Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

k1k2k3k4k5
27. led 2009

Ahojte,

vie niekto vysvetlit rozdiel medzi PP Young a PP Culla ?
Ma s tymito kocikmi niekto osobnu skusenost?
Vie niekto poradit, kde na Slovensku sa daju zohnat kociky PP a kde su relativne dobre ceny ?

Vdaka

zojina
27. led 2009

Ahoj jj to mužu mam doma Pp culla a je to kočarek kterej pod jednou vrstbou boudy ma ještě letni provedeni Young je jen v jedne vrstve .......................

babulka123
27. led 2009

k1k2... v auparku v BA mas znackovu predjanu PP a su tam ozaj perfektni ludia, vsetko ti vysvetlia..

baby mate niekto PP Pliko P3? potrebujem vediet ako ste s nim spokojne..

zojina
27. led 2009

babulka123
Ahoj ja mam pp pliko Switch řekal bych že to je skoro to same a ja jsem snim velmi spokojena

babulka123
27. led 2009

hej hej je to to iste... len ten tvoj sa da obracat v protismere a v smere jazdy..
je dost velika ta sedacka ked tam mas babatko ? aj starsie...nemas nahodou nejake foto kde by boli tvoje deturence v tvojom kociku alebo si teraz kupovala novy??? dakujem

babulka123
27. led 2009

da sa zvyknut na tie golfove palice???

zojina
27. led 2009

Ahoj folku mam v jinem počitači asi pokusim se nekde podivat ja ho mam uplne novej koupenej na mimi ale mam 3,5 lehočičku a ta se v nem vozila

babulka123
27. led 2009

zojina suuuper velmi pekne dakujem... inak ty mas aj podvozok GT3 ? to je docela dobry napad.

susy
27. led 2009

zoji,ty mas PP 2009? To som nevedela,ze aj autosedacka sa da otocit v smere jazdy. 😕

bambi7
27. led 2009

cafte babule my sme kupili peg-perego skate super sa s nim manipuluje a velmi sa nam paci 😉 n uvidime v terene ale dufam ,ze to bude ok..... 🙂

zojina
28. led 2009

🙂 jj da se to ..Mám plnou vybavu co se tyče peg perego a za jonou značku bych nemněnila

pookie
28. led 2009

Bambi7 tak aj ty si sa pridala k majitelkam skatu 😉 Dufam ze budes spokojna, ked ho zabehame tak dam vediet, aky je v terene. Aj ja dufam ze bude super.

bambi7
29. led 2009

ja trenujem zatial po byte 😀 ale ta manipulacia je uzasnaaaaa

pookie
29. led 2009

Aj mne sa zdalo ze isiel takmer sam ked sme ho po prvy krat poskladali 🙂 Dufam ze behom tyzdna-dvoch ho otestujeme aj vonku 🙂

bambi7
29. led 2009

no drzim palce uz to mas za par.....my este pockame som doma na rizikovom tak skusam na mieste 😀 aspon ....

given
29. led 2009

Caute baby, dajte urcite vediet, ako ste spokojne so SKATEom. Ja mam sice este cas, ale velmi sa mi paci, to video na stranke PP je vynikajuce.

zajo79
29. led 2009

ja nemam nic coby som mu vytkla.

I ked som zvazovala aj ine kociky, som rada ze som nakoniec kupila ten co mi padol ako prvy do oka, sa poznam, by som po nom aj tak stale poskulovala.

I ked stale sa mi najviacej paci klasika hlboky PP, ale potrebovali sme nieco rychlo skladne do auta, aby sa nato dala nakliknut autosedacka, takze nebolo o com rozmyslat...

zojina
29. led 2009

Myslim si že od peg perega jsou kočarky všechny super mně se taky libil moc skate ale bala jsem se že je mali ,tk mamem jinaj ale s moji nemoci na kočarky veřim že možan ještě knemu dojdeme..

zajo79
29. led 2009

tiez som asi chora na kociky, uz pokukujem ake golface kupime 😀

zojina
29. led 2009

No mně se libi pp sii jinak mame switch

zajo79
29. led 2009

nad golfacmi uvazujem nad casualplay downtown, tata chce mclareny

zojina
29. led 2009

Jj tak to jo no to je taky super

susy
29. led 2009

mne sa tiez ten skate viac paci ako plico,no ja mam velku obavu, ze ked bude mat moje mimi v zime 5mes.,tak ho uz nenarvem do vanicky aj s fusamom a overalom.

zojina
29. led 2009

No to je ale asi problem všech kočarku v dnešni dobe jsou hodne male vaničky

zojina
29. led 2009

Já mam 2 děti prave v červenci a mněla jsem na ne peg perego clasik a oba se mi tam vešli až do jara ael td navetta no to nevim přijde mi to trcohu menši ,možna spiše uzši .dnees se na to chystam že na to kouknu odberne zbizka mam to tu konečne vše nachystane

jesssie
30. led 2009

susy
ja mám peg perego Skate, Nikolka už bude mať rok a zmestí sa mi do vaničky naobliekaná, dekou zakrytá, vo fusaku zababušená, na tom ešte máme nánožník a v pohodke. Síce máme vaničku na športovo danú, ale chladno bolo už od septembra a to mala vtedy 7 mesiacov 😉

zajo79
31. led 2009

susy, do skatu ho das skor ako do plika 😉

zdenallicka
31. led 2009

Holky, vleze se vam do korby pulrocni dite ve fusaku nabalene maminkou, aby ji nahodou nezmrzlo??? 😕 😅 😀 Mam obavy, ze do 71 cm velke korby je to nemozne... Vyvedte me z omylu... 😀

k1k2k3k4k5
3. únor 2009

Ahojte,

mate niekto PP Young? Ake mate s nim skusenosti? vdaka za vsetky prispevky. Zatial ho planujeme kupit, ale rada by som vedela, ako sa vam osvedcil.

zojina
3. únor 2009

🙂 k12............. Ahoj ja mam culla už asi 7 rok odvozil už 3 děti a pořad je pěknej jsou to moc dobre kočarky