Kočár Jané Slalom Pro 2008. Jak jste spokojeni?

istokovam
30. zář 2011

Jak jste spokojeni s tímto kočárkem???

nannynka23
30. zář 2011

my ho máme a je super , máme slalom pro ale 2009 , korbička je dost velka , lahká manipulácia , má atesty na použitie v aute , takže sme maličku prve mesiace vozili v aute len v korbičke ,bolo to pre nu pohodlnejšie .
teraz máme športiak a je fakt dost velky , poznám maminky , ktoré ho maju aj s trojročními detmi , takže nepotrebuješ golfku. asi jediné minus je maly košik pod kočíkom , ale to riešime peknou nákupnou taškou cez rukovet 😀 ,konštrukcia je super skladná , dá sa dat dole aj predné koleso - u trojkolky - takže sa zmestí do kufru aj malého auta , a naviac ručnú brzdu využijeme pri jazde z kopca a na kolieskové korčule ,
výhodou je aj , že servis dokáže zabezpečit aj akakolvek cyklopredajna , nakolko ide o rovnaký system brzd a zoštelovanie
ja som maximálne spokojna a určite doporučujem 🙂 🙂 🙂

pusolamy
30. zář 2011

máme 2008 a spokojenost,akorat zimu si v korbicce neuzijem ☹ uz ted nam chybi asi 2 cm a jsme pres cely kocar takze s fusakem nemame sanci,rucni brzdu mame deaktivovanou protoze porad piskala na bruslich s tim stejne nejezdim neni kde.jinak jsme spokojeni a tesime se na sportak

jck
30. zář 2011

my máme 2007 a jsme maximálně spokojeni, 2007 a 2008 si myslím, že jsou stejný, asi snad je barvy. Vozíme už druhou berušku, vůbec nelituji, že jsme dali tooolik korunek.
Možná jen mínus je ten pidi košík 😅

jancule79
2. říj 2011

My máme 2009. Vcelku spokojenost - je lehký, výborně se s ním manévruje, kvalitní polstrování. Akorát má pidi nákupní koš. Na velké nákupy jezdím stejně autem, takže mi to až zas tak neva, ale třeba maminky, které neřídí a dělají velké nákupy s kočárkem, tak to je určitě nevýhoda. Taky bych zmínila mírně rozjetá zadní kola. Vím, že to dělá hodně kočárů Jané (i Nomád). Měla jsem i sourozenecký kočár EasyWalker Duo a při té zátěži, kterou vozil, byl kostrukčně naprosto bezchybný a kola pořád na svém místě. Za tu cenu Jané by očekávala trochu lepší kvalitu.

llllucka
3. říj 2011

Mám Jané slalom a vozím v něm už druhého syna.Nemůžu si stěžovat,kočár je super.Korbička není největší,ale ani nejmenší,řekla bych tak průměr.Prvního syna jsem v ní odvozila měsíců,druhý je větší,takže už po. měsíci šel do sporťáku.jediná nevýhoda,kterou jané má je,že se sporťák nedá otočit proti směru jízdy a u obou děrtí bych to využila.
Co se týče korbičky a jejího používání jako autosedačky,atesty má,pohodlné pro dítě to je,ale bezpečné NEEE.V žádném případě takhle děti nevozit.Kdo si dal tu práci a záleží mu na bezpečnosti dítěte,tak si našel testy a tam tento způsob převážení pohořel na celé čáře.

cattinka
3. říj 2011

Ahoj, máme dvojkombinaci slalom pro 2009, takže hluboká korbička a sporťák. V korbičce se malej vozil do 9 měsíců, což mě příjemně překvapilo. Všichni tipovali tak 6 měsíců max. Teď používáme sporťák a jsme taky spokojení. Uvnitř lůžka je vložná podložka na suchý zip, která se dá vyndat a vyprat. Takže když dítko něco jí a zašpiní to, prostě to oddělám a vyperu. Na boudičce sporťáku je reversibilní potah, takže si můžu měnit vzhled boudy z modré na tmavě šedou. Lůžko sporťáku je fakt prostorné.
Jinak llllucka má pravdu, že použití hluboké korby jako autosedačky je velmi nebezpečné a já bych to určitě neriskovala. Navíc v ČR není tento způsob použití korby jako autosedačky povolen.

mpavlinka
3. říj 2011

Ahoj holky a když už jsou dítka větší jak je to se stabilitou tříkolky? Mám peg perego gt3 a když se malá nakloní na stranu tak je kočár docela nestabilní... 😖

olicek
3. říj 2011

Za mě spokojenost. Měla jsem ho u 1. syna a teď u 2. syna jsme šli opět do Jané. Nemám na něj absolutně žádné výtky, jen mě štval malý košík. Ale pořídila jsem si tašku na pláštěnku, ta se uchytí před košík a místa je nakonec dost. Na běžný nákup stačí a na velký se stejně jezdí autem 😉 😉