Kočár Inglesina Trip. Mají proláklé sedátko

terynda
4. srp 2011

Dobrý den maminky.Mám takovou otázečku ohledně těchto golfek.Nevíte některá,zda je normální,že mají sedátko proláklé,když v něm dítko sedí?Měla jsem asi 8 kočárků a u žádného toto nebylo(vždy měli tvrdé sedátko). Tak jsem z toho taková vykulená a nervozní 😒

robin154
4. srp 2011

Já mám golfky inglesina zippy a ty mají sedátko normální tvrdé. Není tam něco třeba špatně navlečeno?

terynda
autor
5. srp 2011

já bych řekla,že není.Ani to nevypadá,že by mi tam něco chybělo.Je to divné-jestli to tak má být(pro věčí pohodlí dítěte) Kupovala jsem je od paní,která je používala asi hodně málo-jsou jako nové

terynda
autor
6. srp 2011

Tak jsem zjistila,že je to normální-třeba to pro dítě je pohodlnější.Jen nevím,zda je dobré kočárek používat,jako jediný na každodení ježdění.Mám 13 měsíční holčičku a ještě si po obídku ráda pospí v kočárku.Všude v obchodech se píše,že je to kočárek vhodný na výlety. 😖 Když já chci mít kočárek lehounký a kvalitní a né drahý.Mám ještě Casualplay vintage 2 a každodení tahání do schodů je pro mne dost náročné-kočárek váží 11.5 kg a tak ho prodávám.