Kočár Herqules Rapin 3. Jak se s ním jezdí?

lucik78
24. lis 2010

ahoj prosim o radu mate nekdo herqules rapin 3 a nebo 6kolku je dobry jak se s nim jezdi a kolik asi tak vazi a je vhodny i do mesta 🙂 diky za odpovedi 😎 vsem lucik

teerka
7. únor 2011

@lucik78

ahoj, já mám kočáry dva, tak mohu posoudit. Jeden je Herqules 6 kolka a druhý polský camarelo. Tak Herqules má opravdu stabilní konstrukci. Můžeš mít jistotu že se ti kočár nepřevrátí i s prckem. Je nižší, celkem lehký i přez ty velký kola. Kola jsou nepropíchnutelná a perfektní do terénu, Je to vyloženě kočárek na vesnici. do města bych ho nedoporučila. Právě kvůli té šířce kol. Třeba v drogérii DM neprojedu u kasy a i ve více obchodech. Hluboká korba je opravdu prostorná. Sporťák testujem teprv pár dní. Ten polský je naopak vyloženě městský, ale nestabilní. Člověk aby měl strach, že se převrátí. Snad jsem ti trošku pomohla. I když teď koukám, že už je to déle co jsi psala 🙂

lucik78
autor
8. únor 2011

ahoj už mam golfky do města 🙂 na vesnici jsem si koupila retrus gabi nevim jestli znaš já jsem s nim maximalně spokojená 🙂 přes ty naše díry tady 😢 je odpruzeny a ma přehazovací rukojed 🙂 na cestovaní to neni ale přesto sem s ním jela autobusem 🙂 🙂 🙂 hlavně venku se s nim nenadřu jede sam je supr 😎 tak jsem spokojena diky moc za odpověd 😅