Kočár Implast Clipper. Máte zkušenost?

lulii
11. srp 2009

Ahoj holky, máte prosím některá zkušenost s tímhle kočárkem? Hledala jsem snad na všech diskuzních fórech a nikde o něm ani slovo. Moc se mi líbí, tak mě zajímají vaše zkušenosti s ním. Díky moc

lulii
autor
13. srp 2009

Taky se mi moc líbí, prosím napište nějaké zkušenosti. Děkuji

verusa22
14. srp 2009

ahojky...nasla jsme tuhle diskusi a myslela ze nekdo bude mit zkusenosti a nic:( taky se mi moc libi ale zatim sem nenasla o nem nic :(

lulii
autor
14. srp 2009

Ahoj, mě to přijde, jak kdybych si ho vymyslela 🙂 Je mi divný, že už je v prodeji od května a nikdo si o něm ani nepovídá, jak kdyby neexistoval, natož nějaký zkušenosti. No uvidíme a třeba se někdo ozve ☹

verusa22
15. srp 2009

jj ja myslela,ze tady bude diskuse o nem a nic ☹ . Jaky se ti libi? ta verze 3 nebo 4. me hned zaujal a proste nemuzu odolat 🙂 v kolikatym jsi mesici?

verusa22
15. srp 2009

hledala jsem tve album a nemuzu ho najit :(

lulii
autor
15. srp 2009

Já se chystám být snažilkou, nějak ke konci roku, tak se snad zadaří brzy 😉 . Ale v kočárech už se vyznám. Hledala jsem kamarádkám, segře a taky mě to moc baví. Takže si hned o každé novince přečtu a koumám a koumám 😀 Žádné album nemám, odvážila jsem se přihlásit jen kvůli tomu kočárku, protože fakt nikde žádný maminky o něm nic nepíšou, tak mi nezbylo nic jiného, než to zkusit touhle cestou. Jinak mě se moc líbí ta verze 3, má velký ty přední kolečka a jsou nafukovací, budu potřebovat do menšího terénu a hlavně v zimě je u nás fakt zima a tuna sněhu. Ještě jsem ho nebyla očíhnout v obchodě, ale doufám, že mě nezklame, protože je fakt bomba.

verusa22
15. srp 2009

ja ted jdu pryc zas ale jak dojdu hned pisnu ju

verusa22
15. srp 2009

luli a kdy se snazite do toho prastit? 😉
ja teda tehu uz jsem a te kocarek me pekne stve 😠 jr nadherny...moc by jsme ho chtela jenze chci vedet taky nejake zazitky od nekoho jaky je...jenze asi mam smulu...muzeme doufat ze se sem nekdo prida

astrane
15. srp 2009

holky četly jste diskusi Implast Bolder?kdyžtak přečtěte,ať víte na co si u kočárku této značky dát pozor a co si zkontrolovat,jestli to třeba spravili a vylepšili....myslím,že bolder s natáčecí nápravou byl stejnej...nebo tak aspoň vypadal...
Třeba vám to pomůže... 😉 🙂

verusa22
15. srp 2009

jee dekuji jsi hodna 🙂

luci81
16. srp 2009

Ahoj holky,
já vám teda asi moc nepomůžu,ale...mám Implast Bolder3Podle obrázku mi přijde,že tenhle je teda jiný (hezčí) 😠 😉 .Jen spodní část podvozku je stejná.Pokud jde o tohle,tak v terénu se s ním jezdí krásně i ve sněhu.
verusa-přeju,ať jsi s kočárkem spokojená,ať už vybereš tenhle,nobo jinej 🙂

lulii-Tobě přeju,ať se zadaří a brzy jsi ze snažilky těhulka 🙂

verusa22
16. srp 2009

ahoj luci81 tak to jsi e potesila ze se snim dobre jezdi ve snehu a vterenu,jelikoz nase princezna se nam narodi v listopadu,,, ja doufam nze me teda ten implast clipper bude vyhovovat a napisu vam sem poom samou chvalu 🙂

lulii
autor
16. srp 2009

Ahoj luci81, já ti moc děkuju. Potěšila si mě, snad už si ho nějaká koupí a napíše co a jak 😉
verusa22, tak spoléhám na tebe, že si ho koupíš a okamžitě mi sem napíseš co a jak, vypadá to, že ho budeme mít jen my dvě po celý ČR, ale taky dobře, ne? 😀

verusa22
17. srp 2009

Aspon ho budeme mit jen my dve 🙂 a tehu jeste nejsi luli?

