Kočár Implast Clipper. Máte zkušenost?

lulii
11. srp 2009

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenost s tímhle kočárkem? Hledala jsem snad na všech diskuzních fórech a nikde o něm ani slovo. Moc se mi líbí, tak mě zajímají vaše zkušenosti s ním. Díky moc

luciejadr
19. srp 2009

http://www.mimino-kocarky.cz/mimino-kocarky/esh... tenhle jsem chtěla, ale manželovi se zdál levný.. a hlavně tady v MB ho neměli nikdne na ukázku.. u implastu vyhrálo to, že má už v korbě polohovatelnou hlavičku - dá se zvýšit a to my potřebovali a taky sporták se z počátku dá dávat tak, že se mmi divá na tebe.

verusa22
19. srp 2009

je ten je krasnej.jen je dvne ze je tak levnej... u boldera se da v korbe polohovat hlavicka? to je dobre

luciejadr
19. srp 2009

jojo dá.. a my jsme byli blinkací a ještě jsme a měli jsme za povinnost ji mít vyvíšenou jinak hrozilo udušení ublinknutím.
jinak jako upřímně.. už ted vím, že do kočárku bych nedala víc jak 8tic. fakt se těším jak koupím golfky a kdyby mě bolder nestál 12tis tak je už ted kupuji. kámoška si koupila kočár jen za 6000Kč a ted už má i golfky a střídá to..

verusa22
19. srp 2009

taky chci na leto golfy,,,, no nic jdu spat pisnem si zitra pá

luci81
20. srp 2009

Ahojky,
verusa,-tak vidíš,někomu je malej v pěti měsících,my ještě v osmi jezdíme 🙂 Každý mimi je jiný a každej má jiný nároky.mě třeba polohování korbičky nijak nenadchlo,možná pro malý mimi kvůli tomu blinkání,ale když je větší,tak se kácí do strany-je to dost špatně řešený-ale o tom asi nemá cenu se bavit,když ani jedna nevíme,jak vypadá ten Clipper 😠 Já kupovala kočárek v říjnu,rodit jsme měla v lednu,ale holt malá chtěla na svět dřív 🙂 to jsem si pak připadala teprve prázdná,když jsem to nečekala a šup,během asi pěti hodin jsem byla bez břicha(teda skoro samozřejmě) 😉 Já nabrala asi25kg ☹
luciejadr-koukám,že jsme tu všechny nějak podobná krevní skupina,já taky koukala i po Atlantiku 🙂

luci81
20. srp 2009

verusa-teď jsem koukala na tu váhu,měla by být asi 14kg u hlubokýho.Já ho nikam nenosím,takže ta mě ani moc nezajímala 😉
my máme tenhle-http://www.beruskakocarky.com/options_images_po...

verusa22
20. srp 2009

ahojky luci81. ten kocarek je moc peknej ja chci ale svetlej bilej s cernyma kruhama... nam totiz rekli ve 20.tydnu ze cekame holcicku,jenze ted me uz nikdo nic nerekl a ani nerekne jelikoz mam doktora na dve veci a UZ nema..ma jen takovej malej jde posloucha ozvy..takze me asi reknou co to zase je az ve 35tydnu a ja mam totiz strach ze se tam muze shcovavat chlapecek misto holcicky,,,ale snad ne..snad se nespletl--- rikal i to jiste ze je to holcicka...ale ten tvuj kocarek je peknej moc e nakonec rozhodnu pro boldera a bude to vyreseny 😉 me porad rikaji at jeste nekupuju kocarek ze je to pevra a takovy veci,ale ja na ne prdim nekdy olem 33 tydne chci mit vozitko pro malou doma 🙂 ale jsme rada ,ze ty si oldera chvalis.ja totiz taky buud mit pristi rok v lete tak nasi holcice bude asi 8mesicu tak jsme rada ze ty rikas ze se tam vejde..snad nebudeme mit buclicka a vleze se tam take 🙂 a co mala?nezlobi? ja se toho uplne bojim.prece jen jsem mlada ale na malou se moc tesim..bude to uplne neco jineho

