Kočár Navington Cadet, Máte zkušenost?

ev.ka
26. čer 2011

Ahoj, včera jsem v obchodě zkoušela kočárek Navington Cadet. Korbička krásně veliká (79*35), lehká, polohovací opěrka zad. Sporťáček lehounký, lehce se skládá, po složení je malý. Je to prý novinka. Máte ho už někdo? Co alespoň zkušenosti se staršími modely této značky...

http://klumba.ua/articles/reviews/navington-cad...

Díky za každý poznatek.

petulica
17. únor 2013

@hankar20 Fialová je taky můj favorit, tak už se těším na fotku 😉

hankar20
17. únor 2013

Tak u mě v albu najdete barvu fialové verze 🙂

hankar20
17. únor 2013

@petulica koukni ke mě do alba s výbavou 🙂

ivett
17. únor 2013

@petulica ahoj,jo ja mela white sea sportak,ale jen chvili,nevyhovoval mi tvrdy neodpruzeny podvozek,nestihla jsem ho uspinit,ale ted mam dceru uz o neco starsi a znova bych takovou barvu sportaku nezvolila...u hl.korby je to jedno,tu uspinis spis ty nez mimco 🙂 ja mam na druhe korbu v zarive kanarkove zlute barve a uspineni se nebojim,sportak bych brala urcite tmavsi,ja jsem zatizena na cernou...

rominek99
18. únor 2013

@petulica ahoj, já také zatím jen vybírám, ale více mi jiný kočárek zatím nepadl do oka 😉 Tak barva white sea se dá ještě sehnat? Je ze staré kolekce. Já má vybranou barvu fialovou. Docela se mi líbí i barva Grey, ale je hodně světlá, takže bych také musela kočárek furt čistit.

petulica
18. únor 2013

@rominek99 Tak to jsme na tom stejně. Když jsem se dívala na různé kočárky na netu, nic moc mě vyloženě nenadchlo. Pak jsem v čekárně u doktora v nějakém časopisu viděla reklamu na novou kolekci Navington, ta fialová mě okamžitě zaujala! Už jsem viděla 2 kočárky i naživo, sice bohužel ne podvozek Cadet, a mé nadšení trvá. V prodejně právě měli právě tu white sea a moc moc se mi to líbilo. Sehnat se asi ještě dá, v pár internetových obchodech jsem ji určitě viděla. Ale nejsem si jistá, jestli na podvozek Cadet 2013 bude pasovat hluboká korba Cadet Pram 2012, to se musí ještě zjistit... Sporťák bych totiž chtěla ten fialový.
@hankar20 Ta barva vypadá moc hezky! Díky za fotku!

hankar20
19. únor 2013

@petulica nemate za co dekovat a jestly chcete videt jak vypada sportak tak vam ho mohu vyfotit take

lera1
19. únor 2013

my máme Navington Caravel-Madeira a jsme naprosto spokojený 😉

petulica
19. únor 2013

@hankar20 No to by bylo super! Díky!

tomate
19. bře 2013

ahoj holky,
objevila jsem dneska na netu kočárek NAVINGTON CADET, máte někdo verzi 2013? Píšou u ní •komfortní odpružení podvozku a někdo tu říkal, že málo pruží, tak jsem z toho jelen 😒

petulica
31. bře 2013

@tomate No oni totiž dělají celkem 5 verzí podvozku, takže záleží, který si vybereš. Mrkni na www.navington.cz, jednotlivé výrobní řady jsou tam docela popsané.
Já mám verzi Cadet (zatím nepoužívám) a přijde mi, že je to zrovna ta co pruží málo, ale mě to neva, na polní cesty se nějak nechystám 🙂 Záleželo mi docela na vzhledu - když jsou všechny 4 kolečka stejně velké se mi nelíbí, ale to je věc názoru 😎

hankar20
3. dub 2013

@tomate já mám cadeta 2013 a pruží málo, ale já se s ním nebojím ani po trávě atd...zvládne všecko a malá je taky v pohodě 🙂

evaska27
12. dub 2013

jak jste spokojeni se sporťáčkem?Není příliš malý třeba na 2leté dítě? a co v zimě, není tam dítě moc nacpané? Hluboká korba je krásně prostorná, podvozek super lehký...