lulii
autor
17. srp 2009

ahoj verusa, těhu ještě neee, chtěli bysme to začít zkoušet nějak ke konci roku, musim ještě chodit do práce, abych měla nárok na PPM a chtěla bych jít buď na dva nebo na tři roky, na čtyři ne. Takže ještě musim makat, ale už se nemůžu dočkat. Jen aby to pak šlo rychle, z toho mám docela strach, ale to se teprv uvidí.Už aby to bylo 😢

luci81
18. srp 2009

verusa22-my s ním jezdíme hodně v terénu,máme psi,takže po loukách atd....Holky si u boldera stěžují na malej sporťák,tak možná pozor na to.Nám se malá narodila na začátku prosince,teď ještě máme hlubokou korbu(je super prostorná)Tak doufám,že tuhle zimu to snad vydží i kdybž bude sporťák malej a pak už myslím nebude potřeba,nastoupí,golfky,nožičky 🙂 odrážedla...

verusa22
18. srp 2009

🙂 ☹ luci81:dekuji jsi hodna 🙂 me se taky libil ten bolder,jenze pak jsme narazila na ten implast clipper 3 a proste sem se zamilovala... strasne moc se mi libi... my holcicku cekame zacatkem listopadu tak dofam,ze bude OK na zimu.., a v lete pocitam ze bude jen potreba sportak..jelikoz me vsichni strasi ze 8mesicni holcicka nevejde do hlubokeho,ale uvidim...ale potesila jsi me ze ti bolder vyhovuje 😉 jen mam strach do toho clipperu jit.kdyby jsme aspon vedela ze ho nekdo ma 😠 jenze ono nic 😉 ale nevadi,,,jeste di davam cas na rozmyslenou ,,, a jak se jmenuje mala ??

luci81
18. srp 2009

verus-jmenuje se Anetka,nám se pořád ještě vejde 🙂 Zdá se mi,že tam má větší pohodlí,než ve sporťáku,tak se do něj zatím neženem 😉 Ono to bude asi těžký,sehnat nějaký zkušenosti.Moc jsem sice nehledala,ale našla jsem jen pár obchodů kde ho mají,takže ho asi skoro nikdo nemá ☹ No ale já si myslím,že každý kočárek má něco.Když bys četla třeba tu diskuzi u Boldera,tak některá maminka si ho chválí,jiná nadává,tak to asi bude i u ostatních.Tenhla je fakt hezkej,taky bych byla zvědavá,jak vypadá naživo 🙂 jakou bys chtěla barvu?My máme černej s býlo šedýma kruhama.

verusa22
18. srp 2009

😉 jeee luci81 my taky chceme cernej s blosedyma kruhama 😀 mame asi stejneho favorita,akorat ze ja chi clippera 🙂 chtela jsme prvne cervenej s cernyma kruhama,ale pak jsme se rozmyslela,jelikoz kdyby nahodou sme chteli po 2letec druhe miminko myslim ze ten bilosedy je praktictejsi 🙂 ale strasne moc se mi libi,... tak anetku pozdravuj🙂 a jaky presne typ mas? ja vim ze byvaji typy 3 a 4 ze?kolik jsi za neho dala?

lulii
autor
19. srp 2009

Ahoj holky, zase se po dlouhej době přidám. Taky u mě vede ten tmavý s kruhama, je univerzální a je fakt moc pěkný, jen jestli na něm nebudou vidět třeba fleky od rohlíku a tak, až bude mimi větší. A taky se trošku bojim, aby se nějak nevyšisoval. To by mě docela mrzelo.

luci81
19. srp 2009

ahoj holky,
hmmm,máme dobrej vkus 😉 😀 😀 😀
My máme Bolder3,stál 12 tis.
tak co se týče vyšisování,tak barva je pořád stejná,jezdíme od prosince.Jinak se může vyšisovat i jiná barva,nejen černá.Viděla jsem vybledlej zelenej i červenej.Teda ne Implast,to byly jiný kočárky,myslím,že záleží spíš na materiálu.No a fleky jdou lehce otřít.
Pozdrav ráda vyřídím 🙂

verusa22
19. srp 2009

🙂 ahojky holky
jj vkus mame dobry 🙂 ... čoveče asi si ho poridim...jeste chvilenku pocakm,jeste si myslim ze je brzo,ale pockam.Luci81ty jsi kdy porizovala kocarek? jsi prece jen zkusenejsi nez ja 🙂me se libi na tech kocarkach,ze jsou pomerne levne.,. jo jeste luci kolik ten kocarek vazi ten tvuj?

