatečně velký a pohodlný pro malého a at jde do lehu 🙂 🙂

eho
12. srp 2008

Smardiku, ten topline je taky super. Výhoda je že to jsou fakt prostorný kočárky, můj syn měl přinarození 54 cm a v tašce jsem ho měla dost dlouho i v zimním a potom pořád ještě ležícího bez tašky a v pohodě.

smardik
12. srp 2008

eho mi topline doporučila prodavačka protože jsem potřebovala kočár na ježdění do města ale i do terénu 🙂, potěšila jsi mě 🙂. mě totiž přijde že hodně kočárků se dělá pro trpaslíky

tommik
autor
12. srp 2008

Holky, děkuji za informace. Jsem ráda, že se vám líbí a hlavně, že někdo tento kočárek má. 🙂 Je to náš favorit 😀

miminkopodruhe
25. říj 2010

Ahojky, obnovuji toto téma. Uvažujeme na druhé mimi o Hartanu Skater S, ale nikde jsem ho zatím nenašla naživo ☹ . Kamarádka si nyní koupila Hartan Racer, tak jdu omrknout k ní...ale stejně ta konstrukce je jiná. Máte některá zkušennosti přímo se skaterem?-myslím s tím s otočným kolem, dřív prý snad bylo to kolo jen napevno. Zajímá mě hlavně také zda je ta trojkolka stabilní, měla jsem jich v ruce dost, ale na Skatera sem nenarazila nikde. Viděla sem i přímo na stránkách, že pro rok 2011 je nová korbička, není tak hranatá, jako ta předešlá...takže bych ho strašně ráda někde obhlídla, ale asi nebudu mít kde 😨 . Děkuji za informace 🙂

akcull
25. říj 2010

miminkopodruhe, nedávno jsem si ho prohlížela v praze v babystaru a je parádní, hezky se s ním jezdí, dobře odpružený. Ale jsem zvyklá na trojkolku (mám sice jinou značku), pro toho kdo jezdil se čtyřkolkou je to vždycky jiné a chce to čas....🙂

bjoucik.15
11. lis 2014

Ahoj obnovuji tuto diskuzi... máte ještě někdo tento kočárek? jak jste s ním spokojené??

macijase
12. lis 2014

@bjoucik.15 Ahoj kočárek sice ještě nemám, ale příští týden jdeme s manželem objednávat chci Topline S, vyzkoušela jsem po obchodech tolik kočárků, ale Hartan mi sedl opravdu nejvíce stačilo se projet po obchodě a bylo jasno 🙂.

bjoucik.15
12. lis 2014

@macijase tak to je super 🙂 já bych hrozně chtěla tu tříkolku, ale nevím zda nebude moc ohromná ☹

macijase
12. lis 2014

No co jsem viděla trojkolky (napřed jsem chtěla kočárek Jané Slalom) tak se mi zdáli větší. Potřebuji kočárek do terénu tak jsme s mužem taky měli dilema jestli Skater nebo Topline ale vyhrál Topline + pevná náprava k tomu. Když jsem zkoušela to Jané tak se mi to zdálo jakýsi vratký, ale vše je na zvyku.

bjoucik.15
5. led 2015

@macijase ahoj tak co kočárek, už ho máte doma?? Jak je těžký? Jde mi o to,že ho budu nejčastěji vozit jednouu rukou a v druhe budu drzet za ruku starsi ditko nebo psa a máme tady dost kopce tak abych se neudřela....

macijase
5. led 2015

bjoucik.15 Ahoj, kočárek doma ještě nemám, čekám už měsíc, ale stále nic 🙂. Mě se zdál na ovládání lehoučký (zkoušela jsem jej ale jen na prodejně, takže se tam moc projet nedalo ☹) složená konstrukce, při skliádání do auta, je v rámci možností lehká (má hodně trubek a tak s tím se musí počítat) Budu taky chodit se psem takže doufám, že to bude v poho. Kdy máš termín? já na kočárek musím čekat až 3 měsíce jsou tam dlouhé čekací doby (doufám že dojde do porodu 🙂 ).

almajda
31. led 2015

Ahoj!
My jsme odvozili dceru v hartan skater, měkká vložná taška, tříkolka, a velká spokojenost. Kočár je trošku těžší ale jednou rukou se ovládá skvěle. My máme park v podstatě jenom do kopce a opravdu prudkého a ježdění do kopce bylo v pohodě (i jednoruč). A taky jsme dlouho čekali, kočár nám přišel den před porodem 🙂

kdyby měl náhodu někdo zájem, uvažujeme, že ho prodáme.

maudn
31. led 2015

my máme hartan vip a jsme spokojení moc, kocarek jsme meli objednany a dostali ho kdyz měl malej 4 měsíce, byl už obrovský, tak jsme vůbec nechteli korbu a byl rovnou ve sportaku,ktery šel do lehu a dokoupili jsme uzaviráni korby, takže to simulovalo takovou korbičku.