Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

kacka.l
25. bře 2010

Kočár jako nový, že???? 😉 😀

kacka.l
25. bře 2010

Jo a naduolici, zapomněla jsem napsat, že já tam narvala i tu stříšku, měla jsem jí trošku vybledlou, přidala ten pewoll na černou a je jako nová.

nadulici
25. bře 2010

kacka, a ako si striesku dala dole?....skusala som, ale nejde mi to 😒 ....drzia ma po boku tie umele veci, cim sa strieska natahuje....a chcela som snat aj ten potah na sedenie....vsade plno odopinacich cvokov, tie isli odopnut lahko a potom som narazila na dva cierne, ktore nejdu, vyzeraju, ze su asi napevno....baby poradte mi, nech sa s tym netrapim zbytocne, ako sa to dava dole a ci to vobec ide...trapi ma hlavne ta sedacia cast, tu by som potrebovala oprat, uz je 😝 ....

nadulici
25. bře 2010

tak som nasla presny postup v navode na pouzitie 😀 ....vecer to vyskusam odmontovat....a treba tam aj nieco odsrobovat, tak asi preto mi to neslo.... 😅

kacka.l
25. bře 2010

Já jsem to prala celé, sundat to nejde, i stou konstrukcí. 🙂

nadulici
25. bře 2010

takze potah zo sedacej casti uspesne zmontovany, este musim tu striesku volajako vyspekulovat, zas ta mi teraz nejde dole 😀 😅

nadulici
25. bře 2010

a to nehovorim o tom, ze to potom budem musiet znova nahodit spet...uz sa tesim.... 😀 😝

nadulici
26. bře 2010

vsetko sa podarilo, vyzera ako novy....dakujem za rady.....aj striesku som nakoniec vyprala a parada.... 🙂 😵

nadulici
26. bře 2010

tak som sa vykecala a padam..... 😀

kacka.l
26. bře 2010

nadulici super: já jsme jí dokonce i v pračce obarvila. měla jsem černou už šislou, tak jsem koupila barvi Iberia černá a střecha je jak nová.

nadulici
27. bře 2010

ty mas striesku celu ciernu?....ta moja je farebna, tiez by potrebovala malinko dofarbit 😒 , ale asi by to nedopadlo s tou ruzovou dobre 😀 😀

myounghee
1. dub 2010

ahojte, dobre ranko

chcem sa spytat, ci sa daju niekde zohnat kolieska na PP Uno? diky za odpovede 🙂 🙂

kacka.l
1. dub 2010

Co vím, vše na PPmají tady.
www.malli.cz
Pán je velmi ochotný, stačí napsat email.

myounghee
4. dub 2010

kacka.I - diky, idem sa pozriet na tu stranku... pekne velkonocne sviatky prajem 🙂

nez
23. srp 2010

Ahojte, pls da sa na Peg Perego Modular on Track ta sportova cast nasadit aj opacne, tak ako hlboka? Ze dieta mas tvarou k sebe ? DIK

mmacko
23. srp 2010

@nez urcite neda, to sa da len na typ SWITCH.

nez
23. srp 2010

@mmacko hmmmm.... lebo zvazujem kupu tej trojkombinacie, teraz mam jeden sportak, kde sa da prehadzovat rucka a bolo to celkom prakticke....tak neviem 😨 ... ten switch sa mi zda pomerne drahy....oproti tomu Tracku...

mmacko
23. srp 2010

@nez ten on tracka by som moc nekupovala, teda neviem, ako kolekcia 2010, ale ta 2009 mala velmi nekvalitne potahy. Ale ta 2010 vyzera lepsie, ale urcite nema otacaciu sedacku ani prehadzovaciu rukovat. Prehadzovaciu ma od perega kocik UNO.

kacka.l
23. srp 2010

Pliko si můžeš dát i čelem k sobě, ale jen v poloze v leže, Prostě jen opačně nacvakneš boudičku a připneš nánožník.

marieannah
24. srp 2010

prosím, poradil by mi někdo, zda se někde dá objednat náhradní nákupní košík ke kočárku peg perego pliko P3? díky

kacka.l
24. srp 2010

Servis kenyo praha. 🙂 Babypark.

marieannah
26. srp 2010

díky kačko - se servisem kenyo praha mám špatné zkušenosti, nechci s nimi mít už pokud možno nic do činění... našla jsem ale v předchozí diskuzi tvou radu komusi, že vše na PP mají v malli.cz - a tam jsou opravdu moc ochotní a košík mají. takže díky 🙂

kacka.l
26. srp 2010

@marieannah Oni jsou tam levnější než v malli. Jinak malli je super.Co jsi s nimi měla za problém, já jim teď poslala na reklamaci kočík, ale nedělám si žádné naděje. Jsem zvědavá, co mi napíšou, ale asi mi jej pošlou ihned zpět.

lojzina
26. srp 2010

@kacka.l a nelezi hlavou dolu?me prijde ze ma nohy vys....

kacka.l
26. srp 2010

My tak jezdili v zimě ve fusaku, tak mě to nepřišlo. 🙂

lojzina
26. srp 2010

@kacka.l a ten fusak jsi tam dala jak,kdyz vlastne zip je u nozicek?

lojzina
26. srp 2010

@kacka.l jo fusak,ja myslela ten nanoznik....
nme taky napadlo dat malyho celem ke me ale prijde me ze ma hlavu niz jak nohy.no uvidim v zime.

zanet2009
2. zář 2010

Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem Peg-Perégo?
Pozitivní, negativní....

http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-culla...

zanet2009
3. zář 2010

Temhle kočár nikdo nemá? 😢

kacka.l
3. zář 2010

Zanet jestli ti to pomůže měla jsem korbu, protože jsem jí kdysi omylem koupila na PP GT3 a tam nepasuje. 🙂
Korba je fakt obrovská, myslím, že miminko tam určitě do roka vydrží, je polohovací. Podvozek bude určitě dobrý, PP je kvalitní značka. 🙂