Kočár Neonato Piuma 2008. Máte zkušenost?

schwarzovka
19. čer 2008

Ahoj holky, máte někdo nějakou zkušenost s tímto kočárkem?
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfo...
díky

sisstin
19. čer 2008

schwarzovka: já 😉 a nedoporučuju 😉

sisstin
19. čer 2008

není to kočárek dělanej pro děti mladší min.1 roku 😉 sice je super, že se dá dát do lehu, ale v tom případě mimču koukaj nohy ven, protože kočárek nemá žádnou podpěru nohou...jen pro velké sedící dítě 😉 má plastová kolečka, který fakt cítí každej povrch..a kočárek je až tak lehkej, že si na něj nemůžeš dát žádnou tašku...když mimčo letí, nedostaneš se do košíku 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

sisstin: a jaký má vady, jestli můžeš poreferovat? 😉

sisstin
19. čer 2008

taky je strašně úzkej, takže paradoxně to velký dítě se tam podle mě nemůže moct vejít, do MHD též trošku nepraktický, sice je lehoučký, ale i když jedeš nízkopodlažním busem, tak ten rozměr mezi předními a zadními kolečky je tak malej, že stejně nedošáhneš na ostrůvek zastávky a musíš to tahat v ruce 😔

jako jedinou výhodu vidim fakt tu skladnost a lehkost 😕

schwarzovka
autor
19. čer 2008

hmmm, tak dík...aspoň, že to vím....já bych právě potřebovala nějakej lehkej do schodů, protože nemáme nájezd. Nevíš o něčem. Teď máme dorjan a fakt děs, už nikdy víc 😠

sisstin
19. čer 2008

hele..DorJan jsem měla taky..no to je šílenost číslo 2 😅 😅 😅 já ted čekám na Quinny Speedy, už se nemůžu dočkat..jako doufám, že tenhle už bude v pohodě 😅 😅 😅 😅

jinak já taky právě chtěla lehkej, my sice nájezd máme..ale stejně mi to jde docela blbě..jako na tohle je Piuma dobrá..ale jinak fakt nic moc..no záleží, jak jsi náročná 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

po dorjanu jsem hodně náročná 😀 😀 😀 ....ten Quinny nevypadá zle...no až ho vyzkoušíš, tak dej vědět
ale že to je náhoda s těmi kočárky.... 🙂

sisstin
19. čer 2008

hele..já bych tu Piumu zkousla, kdyby měla ty opěrky pro ležící dítě 😉 jako vypadá docela pěkně, jezdí se s ním taky dobře...ale prostě, aby dítěti čuměly nohy..to je fakt nepohodlný..a na to, že je Tygr docela hubenej..tak je tam už ted v 8m tak tak 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

no náš je právě pěknej macek, už má přes 8 kilo a dlouhej je taky, jako tejden před výplatou a jestli to takhle půjde dál, tak nevim nevim... 😀 😀
no budu muset hledat dál...ještě máme stejně čas 🙂

sisstin
19. čer 2008

kolik chceš investovat...kámoška má super kočár..Bebeconfort high track 😉 super tříkolka, jde dát úplně do lehu, super se s ní jezdí..mrkni na www.bebeconfort.cz a dej si to high track 😉

sisstin
19. čer 2008

ted maj docela dobrý ceny, dá se sehnat už tuším za desítku 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

ten vypadá fakt pěkně, ale ta cena mi doma asi neprojde 😀 😀
asi budu muset dělat hooooodně smutný oči ☹ ☹ 😀

schwarzovka
autor
19. čer 2008

našla jsem i pod desítku....jo, ale tos mi neměla ukazovat...já ho asi chci 😀 😀

sisstin
19. čer 2008

mě na konec ten Quinny vyšel na 12 😒 pže ty doplnky jsou drahý jak prase 😠 , kdyby neměla kámošku ten high track..tak si ho pořídím taky 😉

sisstin
19. čer 2008

jo...je fakt bomba.. 😉 a maj moc pěkný barvy 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

