Kočár Jané Slalom Pro. Řešili jste opravu? Kde v Brně?

lacherka
25. lis 2008

ráda bych zjistila, zda jste již někdo také řešil opravu tohoto kočárku. Drhne nám nášlapná brzda, která se zasekává do ozubených koleček, tudíž jedeme a drkotáme, na chvíli se dá brzda zvednout,ale za pár minut nanovo. Kočárek jsme kupovali přes internet z Prahy, je na něj záruka, ale nechce se mi jezdit do Prahy, to bych více dala za cestu než za opravu. Je možné tento kočárek opravit někde v Brně? Budu ráda za jakoukoli reakci

yanna.o
25. lis 2008

kočárkům jané padá brzda běžně již několik let, jsou toho plné diskuze na netu. Ale všichni se shodují, že brzdu lze jednoduše opravit doma. V servisu prý nějak vymění nýty za šrouby a pak už to drží nebo stačí jen dotahovat.
Přečti si tuhle diskuzi
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...
tam se píše, že na www.kocarky.cz ti pošlou klidně návod na opravu 😅 Nevím, proč to Španělé ještě nedali dohromady. Drkotá spousta Jané, ale opravit se to prý dá lehce. Servisy v Brně neznám.

tlapicka
25. lis 2008

servis je pouze u dovozce v praze. zajistuje ho firma handy. Trva to dycky docela dlouho, asi nevedi, ktery drive opravovat 😀 jen moje carrera tam byla 3x 😖

jestli je to mozne, radsi si porad svepomoci, jelikoz handy vetsinu zavad neuznava a obcas je nad ramec zaruky opravi.... pravy jsou drahe jako blazen, takze je lepsi s nimi nic nemit...

lacherka
autor
25. lis 2008

všem moc děkuji za rady. Padající brzda je opravdu otřes, se divím, že s tím výrobci něco neudělají, když už je kočárek tak drahý.
Na handy jsem už psala, chtějí vědět, kde byl kočárek zakoupen a papíry mám ve sklepě, takže musím najít. Ale nedovedu si představit vozit kočárek do Prahy a pak zpět a pak ještě čekat měsíc.-nebo jak dlouho-na opravu, To abych koupila ještě jeden kočár.

tlapicka
25. lis 2008

to jsou nevyhodu kupovani levneji pres internet.... drzim palce, at to nejak poresite 🙂 noseni mrnouse je prijemna zmena 😵 ja nastesti ten kocar skoro nepouzivala, takze jsem ho dycky nechala na 3 mesice v cechach, pak si ho zase privezla a tak. kamenny obchod mi nabizel po dobu, co je v oprave zalozni, coz si myslim, ze pro kocakujici maminky muze byt fajn.

yanna.o
25. lis 2008

Taky můžeš zavolat do Handy tomu jejich servisákovi - Fialovi? 😕 Tel. najdeš na jejich stránkách v kontaktech. Prý je příjemný, tak mu řekni, že tam nechceš jezdit, třeba ti dá nějaký info..

yanna.o
25. lis 2008

Některý internetoví prodejci pošlou pro kočárek auto.. asi PPL... vyreklamují nebo opraví sami a zas pošlou zpátky.. To záleží na solidnosti. V každém případě jseš bez kočárku.. Nějaký levný golfky by to chtělo s dobrým polohováním na překlenutí doby servisu.. třeba chicco multiway nebo knorr eagle 😉 Ale tohle byste měli zmáknout na koleni doma, podle toho, co jsem četla v diskuzích o jané na baby-café a emiminu..

lacherka
autor
25. lis 2008

no doufám, že opravíme doma nebo budu jezdit s drkotáním. Golfky nemůže, má 5,5měsíce a ještě nesedí a ted v zimě at je pěkně v teplíčku.

tlapicka
25. lis 2008

lacherka: moje dite nic jineho nez golfky nepoznalo a to dalsi taky nepozna 🙂 to jsou jen predsudky 😉

jakubtomas
21. únor 2017

dobry den mame kocarek jane slalom pro a potrebovali bychom jen opravit brzdu ale nevim kde sehnat dily