Kočár Hoco Diamond. Máte zkušenost?

protea
24. lis 2006

Ahojky,
zajímaly by mne zkušenosti s tímto kočárkem.
Mám už ho sice objednaný, ale kdyžtak ho vrátím jestli některá z vás napíše že je hrozný 😀
Děkuju

draga
24. lis 2006

ahoj protejko taky jsem ho zrovna včera objednala 🙂) co jsem četla tak ho řadili většinou do střední kategorii a docela ho i doporučovali...tak uvidíme co nám napíšou tady 🙂) jaký jsi objednala? Já ten capucino braun...mě se moc ta barvička líbila...

kortanova
24. lis 2006

Ahoj holky, sice tedy nemám s tímto kočárkem zkušenost, ale teď jsem četla někde na netu názor maminky, která si kupovala nějaký jiný kočárek a psala, že měla Hoco Diamond (Big Foot-je to skoro stejný) a že s ním nebyla moc spokojená, protože už 7kg dítě v něm bylo strašně napěchovaný a to si prý nedokáže představit jak by ho tam narvala i se zimním oblečením a fusakem. Tak nevím, docela mě to překvapilo.Ale každopádně Vás nechci nějak zrazovat nebo tak.Jen píšu co jsem četla. Tak ahoj

protea
autor
24. lis 2006

Ahojky Drago🙂
Já objednala coralle barvu, viděla jsem ho v reálu a je hrozně hezký okukovali jsme ho v Praze v Kice.
Ten capucino braun, to je ten hnědý s modrou?Ten je moc krásný, taky jsem chtěla takovou barvu nějakou na začátku těhu, ale teď se mi nějak bouří hormony a líbí se mi úplně jiné barvy, takové křiklavé veselé-doufám že se mi kočárek bude líbit i po těhu.

Kotri, děkujeme každý názor beru nechám se překvapit oni snad ani větší kočárky ale nedělají krom hlubokých.

draga
24. lis 2006

já jsem právě byla na kočárky kuk v reálu a hoco mi přišel celkem jako jeden z největších...pak se mi líbila iglesina tu měla i moje ségra ale problém byl, že se z něj nedala vyndavat ta taška s mimi což já právě budu potřebovat, protože v baráku nemáme výtah a s kočárkem do 1. patra nevyjedu...jinak jsem zkoumala to, že mě se mimi narodí únor max začátek března a tak bude v zimní fusáčku jen pár měsíců počítám tak do května...a pak na příští zimu už stejně pomalu bude sedět a tak tam nebudu dávat tu tašku ale bude tam zase jen ve fusaku...jinak je pravda, že mít ten kočárek na zimu a třeba půlroční dítě asi se tam nevleze ale to do žádného...já nevím proč dělají takový miniatury zvlášť když se rodí tak velký děti 🙂)

protejko ten červený je krásný ale my máme Dalimila a to manžel neunesl, že bych ho vozila v červené i když takový ferrari je taky červený 🙂)braun capučino je ten co mám v albíčku a vlastně se mi líbí od úplného začátku...pak se mi ještě líbil modrý ale stál o 2000,. víc...a to mi přišlo už moc...snad budem spokojený ne? 🙂)

raculka
24. lis 2006

Ahoj těhulky.
Já mám kočárek KNORR NIZZA- je dost podobný jako HOCO - rozmýšleli jsme se mězi těmito dvěma kočárky.Musím bohužel dát za pravdu názoru,že taška uvnitř je poměrně malá a těsná.Neznám tedy přesné rozměry té HOCO,ale myslím,že budou dost podobné té naší KNORR.Záleží ale taky na tom,kdy budete mít mimi.Našemu jsou 4 měsíce,není žádný extra obr a už teď je mu ta taška dost těsná,když ho nabalím a dám do deky.Jinak ale určitě HOCO je dobrá volba,já pořád někam cestuju MHD,chodím do přírody,skládání do auta taky super... 😉

kortanova
24. lis 2006

No já mám problém ten,že se mi právě líbí ten, co má protea v albu a to je Emmaljunga, cena je sice strašná, ale asi to jednou oželím, od huby si utrhnu a vrazím to do kočárku, určitě pak vydrží i pro druhé mimi.

protea
autor
24. lis 2006

Já myslím, že to snad nějak zvládneme, je teda pravda že na půlroční dítě na zimu by ta taška byla už asi malá.
Já to vidím na zimu taky už s vyndanou taškou, koupíme pořádný fusak a nánožník a bude.
Draguš on právě není červený není to ten cardinal-barva ale je coralle mám ho v albíku, ale ta barva ve skutečnosti vypadá úplně jinak fakt je skoro bych řekla lososová.
Víš, já taky myslím, že čekám spíš Jiříka než Aničku ale řekla jsem co vžďyť o barvě kočárku to není a hlavně já bych musela kupovat neutrální barvu to dělám s oblečením s kočárem jsem řekla ne.
Z jaké adresy jsi ho objednala?Já z ecipisek a víš co je sranda, že zrovna ta moje barva stojí 10200,- hrůza.

Raculko Knorr Nizza se mi taky líbil měla jsem ho taky jako favorita, ale ve skutečnosti se mi nelíbily barvy na něm.Vyfoť nám ten tvůj každá barva je jiná.

