Kočár Mutsy Slider. Není hnědá barva jako pokakaná?

hellabella
10. zář 2008

Ahoj všem 🙂
chystáme se pořídit našemu prckovi kočárek Mutsy Slider, stále si ale nevíme rady s barvičkami. Růžovou a tyrkysovou jsme zavrhli, zelenou jsme jako jedinou viděli na živo, ale moc se nám pro holku nelíbila 😉
Teď tedy volíme mezi bílou, hnědou a červenou. Favoritem byl kočárek hnědý, jenže jsme pak zahlédli potah na Mutsy Spider golfkách a úplně jsme se zhrozili, to nebyla hnědá, ale taková "po ..." 😲 . Pokud Spider má stejné potahové látky jak Slider, tu hnědou bychom určitě nezkousli.
Nevíme teď co s tím, kočárky bývají na prodejnách k videní v jedné barvě a fotky na netu a dost zkreslují. Nemáte někdo ty barvičky nakoukané na živo??? Bude to přece jen velká investice a s "pokakaným" kočárkem bychom jezdili neradi 😅 !
Poradíte prosím? 🙂

hellabella
autor
16. zář 2008

Tak stále marně čekám na odověď, maminy a těhulky opravdu jste žádná tento kočárek na živo neviděla? 😨

hlavinka
23. zář 2008

Hellabella: my ho mame objednany. Brali jsme zelenou barvu, videla jsem ho na zivo, je pekna. Taky cekame holku. Taky se nam libil hnedy, ale ten nam prisel moc smutny. Je pravda, ze ruzova a tyrkysova byla moc kriklava. Nevim, hnedy jsem opravdu videla SLider a byla to hezka hneda, takova jako cokoladova (tmava) ne zadna pokakana. Mozna uz byl ale vysisovany, ten co jsi videla. To je fakt, ze nevim, co s tim udela klasicke pouzivani a povetrnostni podminy....
No, na Netu http://www.eshopbaby.cz/katalog/hluboka-korba-s... vypada ta hneda fakt divne, ale ve skutecnosti byla tmavsi, vyraznejsi, ne tak vyblita....

Hnedy maji k videni v Praze v Babyparku na Zlicine, ale nevim, zda jsi z Prahy....

amj
23. zář 2008

tak jestli můžu já - ta hnědá ve skutečnosti je celkem hezká, ale! kámoška ho má a za léto vyšisnul no hodně. já měla spidera paradise pink a šisnul taky hodně. tak nevím... celkem mě to překvapilo, protože ta zelená a modrá a červená nešisuje...asi jinej matroš, nebo co 😒

hlavinka
24. zář 2008

AMJ: hm, tak to je tedy dost blby, neni to uplne nejlevnejsi kocarek, tak by clovek cekal, ze to neco vydrzi. 😒
No, snad budeme mit stesti a ten zeleny bude v pohode.

hellabella
autor
24. zář 2008

Ahoj holky,
moc děkuji za všechny reakce ... zase mám o čem přemýšlet.

AMJ: myslíš si, že bys měla k dispozici nějakou skutečnou fotku (ne katalogovou) toho hnědého Slidera. Kočárek chceme nechat i na druhé mimčo a hnědý je opravdu favorit, ale pokud ztrácí barvu, tak nevím, nevím ☹ ...

HLAVINKO: jsme bohužel až z Moravy, takže Zličín máme dost z ruky .... ale když bude nejhůř, asi se tam budeme muset vypravit ... není na Zličíně náhodou i Malvík? Není to tento obchod .... před týdnem jsem tam volala a paní mi říkala, že na prodejně hnědý nemá.

hlavinka
24. zář 2008

Hella: aha, no jo, Morava:o) (Maznel je z Moravy, Znojmo). Ale v Brne by ho taky mohli mit (tedy vlastne ani nevim, zda jsi z Brna).
Obchod Malvik je kousek za Prahou, jeste kousek dal, nez je Zlicin.
Jo, ted mne napadlo, zkus primo dovozce, na jejich strankach maji vsechny prodejce, tak treba Ti to pomuze

http://www.libfin.cz/prodejci/

v Kremilkovi by treba sel videt http://www.kremilek.cz/katalog.php?id_kategorie...

