Kočár Jané. Jaké máte barvičky? Máte noir?

eatygrenee
24. bře 2010

Ahoj holky, jaké barvičky máte?máte někdo noir? jak vypadá naživo???? 🙂

eatygrenee
autor
25. bře 2010

To opravdu nikdo nemáte nebo jste neviděl tu černo-béžovou kombinaci noir??? ☹

kaninka2
25. bře 2010

Já ji okukovala v obchodě a je pěkná, taková elegantní 😉 Já osobně se chystám na koupi živější barvičky, protože "elegantní" černý kočárek jsem měla pro první miminko a chci změnu 😎

eatygrenee
autor
25. bře 2010

kaninka2- já právě v obchodě viděla jen černou a ostatní barvy jen na netu. černý jsem nakonec zavrhla jako moc tmavý a tohle se mi líbilo, že to bylo takové jednoduché, neutrální. a ty barevné- cop vypadalo pěkně za barvičky, docela se mi líbila i ta bohemia na obrázku..a nebo ta dozelena 🙂

kaninka2
25. bře 2010

Zaujal mě v barvě Utopia a nebo v červené, ale stále nejsem rozhodnutá, zda kolekci 2009 a nebo 2010. Tak že se stále ještě rozhoduji.

eatygrenee
autor
25. bře 2010

ta utopia také vypadá hezky, to je pravda

petule12
25. bře 2010

ahojky, libí se mi barva amazon 2009, ale neviděla jsem v reálu. Viděl někdo?

eatygrenee
autor
25. bře 2010

kaninka2 - Můžu se ještě zeptat? ta béžová vypdá jak,není moc vybledlá nebo je to příjemná barvička?
petule12-naživo jsem ji neviděla- také se mi docela líbí, paní v jednom inter. obchodě ale říkala, že se prodávají nejméně v téhle barvičce, tak nevim..ale špatně nevypadá 🙂

pani_haf
25. bře 2010

ahojky, barvu kočárku amazon mám, jsem spokojená, i s fusakem, je opravdu nádherný 🙂

eatygrenee
autor
25. bře 2010

No ono snad u těch Janéček snad ani ošklivá žádná není🙂 U nás bohužel jezdí samé černé a ani v obchodě jiný neměly, tak nemůžu moc porovnávat🙂

dexin
25. bře 2010

tak ja jsem si v barve noir koupila jane powertwin, ale jeste jsem ho na zivo nevidela. Prisel mi velmi elegantni. Jinak mam jane slalom 2008 oranzovohnede a to jsou moje barvy 🙂 nemenila bych. Je vesely, hodi se pro obe pohlavi. Jsem spokojena 🙂

eatygrenee
autor
25. bře 2010

ty oranžovohnědé jsou také moje barvičky...příjemné..teplé. Jsem zvědavá na ten noir🙂