lusinda1989
12. dub 2013

@hankar20 ahoj mozem sa spytat aby sa dal kocik zlozit musis sedaciu cast vykliknut ze? Neda sa zlozit tak ako je mam pravdu? Dakujem

hankar20
13. dub 2013

@evaska27 sporťák je podle mě tak pro prcka do roku a půl - 2 dýl ne

hankar20
13. dub 2013

@lusinda1989 já ho skládala jednou a dělala jsem to tak že sem sundala sportovní korbu - tu složila a pak složila podvozek, najednou to nejde - jako v celku

hankar20
13. dub 2013

@evaska27 a nevím jak to bude vypadat v zimě, malinké je zatím jen 5 měsíců a ta spotrovní korbička jí je prostorná 🙂 zatím xD

evaska27
15. dub 2013

@hankar20 Díky za info, nakonec jsem se rozhodla pro Espiro GTX 🙂

hankar20
15. dub 2013

@evaska27 nz, já se těším až příští rok budeme pracovat na druhátku a přijdou nějaké novinky na trh co se týče kočárků budu chtít pak nový, protože tenhle dostane zabrat od Verči 🙂

tomtia
23. dub 2013

Ahojky, tak my máme Cadeta už 9 měsíců a.....nejsem úplně spokojená.. 😒 Korba byla super - velká a prostorná. Teď na jaře jsme přesadily do sporťáku a to už je horší. Na můj vkus, a ve srovnání s jinými sporťáky, je hrozně moc otevřený. Nám to vyšlo tak tak, dcerka naštěstí se vozila až do 8m v korbě. Takže teď když už je celkem teplo, to jde, ale neumím si představit, kdyby nám vyšel sporťák nějak na podzim nebo zimu. Je fakt otevřený, takové lehátko, z boku dost fouká. Nánožník nic moc. Nejde do úplného lehu, což až tak nevadí, ale v této poloze boudička nestačí a prckovi svítí slunko do oči. Přední kolečka jsou až moc malé, musí se najíždět na chodníky předem, jinak se zaseknou🙂 Barvu máme White Sea, zatím teda krásně čistá🙂

gabriela_85
2. črc 2013

@tomtia dobrý den, mam šanci ho koupit...mam trochu strach, dcera má 14m a cca 76 cm aby se mi do sporatku v pohodě vešla i třeba ještě v zimě, co myslíte?

tomtia
3. črc 2013

Zdravím, to se vejde🙂 Dcera ma teď 75 cm a je to v pohodě, ale spíše bych se podívala na to křesílko - je fakt hodně otevřené, v zimě to bude chtít pořádný fusak nebo deku...tak jestli Vám to bude vyhovovat. Já dávám i když jen trochu poprchává slídu proti dešti, nebo když hodně fouká. Ale je fakt, že 14m dítě je už celkem větší a odolnější, takže bych se toho nebála. Pro větší děti je kočár už fajn, ale pro ty nejmenší, když je čas přesedat do sporťáku - nic moc. Určitě ho vyzkoušejte a malou do něho posaďte 🙂

vomminkaa
13. črc 2013

Zdravim ženy. Mám modrý navington cadet 2013. Je naprosto úžasný. Měla jsem už chicco trio S3, hauck, stokke xplory, ale cadet je mě jednička. 🙂 Přední kolečka jsou akorád,ale větší schod raději po zadních. 😀 Jinak je pevný, materiál a barva úžasný. Mám modrou a barva je krásně sytá. :-P je pravda že je kocarek nekrytý,ale malý rád kouká ven,takže pohod a v zimě stejně každá dáváme fusak a deku, nánožník je kvalitní a dobře se přidělat. Je i vysoký,takže hodně kryjeparádní je na kočárku i zabudována moskytiera a drzák na pití .. 🙂

zumari
30. led 2014

Dobrý den dámy 🙂, prosím vás, vy co máte Navington Cadet ve fialové barvě,máte některá chlapečka? 😉 My čekáme holčičku, ale nikdy to nevíte na 100%, takže kdyby náhodou se narodil kluk, tak si to moc nedovedu představit… Kočárek nám dorazil a mně přijde hodně narůžovělý. 😠 Na netu jsou ty fotky dost jiné, kočárek je tam hodně tmavě fialový a nestačila jsem se divit, když mi přišel, že je opravdu spíše do růžova… 😕
Díky za info