hellabella
autor
24. zář 2008

Hlavinka: tak ti chci moooc poděkovat za tip .... koukala jsem na web BabyParku a zrovínka tam mají do zítra slevu na Mutsy sady 20%, tak jsme se s přítelem poradili a zítra tam nejspíš vyrazíme. Dokonce jsem tam i volala a mají tam vystavený opravdu hnědý a taky červený Slider, naše favority ... takže na živo už to bude jiné vybírání.

Jsem z Třebíče, to je mezi Jihlavou a Brnem ... obvykle nakupujeme v Brně, ale tam mají Mutsy vystavený pouze v jednom obchodě a je to právě ten zelený .... takže cesta do PHY nás asi nemine tak jako tak ....

Jen jsem teď rozpačitá z toho co psala Amj, kočárek chceme opravdu na dvě děti a mě se určitě bude víc líbit ten hnědý ... no uvidíme 🙂

Takže moooooc děkuji za tip na Babypark, opravdu moc pomohl, zítra už snad budu chytřejší .... 🙂

hlavinka
24. zář 2008

Hella: jo, v Trebici jsme byli letos na vylete, mate hezkou zidovskou cast, opravdu:o)

Nemas vubec zac, hlavne, abys vybrala dobre. Prece jen je to investice.
Tak dej kdyztak vedet, jak jsi pochodila.
Jo, taky je docela blby, ze objednaci lhuta je cca 2 mesice, ale zalezi na barve ☹ . No, uvidis. 🙂

amj
24. zář 2008

hellabella se jich na to zeptej, pokud ti to šisne, nech si paragon a vyměn ho..reklamuj. kámoška je bordelář, tak nemá ani ponětí kde ho má...

zas sleva 20% to se ta cesta už celkem vyplatí 🙂

hellabella
autor
24. zář 2008

Ono jde hlavně o to, že uvidíme na živo červený i hnědý a konečně se už budeme moci rozhodnout. Chceme v Praze přiobjednat a pokoupit více věcí, takže ta cesta by nás stejně asi neminula .... taaak doufám, že se zítra vrátíme s kočárkem a bez žloutenky 😖 zatím se loučím a pak poreferuji 🙂

kristi
24. zář 2008

mne se libi ten tyrkysovej, ten je bozi

amj
24. zář 2008

hellabella - nestraš ze žloutenkou 😖 já mam taky hrůzu, ale dítě naočkovaný, tak to snad přežijem ve zdraví 🤐

tak se těším na zítra na správičky 🙂

hlavinka
25. zář 2008

Hellabella: predpokladam, ze jedete autem, takze na zloutenku kasli.
Navic rikali, ze i mhd cisti kazdy den a riziko nakazy pres madlo je nula nula nic, ze by ses musela dotknout hnedka po tom infikovanym a hnedka by se ti to muselo dostat do pusy. Takze to myslim nehrozi. Ackoliv mam taky strach:o( Prece jen chytit to v tehu je dost, dost blby....