luci81
20. srp 2009

verusa-neboj,to zvládneš 🙂 😉Jj,koukala jsem Ti do albíčka,že máš bílýho favorita.No pověra to je,ale jáslyšela,že nemá být kočárek tam,kde bude bydlet mimi,takže my ho měli koupenej a byl u tety,než se malá narodila.My jsme si nedali říct,co budem mít.Chtěli jsme překvápko.Když se Anetka narodila,tak mi jí dali na vteřinku na břicho a pryč s ní ☹ Ptala jsem se doktora co to je a on mi řekl,že si ani nevšiml 😲 ,že myslí holčička!Tak volal vedle na sestřičku.To jsem koukala. 😀
jinak jako asi každý mimi občas není andílek 😉 Doufám,že jestli si ho koupíš,tak Vám bude vyhovovat,abyh nemusela mít výčitky,nebo strach,že si mě najdeš 😉 😀
je to fakt těžký,za rok budou zase jiný kočárky,třeba hezčí atd....

verusa22
21. srp 2009

ahojky luci81🙂 neboj nenajdu si te 😀 zatim pockam a kdyz nekdo nenapise do diskuse jaky ten clipper je tak si ho proste bjednam 🙂 na leto chci pak stejne golfy tak uvidim... Dneska je u nas sileny vedro se asi zblaznim..,uz me to pekne stve ☹ asi pujdu skocit do bazenu,ale nejak se me nechce 😀

luci81
21. srp 2009

verusa:já se taky chystala ne celý den k bazénu,ale malá má horečky ☹ No uvidíš,však máš ještě chvilku na rozmyšlenou 😉 🙂

verusa22
21. srp 2009

😉 luci81:jee tak to je mi lito chuderka mala...ja jsem ted dojela 🙂 😉 ¨.a byla to parad se vykoupat v bazenu..me to paradne osvezilo..tady hlasi silenx bourky tak cekam co se bude dit 🙂

verusa22
21. srp 2009

Luci81 ted sem koukala do albicka..,mala anetka je nadherna 😉 ä mate moc pekne golfy

luciejadr
21. srp 2009

ahojky, já jen nakoukla a v albech na prvních místech verusa :o)) a už má i golfky 😀 to jsi dobrá. no já dnes vyřešila reklamaci na boldera - příští týden si ho odvezou. naštěstí mi kamarádka půjčí golfky jinak nevím nevím ... tak uvidíme, jak se k reklamacím budou chovat.

verusa22
21. srp 2009

ahojky 😀 ja se jen tak koukala a libili se mi ty golfy tak jsem je tam dala🙂 ja stejne na leto chci jeste golfy---kdyz treba pikjedu na koupaliste nebo nekam ...tak aby jsem netahala velky kocarek 🙂

luci81
22. srp 2009

verusa-díky,no moc úžasný nejsou,ale jsou skladný a hlavně polohovací do lehu.Já chtěla původně Britax Verve,ty se mi moooc líběj,jenže se dají polohovat jen minimálně.

verusa22
24. srp 2009

teda teda..porad sem nidko nic o kocarku nenapsal ☹ to ho fakt nikdo nema??? 😉

verusa22
25. srp 2009

cauky holky,...tak jsme dneska byla ve znojme v obchode s kocarkama a ptala sem se na implast clipper a an mi rekl,ze je to poslky kocarek,jako vsechny ostatni,ale ze za ty prachy je pomerne drahej,ze stim nema zkusenosti,ale neobjednaval by ho... ze tady s tema a aji s bolderem nema dobre zkusenosti...tak uvïdim

lulii
autor
26. srp 2009

Ahoj veruso, tak to jsi mě teda moc nepotěšila ☹ A ošahala sis ho aspoň nebo ho tam vůbec neměli? Taky zkusim k nám zajít a optat se a když ho tam budou mít, tak ho pořádně obhlídnu 😉 Doufám, že mě tam potěší. Ale nevim, kdy se tam dostanu, ale určo pak písnu 🙂

verusa22
27. srp 2009

ahojky luli..neee on ho tam nemel..prej si ho ni¨kd ani jeste neobjednavak,,,zajedu jeste do brna a optam se tam,.. pak uvidim

