Kočár Patron Bohemia, Fenix F4 Duplex. Máte zkušenost?

jankatr
16. led 2009

Ahojte - dvojmaminky - nemá některá z vás tenhle kočárek? Zajímalo by mě jak se vám s ním jezdí? Jak moc vadí malá kolečka??? Budu ráda za každý názor 🙂

jankatr
autor
17. led 2009

tak koukám že asi nikdo... 😕

jankatr
autor
19. led 2009

Holky - vážně ho nikdo nemáte???

bertica.h
19. led 2009

ja ho nemám,ale celkom by som sa toho bála..☹
keby boli dve na každej strane,aj ked malinké..asi by bolo lepšie.. 😒

jankatr
autor
20. led 2009

bertica - já mám právě spíš pocit že na projetí sněhem jsou ty dvojitý horší - a ony ty kolečka na tom obrázku trošku klamou - ve skutečnosti mají tak kolem 15 cm (odhadem) není to rozhodně velikost jako u golfáče.

power700
21. led 2009

Ahoj jankatr, já mám fenix f4, sice je na jedno mimčo, ale snad ti pomůže aspon když ti napíšu.že už bych si ho nekoupila kvůli jeho váze, je dost těžký a pak ještě mimčo.No ale ten tvůj má aspon otáčecí kolečka a to je velké plus, ten náš je nemá. Tot můj názor. Přeji dobrý výběr. 🙂

jankatr
autor
21. led 2009

Power - a krom té váhy jsi s ním spokojená? Ono totiž zas na dvojčatovej kočár těh 18,5 není zas taková hrůza - je fakt že jsou i lehčí ale taky jsou buď o dost dražší, nebo menší a nebo zas nejdou vůbec otočit - a mě prostě vadí mít děti už od narození otočený od sebe. Co kvalita - jsou s ním nějaký komplikace?

power700
22. led 2009

jankatr, ani ne, košík je sice velký,ale těžko se do něj dávájí věci, protože korba je dost nízko, dál když malou pokládám když spí, tak mi drhne přes to lehátko boudička, já teda zatím žádnou reklamaci neměla, ale slyšela jsem snad že ty druky u tašky se vytrhávájí. Na zimu je teda dobrej, protože je takovej bytelnej, kola jsou do sněhu supr, ale už se těším na jaro až vytáhnu golfky. 😀

mkr
22. led 2009

jankatr tady je pěkný výběr http://www.kocarky.cz/kocarky-pro-dvojcata.php volila bych větší kolečka, já kdybych měla vybírat tak by to byl hartan teutonia implast nebo phil a teds, ale pravda, že jsem si všechny nezkusila

jankatr
autor
22. led 2009

mkr - v tom Kolíně jsme právě byli - původně jsme se jeli rozhodnout mezi Teutonií a Implastem ale když jsem je viděla ve skutečnosti tak se mi teda krom koleček nelíbily. Ta Teutonka tam má spoustu plastovejch dílů, který už i na tý prodejně byly takříkajíc trošku "unavený" a Implast by nebyl až tak špatnej - ale ten sporťáček má hrozně uzoučký sedačky - to by byl kočár tak maximálně do roka.
Na Hartan jsem se původně taky koukala - ale ten má v podstatě stejně velký kolečka (neli menší ale to bych kecala) Navíc ještě dvojitý (i když novej už má tuším jednoduchý) ale krom toho všeho váží o 3kg víc - a co si budem povídat - u dvojčat je každý kilo dolů k dobru.
No a Phil & Teds - kolečka jsou supr - ale tam mi dost vadí že jsou miminka od narození otočená od maminky. Nejen že na ně člověk pořádně nevidí ale všechny poryvy počasí atd. jdou přímo na ně.

Já vím že jsem dost náročná - ale přece jenom je to pořádná investice a jde mi hlavně o ty mimča 😉 🙂
Škoda že tu není nikdo kdo by měl konkrétně tenhle kočárek aby se podělil o zkušenosti. Hlavně takové ty co nejsou poznat jen tak od pohledu a člověk je zjistí až v provozu...

mkr
22. led 2009

jankatr nejsi náročná jen chceš to nejlepší pro prcky 🙂 jinak co někdy vidím u normálních kočárku ty sportovní sedačky, tak to je jako pro panenky

jankatr
autor
22. led 2009

asi tak nějak... 😉

ladybugie
18. srp 2011

Ahojky, obnovuji diskuzi. Dnes jsem byla v kočárkárně a vyložila prodavači své požadavky na kočárek pro dvojčátka. A z něj vypadl právě Patron F4 Duplex. Máte s ním některá zkušenost?

Moje požadavky:
1) možnost nacvaknout autosedačky na podvozek
2) děti vedle sebe
3) čelem k mamince od narození
4) aby se podvozek vešel do kufru menšího auta - Citroen Saxo 5d
5) spíš větší korbičky, starší dcera je dlouhá, dvojčata budou asi taky

Pokud budete mít tip na jiný kočárek, který splňuje tyto požadavky, šup sem s ním 😀 Díky