Kočár Navington Cadet, Máte zkušenost?

ev.ka
26. čer 2011

Ahoj, včera jsem v obchodě zkoušela kočárek Navington Cadet. Korbička krásně veliká (79*35), lehká, polohovací opěrka zad. Sporťáček lehounký, lehce se skládá, po složení je malý. Je to prý novinka. Máte ho už někdo? Co alespoň zkušenosti se staršími modely této značky...

http://klumba.ua/articles/reviews/navington-cad...

Díky za každý poznatek.

kubinkov
26. čer 2011

U sporťáku opěrka zad jen 46 cm a šířka 31 cm? 😨 To je jako většina trojkombinací z Polska, nalákají na prostornou hlubokou korbu a sporťák je na nic. A bude asi pěkně těžký. mě trochu připomíná Maxi-cosi Mura.

ev.ka
autor
26. čer 2011

není vůůůbec těžký, 11.4 kg sporťáček... to "jen" výška zad je 47 cm a to např. Teutonie má pouhých 42 cm a váží 14,7 kg (co jsem tedy vyčetla na internetu). S šířkou sedáku je to podobné (1 cm rozdíl ve prospěch Navingtonu).

ev.ka
autor
26. čer 2011

uvedla jsem Teutonii, aby bylo porovnání s německým kočárkem, když už je zmiňováno lákání polských trojkombinací...

lamarika
26. čer 2011

@ev.ka setkala jsem se s ním na veletrhu. Celkem jsem o něm uvažovala a ti pánové co tam tuto značku propagovali mi ho celkem dost vnucovali. Pak když jsem se otočila, tak si za mýma zádama začali povídat o tom, že jsou to levný šmejdy. . . No, nevím, ale tohle mě odradilo.

eicul82
28. bře 2012

Máte někdo tento kočárek?

kaaccka
14. kvě 2012

Nemáte někdo tento kočárek? Líbí se mi, ale potřebovala bych nějakou odezvu od někoho, kdo už ho má a používá...

kacii
15. kvě 2012

@kaaccka taky doufam,ze se nekdo ozve...

kaceenka
5. čer 2012

@eicul82
@kaaccka
@kacii holky nevím možná píšu pozdě ale snád vám to pomůže. mám navingtona scoonra a je to naprostá paráda.lepší kočárek jsem nenašla..ovladatelnost, prostornost, skladnost všechno je super. ted ho chci prodat a koupit Cadet jelikož chci větší kolečka.ale nedám na něj dopustit. nemyslím jsi že je to levný šmej. to je můj názor

kaaccka
8. čer 2012

@kaceenka díky za příspěvek. Cadet je pořád náš favorit, v kombinaci váha, skladnost, cena. Pokud bys ho koupila napiš jak jsi spokojená. Díky.

kaceenka
8. čer 2012

@kaaccka už jsem ho koupila..ale je u kamarádky..zítra pro něj jedu tak se hodně těším..ale nemyslím že by to bylo špatné jelikož už navingtona mám...napíšu v neděli nebo v pondělí...

kaaccka
8. čer 2012

@kaceenka super, díky. Snad to bude dobrá volba.

kaceenka
9. čer 2012

@kaaccka tak máme Cadeta doma. je naprosto úžasný a jezdí se s ním super. jsem moc spokojená.dost dobrá volba...materiál je taky super.myslím, že jsem našla favorita a už měnit nebudu....

kaaccka
10. čer 2012

@kaceenka tak to je super, a co odpružení? Jedna holčina mi psala, že není vůbec odpruženej... Mě v obchodě přišlo, že trochu odpruženej je, ale nebyla to žádná sláva...

kaceenka
10. čer 2012

@kaaccka no já nevím , ale příde mi v pohodě. samo že na kostkách to malinko nadskakuje není to teréní kočárek ale je úplně super. každému vyhovuje něco jiného

tarastella
8. črc 2012

@kaceenka Ahoj velmi sa mi tento kocik zapacil.Som rada ze tu niekto napisal recenziu z vlastnej skusenosti.Dakujem.Asi ho objednam. 🙂

tarastella
8. črc 2012

@kaceenka Ked sa smiem opytat a spokojnost pretrvava?V akej farbe ho mas?

ivett
8. črc 2012

já ho měla, je lehký, skladný, co se týče rozměrů sporťáku, nebyl o nic moc menší nebo větší než veškerý standard na trhu, měl prostorný koš, koženou rukojeť i madlo před dítě, polohovací záda (ne do úplného lehu) i nohy, lehký systém skládání, nafukovací zadní a pogumované přední kola, potud vše ok, vzhledově taky super, ale mě osobně přišel hodně tvrdý, problém byl v tom, že jsem ho měla zároveň s kočáry, co jsou odpružené teda opravdu perfektně a oproti tomu byl Cadet prostě fakt tvrďoch, takže jsem ho prodala a paní, co ho koupila je z něj nadšená, takže asi záleží na člověku
jestli vás něco zajímá, ptejte se, měla jsem tu kombinaci krémové s modrou a červeným proužkem, určitě starší kolekce než letos, byl s nánožníkem, pumpičkou, prostě se vším, neměla jsem teda ale hl. korbu, já ho kupovala už jako sporťák a malý kočár do auta a na rychlé přesuny po městě...