verusa22
27. srp 2009

ale pan prodejce byl velmi mily a sympaticky 😅

lulii
autor
30. srp 2009

Ahoj, tak jsem se po clipprovi ptala u nás, tam ho nemají, ale bylo mi řečeno, že implasty obecně jsou docela drahé kočárky nato že jsou polské a ta kvalita té ceně vůbec neodpovídá, že třeba implast bolder vyjde celkem asi na 16 000 Kč, na ty samé peníze vyjde i Mutsy a to že se nedá kvalitou absolutně srovnat. A prý taky, že jsou docela těžké. Já vím, že je Mutsy dobrej, mám s ním zkušenost, je fakt kvalitní, ale už ho mám prostě okoukaný od segry a tenhle clipper je prostě taaaak hezkej a nikdo ho nemá 😀 Ale jestli to za tu cenu nestojí, tak to si za ty peníze radši koupim kvalitu, než abych pak byla nespokojená, ale chci ho ještě vidět naživo a pak se teprv uvidí. 😉 Tak pa

verusa22
31. srp 2009

ahojky..jj lulli taky me rikal ze na to ze je polskej je drahej...no uvidim jajsme to ted prestala resit,,,budu to resit az ve 40,týdnu 😀

luci81
22. zář 2009

ahojky,
verusa-jak se daří?Co kočárek,už máš vybráno?

verusa22
23. zář 2009

ahojky Luci81 😉
Mám se fajnove,uz finišujeme skoro...těším se,protože olesti zad mě ničí:( Dneska jsem prala věcičky,pomale začínáme stěhvat postýlku a dokupovat poslední věci co nám chybí... Jinak kočárek... 😎 strašně dlouho jsem přemýšlela,který..na chvilku jsem aji chtěla boldera 🙂 ,ale pak jsem si řekla,že si koupím kočárek,který mě padl jako první do oka... takže 😉 asi za 14 dni mas do měsíce objednáme implast clipper... konkrétně ten bílý s černými kruhy.Myslím,že ty máš stejný 🙂 akorát,že boldera,že? 🙂 Jsem zvědavá budu ho objednávat z internetu,protože si myslím,že aji kdyby jsem šla do obchodu,že ho tam vystavený mít nebudou 😖 ,ale mám strach..nevím do čeho jdu,ale když je to od stejné značky a boldera si chválí tak myslím,že si budu chválit clippera..Příteli se taky moc líbí tak ho objednáme... A jakpak se máš ty ?? co malá? roste,že? a co kočárek,pořád slouží? nebo máte už jiný 😉 a jak jinak ty užíváš mateřství?🙂

luci81
25. zář 2009

verusa písnu do IP 😉

verusa22
27. říj 2009

ahojky holky...tak uz mam tady ten kocarek doma🙂 je uzasnej

lulii
autor
28. říj 2009

Ahooj verusa, tak sem hoď fotečky ať se taky můžem pokochat 🙂
Já jsem ho ještě naživo nikde neviděla. Tak ti moooooc přeju, abys byla spokojená a mimísek taky. 😀

marie.peli
14. led 2010

Ahojky holky, právě jsme si ho objednala. Nemohla jsme si pomoc 😵 Manžel ho chtěl vidět a osahat, ale do Ostravy cesta dlouhá a rodím už za dva měsíce, tak jsme to ryskla 🙂 Verusa22 mi psala, že je spokojená tak není co řešit. Skočila jsme do červeno-černých puntíků i když nevím zda se mi narodí kluk nebo holka, ale když může mít chlap červený auto, proč ne třeba i kočárek. No ne?! 😀 Čekám druhý a to první byl kluk, takže modrý barvy už mám tak akorát dost 😝

lulii
autor
14. led 2010

marie.peli nebo verusko22, hoďte sem pak prosím fotky a taky nějaké info, jak se vám s ním jezdí a tak. Moc mě to zajímá 😉

beruskaveruska
15. led 2010

ahoj taky jsem ho viděla na internetu, ale v obchodě nikde 😠

verusko22 kdybys byla tak hodná a změřila jak je velká korbička děkuji rozměry jsem nenašla ☹