Hlavne dej vedet, jak jsi poridila 🙂

hellabella
autor
25. zář 2008

Ahoj holky,
tak jsem tady se zprávičkami. Aaaaa hádejte .... všechno dopadlo úplně jinak, než jsem čekala 😖 Výlet do PHY proběhl, kočárek máme, ale Mutsy Slider to není ☹ .... velmi ochotná prodavačka v BabyParku na Zličíně nám trpělivě předváděla Slidera, ale nedoporučovala ho. Já jsem byla naprosto rozhodnutá pro toho hnědého, vizuálně úžasná záležitost, jenže když jsme začali řešit funkčnost a došlo na lámání chleba... nestačila jsem se divit! Při přehazování hluboké korby a autosedačky nebo i sportovní korby, musí člověk rozepnout několik zipů, odepnout korbičku nebo sportovní sedačku od konstrukce kočárku ... u sporťáku dokonce vysunout některé železné díly a ty pak "odstrojené" nacvaknout zpět na podvozek, pokud chcete nasadit korbu hlubokou. U sporťáku nejprve sundat boudičku, pak přední hrazdičku, poté rozepnout zipy, vysunout železné díly .... noooo opravdu zdlouhavá operace, zkrátka, když jsem si představila, že při každém přehazování sportovní sedačky, korbičky a autosedačky budu odstrojovat půl kočárku zhrozila jsem se ☹ Strašně dlouho jsem Slidera okukovala a moc jsem se na něj těšila, ale co si budeme povídat, u kočárku jde v první řadě o funkčnost, že?
Tak jsme nakonec po dohodě s přítelem skončili u Mutsy 4 ridera, korbičky JOEY Silver a sportoní sedačky také JOEY Silver vše v černo-stříbrné barvě .... u této kombinace prostě vezmu korbičku nebo sportovní sedačku a jednoduše ji nacvaknu na podvozek, u autosedačky Maxi Cosi ještě přidám adaptéry, ale stačí povolit dvě tlačitka a je to .... je tedy pravda, že spodní část hluboké korbičky JOEY je plastová a určitě ji časem poškrábeme, ale nic nemůže být dokonalé, že? Tak takhle jsme tedy dopadli, ale co se týče barev, hnědý i červený Slider vypadal úžasně! 😉

amj
25. zář 2008

no vida....jak to člověk změní, když vybírá v reálu 😀

hellabella
autor
25. zář 2008

Teď jsem opravdu ráda, že jsem to všechno viděla "na živo" a neobjednávala přes internet 😉 no a jinak BabyPark Zličín opravdu doporučuji, zkušené a ochotné prodavačky, příjemné prostředí ... prostě supeeer a stejně tak v Malvíkovi, Hostivice nezklamali 🙂 !!!

hellabella
autor
25. zář 2008

Hlavinko,
tobě to odstrojování ukazovali nebo ne? Já osobně si nedokážu představit, že bych to celé neustále šněrovala na zipy sem a tam .... protože pokud někam pojedu autem a budu tam několik dní (my takhle pendlujeme dost z domova na chatu), tak bych mimi nevozila stále v autosedačce a chtěla mít normální korbu ... taaakže zipy a nasazování 😨 tohle teda Mutsy moc nepodchytil ☹

hlavinka
26. zář 2008

Hella: nedoporucila? Hm, tak to je divny, protoze kdyz jsme tam byli my, tak (asi nejaka jina) ho doporucovala....Ze je lehky a jednoduchy na skladani a taky na ovladani. Vsechno jsme si osahali, takze nam to prislo pravdivy. Ale kazdy preferuje asi neco jineho a my jsme chteli proste prehazovaci rukojet a zaroven otocna kolecka, coz splnuje jako jediny Slider.
Ty, mluvime o stejnem kocarku??? Slider funguje jen na klik klak system....Ted abychom tady nemluvily kazda o necem jinem....To je fakt divny, pani nam to predvadela, fakticky. Ted jsi mne uplne vydesila, co kdyz jsme objednali nejaky jiny a ted se s tim budu takhle strachat:o( jezis marja, co budu delat ☹
Nemohl to byt SPIDER, ten co vam ukazovala? Staci zamenit jedno pismenko a je to.....