tarastella
9. črc 2012

@ivett Este stale niesom rozhodnuta,ale velmi sa mi zapacil.Rozmyslam ci cierno zeleny,alebo cierno biely s oranzovym pruhom.Tie predne kolecka su uplne take male,alebo to na obrazku skresluje?toho sa trochu bojim,aby neboli celkom malinke.A ked sa rozhodnem,asi ho objednam z CR.Este musim zistit kolko to vyjde v prepocte na eura.Zda sa mi ze lepsie nez na Slovensku.

ivett
9. črc 2012

@tarastella kolečka nejsou vyloženě malinké, toho se neboj, jak říkám, mě přišel v pohodě, ale jsem zvyklá na víc odpružené a pohodlnější kočárky, proto jsem ho prodala, jinak mi na něm jako vyloženě nic nevadilo, pokud chceš, písni mi do IP, pošlu ti odkaz s fotkama, kde ho mám nafocený, když jsem ho dávala k prodeji, třeba tě reálné fotečky přesvědčí 😉

hankar20
26. led 2013

My si tenhle kočárek budeme kupovat teďka ve fialové barvě tak jsem zvědavá 🙂

miiishulka
28. led 2013

Ahoj, možná již zbytečně, ale píši zkušenost s tímto kočárkem. Máme ho asi 3/4 roku, varianta fiji. Je to super kočárek, krásně jezdí, otočná sedačka.. Sporťáček na jedničku. Po složení je tedy krapet vysoký, ale pokud nemáte vyloženě golfky, tak to jsou asi všechny. Na výlety budem tedy kupovat ještě nějaké golfky, ale jinak na něj nedám dopustit. Tak snad jsem trochu pomohla. 🙂

rominek99
11. únor 2013

Ahoj. Já mám také v plánu pořídit si na mimi kočárek Navington Cadet. Moc se mi líbí ta fialová barvička. Na živo jsem ho zatím neviděla. Takže se chci zeptat na nějáké zkušenosti s CADETEM. Co přední kolečka? Nejsou moc malá? Píšou průměr 18cm. Jak se s ním jezdí ve sněhu?Díky moc za odpovědi 🙂

rominek99
11. únor 2013

@hankar20 ahoj. Takže kupujete Cadeta ve fialové? Dej pak vědět jak jsi spokojená, co přední kolečka, jak se s nim jezdí. A co ta fialová barvička, jaká ve skutečnosi je? Díky moc za odpo 😉

hankar20
13. únor 2013

@rominek99 jezdi se s nim baječně a přední kolečka jsou uplně v pohodě a i se mi líbí jakým způsobem se zaaretují...jinak barva není tak tmavě fialová, má trochu nádech do růžova, zítra ho vyfotím a přidám ho do alba...jinak mi ho chválí i kamarádky, že se s nim dobře manipuluje a že je lehounkej

hankar20
13. únor 2013

A jedna paní tu psala že je polskej..velké prdlačky že je z polska...je spíš norský..sice je vyroben v polsku, ale je navržen nory a to společností be safe, která důrazně dbá na kvalitu a bezpečnost a valná většina sedaček od be safe předčí maxi cosi a jiné...osobně máme doma sedačku izi sleep a ta se dá na navington přidělat adaptéry, takže naprostá spokojenost🙂

hankar20
13. únor 2013

@rominek99 jo a jela sem s ním po hlíně, sjížděla schody, sníh, vytáhla ho na eskalátory a kočičí hlavy a vše ok...jen při výstupu z tramvaje to beru po zadních kolech

rominek99
15. únor 2013

@hankar20 je, to jsem ráda že ho chválíš 🙂 kočárek určitě vyfoť, jsem zvědavá jestli bude barva vypadat jinak než na fotkach v eschopech. s tim nádechem do růžova jsi mě moc nepotěšila, já jsem na fialovou barvu docela zatížená 😀 ale nevím co se mi narodí....kočárek jsi kupovala v kamenné prodejně? ještě se mi líbí barva Grey, ale podle fotek je spíše bílá než šedá. takže by to byla asi hrozná údržba 😖 Jojo vím, že ho v Polsku jen vyrábí.

hankar20
16. únor 2013

@rominek99 koupila jsem ho v detskem raji kde sem si ho i vyzvedla ale platila pres eshop- je to tak levnejsi, je to porad fialova barva jen ne tak syta...jinak ta seda je oskliva, ale zelena je supr

petulica
17. únor 2013

@ivett Ahoj. Vybírám kočárek a Navington cadet je můj favorit. Moc se mi líbí ta krémová verze (white sea), ale mám trochu obavy, že to bude furt špinavé... Ty jsi měla tuto barevnou variantu sporťáku, že? Jakou s tím máš zkušenost? Já mám tedy v plánu v této barvě koupit hlubokou korbu, prvních pár měsíců to mimčo nezašpiní, to spíš já 😠 A sportovní verze se mi líbí fialová, tak tam to bude s údržbou přece jen lepší...