Kočár, kam jde nasadit autosedačka. Polohovací

nasekuratko
26. kvě 2011

Vzhledem k tomu, ze uz dlouho hledam vhodny kocarek a je to temer nemozne, tak vas chci poprosit o pomoc.
Nevite nektera o trojkombinaci nebo klidne jen o samostatnem hlubokem kocarku, kam jde nasadit i autosedacka, ale aby podvozek mel predni kolecka otocne, nebyla to trojkolka, korbicka mela kolem 80cm a byla polohovaci? U trojkombinace bych potom ale chtela prostorny sportak, ktery nebudu muset menit po mesici radsi za golfky? A abych se s trojkombinaci vlezla do 20 tisic? Prjde mi,ze mam asi vysoke naroky,protoze zadny takovy kocarek jsem proste nikde nenasla.... 😒

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
hojda
26. kvě 2011

Výběr kočárku je vždy kompromis, ideální prostě neexistuje, takže něco holt musí člověk oželet. Z mého pohledu je napříklady zbytečné polohování v hluboké krobičce. Dokud dítě neumí sedět, tak má ležet na roviněm, takže na co plohování.

nasekuratko
autor
26. kvě 2011

narazila jsem na tento kocarek, neznate ho nekdo?
http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=2599

misnek
3. čer 2011

Ahoj zkus se podívat na kočárek Warrior plast,je dost podobný kočárku X-lander www.kocarky-levne.cz
Vše lze otáčet po směru a protisměru.
Super vypadá kolekce Elegange,myslím jsi že kočárek Warrior plast odpovída tvým poždavkům
velká korba,polohovací korba,prostorný sporťák,odlehčení kočárek,velké nafukovací kolečka,přední otočná kolečka,na podvozek lze nasadit autosedačku.
Má velkou výbavu a za pěkné peníze 🙂

johnatanka
3. čer 2011

@nasekuratko easy walker se hodně kupuje jako dvojčatový kočár, prý docela blednou barvy na korbičkách, jinak ok, měl by to být jeden z těch lepších a néé polských