Kočár Jané Matrix Light. Máte zkušenost?

lidiab
23. dub 2010

Podobné téma jsem nenašla...máte někdo nebo uvažujete? 🙂 Narazila jsem na tento kočárek v časopise a zaujal nás. Zřejmě se autosedačka dává do úplného lehu a tím pádem se z ní stává korbička, na kterou se dává stříška od sportovní části. Barvičky jsou pěkné a i samotná polohovací autosedačka není k zahození, i kdyby se nedala užívat jako korbička. Navíc je toho pak míň na uskladnění protože nemusíte mít extra korbičku. Je zřejmě nová a tak si nejsem jistá, zda jsem ji někde viděla. Tak pokud někdo máte zkušenosti sem s tím 🙂
Pokud podobné téma existuje tak se omlouvám, poctivě jsem hledala 😝

lamarika
23. dub 2010

lidiab mě by tedy odradil ten vnitřní rozměr 65x29 cm. To je docela málo. Což o to, pěkná je, ale z praktickýho hlediska ji využiješ asi první dva měsíce. A co pak? Koupíš korbičku a nebo dáš dítě do sporťáku?

lidiab
autor
23. dub 2010

lamarika - ted vidim ze mas pravdu 😒 je fakt mala, o 8cm kratsi a uzsi nez puvodne vybrana Teutonka. Je spis asi pro letni miminka co nepotrebuji velkou korbicku. Ale myslenka je to zajimava...

lamarika
23. dub 2010

lidiab můžeš si ji pořídit třeba místo klasickýho vajíčka, ale korbičku budeš potřebovat tak jako tak 😉

lidiab
autor
23. dub 2010

Jenze na autosedacku je dost draha - 6 000kc. Asi zustaneme u Teutonky! 🙂 Diky za nazor!

lamarika
24. dub 2010

Teutonia je dobrá volba 😉