Kočár Implast Clipper. Máte zkušenost?

lulii
11. srp 2009

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenost s tímhle kočárkem? Hledala jsem snad na všech diskuzních fórech a nikde o něm ani slovo. Moc se mi líbí, tak mě zajímají vaše zkušenosti s ním. Díky moc

verusa22
19. črc 2010

jooo a zádová oěrka je dlouhá a delší než u boldera🙂

verusa22
19. črc 2010
marie.peli
7. zář 2010

Zdravím fandy Clipperáky 😎 Sportovní verze už nám klepe na vrátka, tak to budu muset co nejdříve vyzkoušet. Malej je docel puclík v 5m má už 8kg. Jen doufám, že se nám to moc houpat nebude. Já jezdím s boudičkou a ani ten přídavný "zacvakávač" nepoužívám a ani se to moc nehoupe, tak snad bude i sporťák v pohodě. Veruso mužeš mi prozradit na co se pouzívá u slídy ta kapsa ze spodu? To je jako i fusak na sporťák jako na nožičky???

dolinacka
3. led 2011

Ahoj všem,jsem tady nová,hledám informace o kočárku!Četla jsem si veškerá pozitiva i negativa o kočárcích implast clipper.
Chtěla bych vás moc poprosit...můžete mi po x měsíčním užívání (dle dat v diskuzi) ještě jednou shrnout, zda-li jste s tímto typem kočárku spokojené.Moc se mi líbí a chtěla bych si ho pořídit - i cena je celkem dobrá.
Děkuji moc...S pozdravem, Klára

verusa22
3. led 2011

@dolinacka Ahojky🙂
Já kočárek měla.... byla jsme sním naprosto spokojená...ALE sportovní verze není zas až tak velka . Proto na zimu narvat tam ,například jako já, roční dítě je nereálný. Korba je prostorná má různé vychytávky.... ale ten sporťák je opravdu malej...na nakupování a na jaro/léto je to ideál. Vzdušná pohodlná sportovní verze. 🙂
Vajíčko -sedačka je ok....k té žádné výhrady nemám... tenhle kočárek jsem prodala a na zimu si koupila peg perégo gt3 , Je to dražší kočárek,ale jsme sním naprosto spokojená.....
Nedívej se tak jako já na vzhled kočárku -implast clipper....korba je krásná...ale spor´táček malý.... s korbou jezdíš měsíců a ze sporťákem klidně 2 roky.... Snad ti to stačí 🙂 kdyby něco pisni do IP mám i fotky ještě celýho kočárku

dolinacka
3. led 2011

@verusa22
Díky moc za bleskurychlou odpověď! 🙂 Já mám termín porodu na duben - takže korba je ok a na tu zimu -
když tak počítám, že miminku bude cca 7měsícu od listopadu - březen 11měsíců, tak by to možná šlo, co myslíš?
A jak se dostanu na Tvé fotky?Nedokážu se tady ještě zcela dobře orientovat 🙂

babokaisle
20. zář 2011

HOLKY já ten Clliper mám, prodávám!!!! Viděla jsem ho poprvé v časáku a od té doby jsem z něho vedle, nakonec mi ho manžel koupil a stálo to za to. Je krásný, úžasný, každého zaujme. Mám fotky, mohu poslat... tady jsem jen náhodou a narazila jsem na Váš zájem... budete-li chtít, dejte vědět, spojíme se a mohu Vám ho prodat... Kompletní výbava, trojkombinace s autosedačkou.... minulý rok mne stál 15.000,- chci za něj 9.000,- se vším všudy. Hodně jsem využila i tu autosedačku, všechno se jednoduše cvaká, je zkrátka BEZVA... najezdili jsem jen půl roku dohromady... takže je zachovalý a pořád jako nový.... 🙂

babokaisle
20. zář 2011

teda teď jsem zjistila, že debata je dost zastaralá, takže sorry, ale nabídka platí, kdyby měl někdo zaujem, páčko 😎

verusa22
9. říj 2011

@babokaisle taky jsem z něho byla unešená..do doby než jsme přešli na sporťák... po pul roce šel do světa🙂