Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

zanet2009
5. zář 2010

@kacka.l Díky 😉

lojzina
6. zář 2010

holky,nevite jestli jde u plika otocit sedacka do protismeru?

lailaveve
6. zář 2010

Lojzina, nie nejde 😒 iba u pliko switch 😉

lailaveve
6. zář 2010

zanet ja som mala tiez culu a bola som maxispokojna 🙂 🙂 ...mam obrovseho chlapa, a ta vanicka je fakt priestranna 😉

kacka.l
6. zář 2010

Lojzino v poloze v leže ano, nasadíš opačně boudičku a připneš nánožník, ale přehazovat jde jen switch.

lojzina
6. zář 2010

@kacka.l jj,o tom sme tu uz diskutovaly,to jak s eme nezdalo ze bude hlavou dolu.Ja to teda nezkousela,ty to mas vyzkousene?

zanet2009
7. zář 2010

@lailaveve a kdy se Ti mimi narodilo a jak dlouho jste v culle jezdili?? já bych chtěla aby mimčo v hluboké bylo cca do roka... 😕

lailaveve
7. zář 2010

zanet maly sa mi narodil v januari a vozil sa vo vanicke tusim tak do 5mesiacov(ale on je extremista,lebo z normalnej porodnej vahy 3,5kg a dlzky 50cm mi prve mesiace priberal vyse 2kg a za 2mesiace narastol 8cm..takze v 4mesiacoch mal 8350g a 72cm..co je naozaj vela..aj teraz..ma len 1 a 1/2roka a je velky ako 3rocne deti ( a od niektorych je aj vacsi) 🙂 🙂 ...uz teraz nosi oblecenie 92/98 😉 ..takze ak takto porastie dalej tak bude z neho basketbalista 😀 😀 ..ale aj jeho starsi surodenci su vacsi ako priemer, kazdemu z nich hadaju minimalne o rok vaic ako v skutocnosti maju 😀 😀 ...a ta vanicka je naozaj asi jedna z najvacsich na trhu 😉

zanet2009
8. zář 2010

@lailaveve januar, to je leden? 😅

lailaveve
8. zář 2010

áno 😉

zanet2009
8. zář 2010

@lailaveve to jsi mě moc nepotěšila, jsem myslela, že napíšeš, že tam vydržel to tohu roku....ale 5 měsíců? to není ani do další zimy 😕 😅
my čekáme mimi začátkem března a myslela jsem,že mi tam do roka vydrží-tudíž do dalšího března...

lailaveve
8. zář 2010

ZAnet,ale ja som ti aj písala,že môj drobec je v porovnaní s jeho rovesníkmi extrémne veľký 😀 ..a tiež pochybujem,že aj tvoje bábo,bude chcieť do roka byť vo vaničke,keďže okolo 6.mesiaca začne sedieť 😉 , tak to ho udržíš v polohe ležmo vo vaničke len v tom prípade,že ho tam naležato priklincuješ 😀 😀 😀 , alebo ti zaspí,inak bude chcieť pozorovať oklie,objavovať svet...to mi ver 😉 ..takže si myslím, že asi ani jedna mamina nepoužívala vaničku do roka..teda aspoň podľa môjho názoru 😅 ....ale čo sa iného týka,tak vanička je priestranná,dieťatko sa netlačí ani do srán ručičkami,čiže má dosť priestoru ležať vpohode vo vaničke a aj v zime,to bolo vpohode, malého som tam mala naobliekaného,vo fusaku, plus fusak obalený v hrubej deke a na ňom ešte kryt a malý bol úplne vpohode v teplúčku a pritom nebol ani utlačený ako v iných kočíkoch 😉

zanet2009
9. zář 2010

@lailaveve ta korba má polohování zádíček,ne? takže pokud nebude spát a dítko si samo sedne, tak není problém ho posadit v hluboké korbě,a dokud si dítě samo nesedne, tak ho teda neposadím, to se může vztekat jak chce 😀
Malá třeba jezdila ve sporťáku od 6 měsíce,ale vždy ležela a koukala, zádíčka jsem jí zvedla až v 9 měsících, kdy se sama uměla posadit a uměla sama sedět.

zanet2009
9. zář 2010

@lailaveve jinak děkuji za popis vaničky, já jsem ji naživo ještě neviděla,ale už podle rozměrů a obrázků vypadá prostorně.
pro první dítko jsme měli X-lander korbu.