Ale jsem rada, ze jsi vybrala. Vsak ten 4rider je taky super. Taky jsme ho meli ve vyberu, ale nakonec u Slidera vyhrala ta prehazovaci rukojet.

hellabella
autor
26. zář 2008

Hlavinko,
no neeee, opravdu nám předváděla Slidera 😀 byla to asi vedoucí, ta naše prodavačka, mladá, štíhlá, příjemná slečna s brýlemi ... a opravdu odstrojovala půl kočárku, to byla jediná věc, co mne odradila .... kvůli tomu jsme volili jiný kočárek .... vám opravdu přehazovala korbičky na klik-klak systém .... tak tohle je opravdu dost divné .... 😖 😲 nechápu .... no byl to tenhle kočárek, prostě Slider koukni: http://mutsy.babypark.cz/mutsy-slider+dp36864/
Nám konkrétně ukazovala přehazování sportovní sedačky na hlubokou korbu .... a opravdu odstrojila půl sportovní sedačky, musela udělat železný rám podhlubokou korbu a na ní nasadila zipy z korby hluboké,tímjí připevnila na rám ... no čestný pionýrský ☹ tak já teda nevím .... kdy Vám má kočáček přijít?

hellabella
autor
26. zář 2008

Hlavinko,
a neukazovala Vám jen odejmutí korbičky nebo sedačky spolu s madlem, tedy s rukojetí, to je rychlé, ale pokud přehazuješ sporťák a autosedačku nebo hlubokou korbu, tak to pak odpravdu dojde na ty zipy .... nebo, že by naše paní prodavačka neuměla kočárek správně ovládat .... tak já teda faakt nevím ☹

hlavinka
26. zář 2008

Hella: tak to je vazne divny. Ona na to nasazovala i tu autosedacku s adapterem, fakticky jen klik klak, zadny zipy, zadny zeleza nebo co. No, to je divny. My tedy tu sedacku asi moc nevyuzijeme, takze by to nebylo tak strasny...Spis jde o skladani do auta a otaceni rukojeti, coz bylo v pohode.
Ty jo, tak jsem fakticky zmatena....

Je pravda, ze nam neukazovala vymenu hluboke na sportak, ale to nevadi, protoze bud jezdis s hlubokou nebo pak se sportakem, takze se zase tak nedesim. Mozna v tom problem je, ale kdyz mas klasicky kombinace, kdy vlastne sportak vytvoris ruznym odepinanim a tak z hluboke, pak to vyjde stejne. Ale tady je hluboka a sportak zvlast, takze je divne, ze to musis odstrojovat. No, uvidime. Uz s tim stejne nic neudelam, je objednany.....Ma nam prijit asi za 7 tydnu....

Ja ti verim! 🙂 Opravdu, jen je to divny.
A vy jste si ho uz privezli rovnou domu? Nebo taky jen objednali, ze vam prijde?

hellabella
autor
26. zář 2008

Hlavinko,
divný to teda je a já ti taky věřím 🙂 .... my už máme 4ridera s korbičkou JOEY doma a sporťák je objednaný, autosedačku už máme taky, jen dokoupit adaptéry ....

Sledovala jsem tu prodavačku a pod tou hlubokou korbičkou je opravdu kovový rám do oválu a na tom je korbička připnutá zipama, tím pádem na autosedačku musíš sejmout (odepnout zipy) korbičku a pak nasadit adaptéry a nakonec autosedačku, obráceně pak zase zkopletovat rám a korbičku při-zipnout, no prostě mně tohle prostě nevyhovovalo, ikdyž jsem Slidera moooc chtěla. Takže jsme vzali nakonec jiný tip, korbička JOEY je sice z Mutsy korbiček nejmenší (po změření cca 72 x 31cm vnitřní rozměr), ale miminko se narodí v prosinci/lednu, tak by se tam mělo vejít v pohodě, starosti mi jen dělá, že část korbičky je plastová a ta se snadno odře, dokonce už tam z obchodu dva malinké škrábance máme, ale zase na ten kočárek byla 20% sleva, tak jsem to ani neřešila. Prostě vozítko je doma a jsem opravdu moc zvědavá až dostanete toho Slidera, co napíšeš, možná jsem včera zbytečně zazmatkovala, ale my opravdu hodně používáme auto a ten zipový systém mne odradil.