to jo...doplňky, doplňky...jo a nevíš, jak v tom je větší dítě? aby jsme se pak vešli 😉 , abych ho nekoupila a manžel mi ho pak neomlátil o hlavu 😀 😀

sisstin
19. čer 2008

já si myslim, že jo..je docela prostornej..no ale jako DorJan to není 😉 velký jsou ty obyč kočáry..tyhle moderní jsou o dost menší 😒 ale proti ti Piumě je tam jako mega prostor 😅

schwarzovka
autor
19. čer 2008

no dorjan je dorjan 😀 , když já bych ráda nějakej moderní...se s tím dorjanem i stydím , když vidím ty pěkný vozítka, ale je zase fakt, že je velkej....ale je to vykompenzovaný tou tíhou...což mě teď vadí asi nejvíc...jo a už i vrže...hrůůůza 😀 😀

sisstin
19. čer 2008

no to je právě to, je dost pohodlnej, tygrovi se tam líbí..ale já se za něj už taky stydim 😖 zatáčí doprava..a jako sporták, no to se už vůbec nedá 😉

schwarzovka
autor
19. čer 2008

no o tom sporťáku ani radši nemluvim 😠 , to se nedá ....ale malýmu se taky líbí...no uvidíme 🙂

schwarzovka
autor
19. čer 2008

jinak díky 😉

schnek
19. čer 2008

schwarzovka, najeď si na MMB a napiš do výrobců Baby design a do zboží Tiny 😉 vypadá stejně, je lehkej, má polohování nohou a myslím, že je o kousek větší (měla jsem doma Cam portofino a to je to samý co piuma) 😉 mám ho a super 😵

schwarzovka
autor
19. čer 2008

schnek: ahoj díky za radu, vypadá taky moc pěkně...budu muset hooodně přemýšlet. A jak se s ním jezdí? Náš je valibuk, tak aby se tam nějak vešel 😉

schnek
19. čer 2008

O. má cca 9 kilo a ok. Jsem s ním spokojená, prostě golfáček. Není to do terénu, spíš na přesuny po městě 😉 má teda to, co psala siss, že se blbě dostaneš do košíku, když je dítě vleže - dostaneš se do něj bokem a trochu jsem se bála toho igelitovýho štítku, ale ok. Je teda trochu odfláknutej ten nánořník, ale použít se dá 😉 řekla bych. že ta cena odpovídá, šmejd to není 😉 do roku jsme jezdili v Xlanderu XA a na ten nedám dopustit. Znovu už bych ho nepořídila z důvodu nemožnosti otočení sedačky po a proti směru, na příště bych asi chtěla Micrus Alu Sprint, ale jinak taky super kočár 😉

schnek
19. čer 2008

a hlavně na tom golfáči pceňuju, že se nemusím nikoho púrosit o pomoc do busu 😵 bez problémů ho vynesu sama 🙂

sisstin
19. čer 2008

schnek: o tom X-landeru jsem uvažovala..ale nakonec vyhrál Quinak, pže ten Xlander je docela těžkej 😕 jinak k čemu je, že je dítko k tobě? 😕 To dost maminkám vadí, když to nejde přehodit..mně vůbec 😕

schnek
19. čer 2008

siss, až dostane dítko poctivej hysterák v prostře procházky a neuklidního nic jinýho, než že tě alespoň uvidí, tak tě to bude štvát 😉 a Xlander zas tak těžkej není 😉

schnek
19. čer 2008

a ten Micrus je za cenu Xlanderu (hluboký+sport) a to s plnou výbavou i autosedačkou, tzn hluboký, sport, autosedačka, taška, pláštěnky, moskytiera a všechno lde přehodit a je lehkej 😉 ale jak říkám, Xlander je taky dobrej kočárek 😉

sisstin
19. čer 2008

schnek: no hysták občas máme..a je mu fuk, že na mě vidí 😅 😅 😅 , já dost často jezdim MHD..a tahám to k vejtahu, tak jsem chtěla co možno nejlehčí..tak ta PIuma..ale stojí za prd..ještě, že jsem ji měla za tu nízkou cenu 😝