katkatt
28. pro 2010

ahojte, tiez sme mali Young a vydrzali sme do 8 mesiacov, to polohovanie chrbatika stacilo, aby videl von, ked sa zobudil

chcem Vas ale poprosit o radu, cakame druhe a zvazujem skejtik pre starsieho, bude mat 2 roky, ked sa babo narodi.... aky typ skejtika je vhodny na PP Young? inak som dost vysoka, tak zvazujem, ci budem vobec schopna tlacit kocik plus skejtik, aby som sa vkuse nepotkynala.....

dckami
11. led 2011

ahoj,
my máme nyní ještě hluboký kočárek Implast bolder, ale k vánocům jsme dostali golfky Peg perego switch v barvě kiwi. Už se na ně moc těším. Měla jsem PP pliko na dceru a byla jsem s nimi moc spokojená 😵 ,proto jsem do stejného kočárku šla znovu, pouze jsme vybrala variantu s otočnou korbičkou, což tenkrát nebylo. Golfky jsou skladné, lehce polohovatelné a mají veškeré příslušenství - nánožník, pláštěnku, držák na pití... 🙂 Už se těším, až sleze sníh a vyrazíme s golfkama, na sněhu se s nimi moc dobře nejezdí 😒 , takže mě stejně na chvíli čeká sporťák.

konsa
11. led 2011

Ahoj holky, přemýšlím jaké golfky a hodně se mi líbí PP SÍ nebo ARIA. Máte s nimi někdo zkušenost?
díky 🙂

misiko
3. dub 2011

ahoj,jezdite nekdo s peg perego gt3 na inlinech? nejake problemy?
uvazujeme o jeho koupi.dekuji

foxova83
6. lis 2011

@barca1 Dobrý den,
kočárek PP gt3 kompleto mám, spokojená jsem tak na půl.Je pravda že dost vrže ty plasty atak. nevrže mi použe ve větších rychlostech ale v poklusu nemohu být pořád🙂kolečka v nízkých rychlostech kňourájí že některé maminky v mém okolí si myslely že mi pláče dítě🙂Zkoušela jsem to namazat a bez úspěchu. Mám ho od ledna 2011 a začala se mi trhat taška ze vnitř na 2místech a mám ten tip co má zip ze zhora a při prvním dešti bylo mokro v tašce takže musím ještě plenky uvnitř balit zvlášt do igelitky nebo když se rozprší tak šup s ní do košíku ale to tam je hned plno☹ taky original nánožník nevydržel.Mé dítko (8měs.) napnulo nožky a vyškubnul se na jedné straně ten koženkoví uchyt se suchým zipem.Taky je tam jedna záhada ve vodorovné poloze mi leží dítě mírně hlavou dolů a ani prodejce si s tím neví rady dokonce volal do společnosti peg perego a zatím je to v řešení☹Je tam spoustu druků ale zdá se mi to všechno takové děravé a že tam musí foukat.Ješte si myslím že za tu cenu 22tis.v mém případě tam mohli přidat ten auto kit ke korbičce ale to je muj názor.Také originál pláštěnka na sporták není žádná sláva,neprší sice na dítě ale na boudičku ano takhhle by ten kočárek asi brzy špetně dopadnul takže jsem to rešila univerzálem.
A ted nějaké klady je opravdu ale opravdu hodně prostorný jak autosedačka tak korbička tak i sporták. Skvěle se s ním i při takové velikosti manipuluje i v úzkých uličkách obchodu.
Je vhodný do terénu i když je to tříkolka.Není nestabilní jak mnozí tvrdí i když obě babičky si radši zamknou přední kolečko jsou zvyklé na ty komunistické kočárky a ty prostě tak snadno nezatáčely🙂Koš pod kočárkem je velice prostorný.Líbí se mi že na jeden tip podvozku jde připnout vše od sedačky po korbičku s tím docela boduji u maminek co mají jiné značky.Držák na pití taky super taky nastavení tuhosti podvozku je fajn když ho chci uhoupat tak na to nejměkčí.Zamykání předního kolečka bez umazání je fajn, sportovní ledvinka je nadstandart🙂Větrání zádíček v korbičce a nožičky ze spoda aby ho nezáblo na korbičce taky super.Složení kočárku velice rychle a snadné ale velikost by mohla být pro některé velká ve složeném stavu ale v našem kombi se to dá.Nedoporučuji drobným maminkám bo sama s tím kolikrát zápasím jaká je to váha.Jinak doufám že s ním nebudu mít větší problémy 😎

ciernavila
3. led 2012

ahojte, mam moznost kupit PP A3.....citam ze je celkom fajn az na vrzanie kolies. Cena z povodnej 12 tis na 3 a pol. Mam ist do toho? Vraj nie je moc tazky tak okolo 8 kg, unesiem ho sama s malym do vlaku? Vrzu tie kolesa kazdemu? Mam inak doma WD 40 na premazanie keby nieco. Ani jedno Peg Perego nove uz nema polohovanie noh tusim, okrem toho co stoji 10 tisic - switch a to uz je drahe. Toto Perego sare sa uz ani nepredava. Ani nemozem najst nejake intruktazne video k nemu. ☹