Tak se těším co mi pak napíšeš a jak ti bude kočárek vyhovovat 🙂 A ikdyby to přehazování bylo trošku složitější, určitě to jde s trochou cviku zvládat i rychle ... protože co si budeme povídat, ideální kočárek prostě není ... 😉 No co ..... při nejhorším budeš odepínat zipy a já se budu obávat dalších škrábanců hihi 😀

hlavinka
26. zář 2008

Hello, tak to je super, ze mate doma kocarek a ze jste stihli tu slevu 🙂
No, pokud takhle slozite jde vymenovat korba za autosedacku, mne to nevadi. To byl manzeluv pozadavek a kdyz on s tim bude chtit jet, tak at si to prestavi:o) Ja jsem celkem proti vozeni mimca v autosedacce. Tedy, jasne, na nejakou nutnou dobu proc ne, ale je mi lito miminek, co jsou ve skorepine pul dne v nakupnim centru jen proto, ze mamky jsou line vzit kocar...(Nerikam, ze to je Tvuj pripad, chran Buh, ted to myslim opravdu spis jen na prazske zenske, co travi cele dny v nakupnich centrech, brrr) Pak jsou z toho problemy se zadama a Buh vi co jeste v budoucnosti....Ale verim, ze je to prakticky, kdyz treba jen popojedes z parkoviste do baraku nebo tak...

Neboj, dam Ti vedet, jak budeme spokojeny. Sice uz bude u obou pozde na vymenu, ale zkusenosti se hodi. 😉

Hm, to je tedy blby, ze hrozi skrabance. Ale zas mozna lepsi skrabance nez odrena latka, ono si nevyberes....

hellabella
autor
26. zář 2008

Tak se těším na budoucí reference, zatím se měj hezky a přeji tobě a prckovi ať všechno dobře dopadne 🙂
PS: mám TP 27.12. a ty 24.12. tak to na tom budeme o vánocích stejně 😅 no hlavně ať to jde rychle a vše je v pořádku 🙂 držím palečky a ahoooj

ilonkaa
27. zář 2008

Ahoj,tak já viděla na živo barvu jmenem cyan a pink.Původně jsem chtěla kočárek modrý,ale tahle modrá mě přijde strašně jedovatá a mám obavy,že by se brzo okoukal a růžová to samé 😵 .Prostě na mě jsou ty barvičky moc jedovaté.
Ale zaleží na každé s nás každá máme jiný vkus.

Osobně jsem vybrali barvu zelenou a myslim,že je to jedno jestli se v ní bude vozit kluk nebo holka.Podle mě se do ní dá sladit jak holčička v ružovém tak kluk v modrém.

TAkže všem hodně štěstí 😵

hlavinka
29. zář 2008

Ilonka: mas pravdu, ty barvy jsou docela jedovate. Prave zelena a hnedka mi prisly v pohode. Tak uvidime.
Mej se pekne a taky drzim palce.

Hella: No, dle MS mam 24, ale dle UTZ mam 19.12. Osobne si myslim, ze uz na Vanoce budu doma, ale tezko rict, je to jen pocit. Kazdopadne Vanoce budou u nas obou vesele 🙂 Hodne stesti a drz se! 🙂

hlavinka
6. lis 2008

Tak mame kocarek doma. Zeleny, barva je moc hezka (kdyztak se kouknete do mych fotek). Jinak jak psala Hella, prendavani autosedacky neni tak slozite. Korba se da docela lehce odendat z kovove konstrukce, zbyte tam pak takove tecko (na obou stranach) a na to se nacvakne adapter na sedacku a sedacka.
Mozna jen pani prodavacka neznala ten figl, rozhodne jsme zadny zipy nerozepinali. Ty se rozepinaji jen, kdyz premenujes hlubokou na sportovni, ale to se udela jen jednou, kdyz je decko vetsi a bude uz jezdit ve sportaku.

Takze hodne stesti pri vyberu!