Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

lodgermaniacka
3. led 2012

@ciernavila ked je kočík prazdy a maš na nom tašky tak sa prevracia dozadu, ale ked je tam dieťa tak ok..viac si prečítaj v diskusii maclaren 😉 všetky baby čo ho kupili, aj ked sa im zo začiatku nepačil su spokojne, kupovala som novy, netrasie, nevydava hrkotajuce zvuky, ide lahulinko, kolieska nie su menšie ako pri PP, vahu si prečitaj tu:
www.maclaren.sk, to neovladam, ja si ho denne nakladam a vykladam du kufra a vpohode a to mi bol doteraz každy kočík ťažky, držim palce pri vybere 😉

ciernavila
4. led 2012

@lodgermaniacka dakujem, budem o tom uvazovat ja ho na nakupy aj tak nebudem vyuzivat, na to mam sportak s velkym kosom, mne ide hlavne o o aby sa dobre riadil jednou rukou ked je prazdny a aby bola vaha taka ze ho udvihnem s malym do MHD

zuzu8655
8. črc 2012

@kacka.l ahoj, pisala si, ze si prefarbila stiresku na PP iberiou. rozmyslam aj ja, len problem je, ako prechranim tie napisy a biele pasy, co su na strieske. Ako si to riesila ty? Dakujem 🙂

kacka.l
8. črc 2012

Tak to neochráníš nijak, já jsem ji měla jednobarevnou. 🙂