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila ved aj PP pliko-aktualne modely najdeš za podobne ceny, nechod do už neexistujuceho modelu, čo ak sa ti s nim niečo stane?
tu maš switch za dobru cenu
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/gd9x/koc...

a plika aj pod 100, pripadne 100 tie novšie, vidiš podla kolies
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/5eyi/peg...

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/y7re/peg...

popozeraj inzeraty
https://www.modrykonik.sk/bazar/?q=peg+perego+p...

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila aj stare plika stali niekedy cez 12tis..no ceny išli dole 😉

ciernavila
3. led 2012

@lodgermaniacka ale vsetky nove nemaju polohovanie noh, pliko nema spojenu rucku a switch ma skoro 10 kg. Existuje taky co ma polohovanie lah, polohovanie noh, vahu do 8 kg a spojenu rucku? Nasla som len tento stary model co sa nevyraba. Z novych sa mi paci aj PP Vela ci ako sa to vola, PP Aria, ale zase tam chybaju tie nohy a taky Cybex ma zase vsetko co potrebujem ale zas je uzky a vraj ma aku divnu rozviklanu handrovu striesku. Tento stary model som nasla na Ebay v prepocte na dakych 6 tisic tak keby som kupila tu v CR za tri a pol bola by to blba kupa? Ked som pozerala parametre a vyhody toho stareho vsetky novsie sa mi zdali horsie.

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila chod teda do maclaren XT 😉 najlepšia volba, radim ti ho preto, lebo čítam že nad nim uvažuješ, do stareho kočíka by som sa bala investovať tolko penazí 3500 czk je nad 200 eur, to je straaašne vela 😒 😒 😒 😒 😒 😒

ciernavila
3. led 2012

no swotch ma 10-11 kg to urcite nie, ved moj sportak ma 15 a ja to chcem ako druhy kocik len na cesty.

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila ok, je to na tebe 😉 chcela som pomôcť 🙂

ciernavila
3. led 2012

@lodgermaniacka no povodne som uvazovala nad nim, lenze cim viac som citala tym viac som bola presvedcena ze spojena rucka je dolezia, lebo ja mam nafukovacie kola a tazsi sportak Dorjan /polsky ale drzi zatial/ a ked mi maly zacne chodit na jar - leto, vraj sa jednou rukou blbo manevruje ked drzis druhou dieta, aj kamosky potvrdili vsetky aj na koniku to furt citam...ja som to asle este v reali neskusala.

ciernavila
3. led 2012

@lodgermaniacka ale dakujem velmi pekne...no rozhodnut sa musim do soboty, bud ano alebo nie, necham si to prejst hlavou. Este ma prist do kolekcie nova Nuna 2012 a uz ma mat aj polohovanie noh. Ale ta dost drnca a bojim sa ze je mala. Pre drobnejsie deti.

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila pliko by si naozaj jednou rukou neutlačila, mala som a nie je to možne a ak, tak s ťažkosťami, no xt bežne kočíkujem jednou rukou 😉 😉 😉 😉 lahučky a lahko manevrovatelny kočík, kvalitny, na konštrukciu davaju doživotnu zaruku, prežije všetko, nunu by som rada vyskušala, ale nie dlhodobo a do zimy..a je mala, dnes som dala do xt kaiser a uplne super bol maly, skoro 2r zakryty, strieška vymakana a uplny lah 🙂

ciernavila
3. led 2012

@lodgermaniacka fakt? Aj ja mam Kaiser a to je taky masivny teply fusak... Ja som sa Bala NA XT toho manevrovania jednou rukou. Naozaj je do 7 kg? A tie male kolecka su v pohode? NEvytrasie sa v nom dieta? Aky je najazd na obrubnik? Zadova opierka je dost dlha aj pre vacsie dieta? Kupila by si ho novy ci na bazari? Ufff tak to si neham prejst hlavou lebo novy je aj 8 tis. A aku tasku mas na nom zavesenu, vraj ma vzadu tazisko, moc sa nan nemoze vesat iba to co je k nemu ako original odporucane.