luciejadr
19. srp 2009

tak holky jste mě dostali, implast clipper jsem doted neznala. no já se přiznám, mám bolder a nedobré zkušenosti. už mám 3reklamaci. bohužel mi chybí zatím nahradní kočár. takže budu čekat na goltky na jaro a pak to půjde. sand se nic nepoto a bude aspon jezdit.
korba nám bya malá už v 5měsících :o(, sporták začíná být taky, protože Domi ještě nesedí a tak tam je přilepenej na boudě. no přijde mi, že i když bude sedět, tak mu to nepomůže.
ale jinak to byl pro mě nej kočár, protože korba hlubokého kočáru je vysoce daná. takže jsem se nemusela moc sklánět k dítěti.
jo a i taška mi teda vadí. není pevná jako třeba u x-landeru a tak se tam moc věcí dát nedá, protože se pak nenajdou. a košík taky menší.. ale jsou ještě menší :o)
jinak doporučuji, jak koupíte kočár, tak hned i náhradní duše. zkušenost z dovolené. doma se nic nestane a tam jsme ji museli shánět o 106

verusa22
19. srp 2009

luciejadr:tak to jsi me nepitesila ☹
ja si,ale porad rikam,ze se sem prida jedna dusicka a napise mi jaky ten kocarek je ,myskim implast clipper... boolder je asi malinko jinej...ale ja porad douma ze na ten clipper nebudou zadne stiznosti,,,jenze jak tady lulliii psala prodava se teprve od kvetna tak uvidim,,,jeste mam 13tydnu cas 🙂 potom mue uz bude horet u zadku 😀

luciejadr
19. srp 2009

já kočár teoreticky vybrala v 32tt a koupila v 38tt a za 7dní rodila :o) kamarádky mi slibovali, že když tak mi půjčí aspon autosedajdu, když to nestihnu, at malého nenesu v igelitce z porodnice 😀
a teda je to jeden výrobce. ale zase já i kdy žjsem ho kupovala v lednu, tak kolekce 2009 ještě nebyla. tak třeba už v ní vychytali to co nebylo dobré.. a clipper bude totál dobrej. jen se mi moc u clipperu nelíbí ten sporták. připadá mi podobně nepohodlný jako u implastu. jako já se ted dívám jak třeba x-lander má sporták pohodlný už pro děti od 6měsíců a to implast fakt nemá :(

verusa22
19. srp 2009

chjo holky ☹ to jsou problemy s kocarkama.... ptala jme semyho chlapa,,jenze je mu je to jedno..on stimn nebude jezdit asi tak asto jak ja...me jde o tom ze ten kkocarek neni nizkej a je docela akorat... a rikas teda nahradi kola jo?🙂luciejadr

luciejadr
19. srp 2009

koukla jsem ti do kalendáře. máš to pěkně napsané. ale teda bud vklidu. já do 6měsíce si hrála na nětěhotnou. když jsem nechtěla, tak to nikdo nepoznal a nakonec jsem měla 19kg nahoře a malej měl jen 3150. tam měl holt bazén. voda tekla ještě 10hod po prasknutí 😀 po porodnici jsem chodila s 5vložkama,abych došla na záchod.

verusa22
19. srp 2009

luci ja jsme ve 27,týdnu a mam 14kg nahore ☹ ale nejde to na me poznat postavu mam porad stejnou jen brisko je vetsi a vetsi az asi za chvilenku prasknu 😀

luciejadr
19. srp 2009

no já si ho fakt vybraa, jelikož mám 183cm a on má korbu dost vysoko.ale u sportáku už to je jedno. to nepoznáš. a mému to taky bylo jedno. jezdím s ní já a on jen o víkendech, takže chápu toho tvého.
nám duše praskla večer na pokoji. ráno jako blázen. asi z horka. půl roku se nic nestalo a na dovče toto. jsem brečela. takže den na to jsme objíždětli prodejny kol a sháněli duši ....
víš já měla ještě jiného favorita..kromě klasiky x-landeru tak ..sakra mi vypadl název. ale taky měl vysokou korbu. já si vzpomenu .. 😀

verusa22
19. srp 2009

😀 koukala jsme do tveho albicka..,moc krasne fotecky... a stim porodme jsi to asi nemela jednoduche:( toho se bojim asi nejvic,,,ale jak tam pises..ze jsi se pak citila prazdna ani nevis jak moc se tesim jak malou porodim a v brisku nic mit nebudu 🙂 asi to risknu a tak za mesic kocarek objednam,jen dpufam ze nebudu potom tady brecet jak mi nevyhovuje 😀