Kočár Hoco, ABC design. Jaké má výhody, nevýhody?

suik
17. srp 2010

Potřebovala bych poradit s výběrem kočárků - prosím hlavně o zkušenosti, výhody, nevýhody, spokojenost. Vybrala jsem kočárek Hoco Master L a ABC design Condor 4s, Hoco jsem zkoušela v krámě, vyhovoval mi, až na malý koš, ovšem, ale sporťák jsem neprohlížela detailně. Miminko bude převážně zimní (narozené v září). Bydlíme ve městě, na okraji, občas jsou tu kostky a horší nájezdy na chodník. ...děkuji.

papuchalk
29. srp 2010

Ahoj, Hoco Master L máme doma a od února jezdíme, ale zatím jen v hlubokém, ještě ne ve sporťáku. My jsme spokojení, chtěli jsme přesně takový kočár, vhodný do přírody i do města. Od února jsme měli jedinou závadu - nezabržďovala se brzda, ale ta se jen promazala a byl klid. A pak jsme píchli, kupovali jsme novou duši. Je to dobrý praktický kočár, líbí se mi, že má stejné rozchody pro přední i zadní kola, dobře se s ním manévruje, rychle se skládá a rozkládá, dobře se převáží, v terénu se dají kolečka zaaretovat, takže zvládne i cesty lesem nebo polem, teď oceňujeme i to, že má otočnou hlubokou korbu, protože prcka dám občas na bříško, korbu otočím a on pěkně pokukuje po venku. Ten druhý kočárek neznám, nemůžu soudit.