Korti, jo jo ten bych taky brala ale 20,500,- mi přijde za kočárek moooc ale je vážně úžasný🙂

protea
autor
24. lis 2006

Já už vím, jak vypadá ten braun capucino, konečně jsem se ti Drag koukla do albíka-no jo capucino že mne to nenapadlo hned jak vypadá.
Já myslela, že je to ten tmavě hnědý s modrou ten se líbil hrozně mne🙂
Ale neviděla jsem ho v reálu, tak jsem do něj nešla.

raculka
24. lis 2006

protea- já doufala, že se nám do tašky vleze do půl roku,ale to asi sotva 😖
No tak dáme fusak a bude, vídám to i u menších miminek 😉
My máme kombinaci tmavě modré a béžové.
Jinak vám ještě chci poradit,pokud máte v domě výtah,změřit si ho + kočárek,aby se vám tam vešel. 🙂

draga
25. lis 2006

protejko aha tak lososový by se mi taky líbil ale to by s manželem asi prásklo 🙂) i když je to úplně jedno, protože dneska se stejně nocí všechno a růžovou měli letos chlapi jako barvu roku...kdo by to kdy dřív nosil 🙂)
mě se obecně líbí ta světle hnědá a ten kočárek mě prostě strašně zaujal a navíc na léto jsem nechtěla moc tmavou barvu ...i když jsem v práci udělala poradu a ptala se komu která barva víc sedí vyhrál ten modrý ale mě to stejně nepřesvědčilo...🙂) já ho objednala z toho růžového pantera, už mi volali že ho ve středu budou mít skladem a hned pošlou, slečna byla moc příjemná tak doufám, že dojde v pořádku...jinak ten co máš v albíčku za těch 20.500,- je fakt pěknej ale ty prachy použijeme radši na něco jiného 🙂)

raculko ty máš mimi právě na tu zimu...což je problém té ouzké tašky...ale určitě to vymyslíš...v baráku výtah nemáme proto jsem chtěla tu vyndavací tašku...no uvidíme jak to všechno budeme zvládat....

protea
autor
25. lis 2006

Draguš,
není manža trochu konzervativní 😉
Růžová je prostě hezká barva, jenže každý si k ní představí 3%menšinu, ani nevím proč☹
Já proti této menšině sexuálně orientovaných vůbec nic nemám proto barvu kočárku neřeším a šla jsem klidně do růžové.
Podle mne ta hnědá je hezčí než modrá, ale to je jen můj názor-já totiž nemusím moc modrou barvu ikdyž teď v těhu se mi občas něco modrého líbí-to by se dřív nestalo ani náhodou.
A na kolik, že vás tedy přijde?
Nás na 10200,-plus ještě samozřejmě taška, pláštěnka....

draga
25. lis 2006

protejko není on sám nosí růžovou 🙂) ale prostě chce mít chlapa 🙂))
nás vyšel na 8699,- + 200 dodání takže vlastně 8900,- ale to ještě nemám tu tašku a pláštěnku to u toho asi nebude :((( (přemýšlím jestli to nekoupím v bazárku) kde jsi objednávala tu pláštěnku taky přes net? Oni to na tom panterovi neměli :((

protea
autor
25. lis 2006

Taška u toho kočárku Draguš určitě není na to jsem se hned ptala.
Pláštěnku jsem objednávala taky přes net na www.ecipisek.cz jako ten kočárek a i autosedačku a tašku na kočárek.
Objednala jsem to právě najednou, protože takhle nebudu platit žádné poštovné ani balné, když jsem objednala přes 3500,-.
Chtěla jsem ještě objednat síťku proti hmyzu, ale ta se manželovi moc nezdála, tak nevím.

draga
26. lis 2006

protejko díky tak já jdu na to mrknout a třeba to přiobjednám právě od nich 🙂)

krista
6. říj 2008

magda.d • 4. leden 2008 v 15:12
jaké máte zkušenosti s kombinovaným kočárkem Hoco Diamond? zajímá mě vše, i negativní názory 🙂 díky

ulicnice • 2d • 4. leden 2008 v 15:38
Ahoj já mám na balkoně od Hoca kombi Big Foot - ale je koupený z bazoše, tak nevím, kolik má odslouženo. Má akorát trochu rozviklaný kolečka, ale myslím, že novej mohl být super. A tady koukám v katalogu Quelle na ten Diamond - na první pohled nevidím žádný rozdíl. Hlavně se mi na nich líbí, že maj festový upevnění té přehazovací rukojeti - a ne jak některý kočáry jen na takovej "čudlíček", takže rukojeť se pak viklá a vypadá, že moc nevydrží. U toho Hoca se ani nehne! Tady čtu, že váží 12 kg, což taky myslím není úplně nejvíc, jsou i těžší. Myslím, že to je dobrej kočár, akorát já nejsem příznivce nafukovacích kol, jinak se mi moc líbí.

eleonora • 2d • 4. leden 2008 v 16:41
ja mam sice kocik od knorru niza air ale je stejnej jako hoco big foot a velka spokojenost velmi dobre ovladani, prehazovani rukojeti taky v poho ma dobre polohovani zad i nozicek jedine co bylo horsi jsou kolecka ty se nam vyviklali, ale to mi prijde jako prkotina a dalsi problem byl ze se nam povedlo pichnout kolecko,ale to bylo v obchodaku a o spendlik. Jinak jsou tyhle kocarky dobre vybaveny jediny co jsme museli dokoupit byla taska na rukojet a plastenka

nissanek
29. srp 2009

Chtela jsem zeptat, muzete mi nekdo doporucit stupatko pro druhe ditko za Hoco Diamond? Nenasla jsem, ze by se delal k Hocu original, tak nejaky z univerzalnich, ktery na nej pasuje...Diky