Kočár Inglesina Ottuto Combo. Je těsný jen on?

flor1
7. led 2009

Ahojky, mám Inglesinu ottuto combo...malý je teda dost dlouhý a když ho mám v korbiččce, tak tam leží tak tak 😒 Nakonec jsem mu z toho udělala sporťák, ale špatně se mi tam dává..je tam jak v kazajce, ani se nemůže hnout..Tak mě zajímá, jestli máte děti, taky v kočárcích na těsno nebo je to Inglesinou..díky...

makinka.1
7. led 2009

Ahoj,my mame Quinny Speedi a Max je od 5 mesicu ve sportaku,protoze se do korbicky uz proste nevesel na delku.A i kdyby se vesel,tak v zime s fusakem je to opravdu jen na maly mimi,nedokazu si predstavit ho tam ted s tim vsim obleceni a fusakem naravat ☹ Ale ve sportaku uz je dobre...

beruska2x
7. led 2009

mame Bolder a malej je tam v pohe...ted v kombineze s fusakem je nepohyblivej a sesnerovanej ale to je normalni, neboj vydrz snad bude brzo teplo 😉

tereziep
8. led 2009

Ahoj, já mám magnum. Kočárek je o trošíčku užší než jiné kočárky, ale já v tom problém nevidím. Když je malá oblečená tak je tam taky tak, tak, ale když jí občas dávám spát doma jen v kabátku, tak tam má dost místa. Myslím, že je to normální. Když měla ségra malou v roanu, tak tam taky byla nacpaná. Nedávno jsme její 1,5 starou holčičku dávali do mojí inglesíny i s fusakem - a to měla starého berana po nás a vešla se tam docela dobře. Jo a malé je teď 6 měsíců a sprotovní sedačku mám už taky udělanou. Malá totiž měří 73 cm a už se mi tam prostě s pytlem nevešla na délku. No a kamarádka má Daltima a je to to samé. Malá se taky nemůže hnout. Ono až ti bude malej sedět tak to bude zase jiné. Teď je tam zachumlaný, ručičky má schopavný. Až bude sedět, tak je bude mít venku a zas to bude jiný.

apel
8. led 2009

Makinko nad Quinny Speedi uvažuju taky,škoda jen že nemá nánožník a nejde otočit sedačka.Nevadí malímu že na Tebe nevidí? Já z toho mám docela obavy.Jinak se mi líbí jak je prostorný na spaní ideální

flor1
autor
10. led 2009

Díky...to je fakt, že i ručičky má schováne...Doufám,že už bude brzy teplo, v těch mrazech se teda nejezdí moc dobře...