Kočár Peg Pérego A3. Má s ním některá zkušenost?

ulicnice
13. dub 2007

Ahoj holky! Má některá zkušenost s kočárkem Peg Pérego A3 Completo? Po mnohahodinovém brouzdání nanetu jsem konečně našla tento, který snad vyhovuje mým představám. Má spojenou rukojeť,jak jsem chtěla, ale nepodařilo se mi zjistit, jestli je výškově stavitelá (mám 165 cm, manža 202), takže spíš počítám s tím, že není. Pak by se mi ještě líbil Pliko P3 Completo, ale ten už je golfáč, ovšem má rukojeti výškově nastavitelné. Kdo poradí a napíše své zkušenosti, tomu předem moc děkuji.

katarinka123
6. únor 2009

AHOJTE
ja mam kocik pp duette a som snim spokojna.dobry znacka

katarinka123
6. únor 2009

zojina to mas kolko kocikov doma?
a tie plienky no super vybava plienok 😀

zojina
6. únor 2009

🙂 ja mam doma 3 peg perega a 3 chicca no jsem blazen na kočarky ........

katarinka123
6. únor 2009

tak to je super je mam len dva a to pouzivam len pp duete,a druhy predfavam.

lillian
8. únor 2009

Ahojte baby, vcera som si bola "skusit" PP Skate. Manipulacia uzasna, ale sa mi nejako nezda to kyvanie vanicky. Na kazdom sa tak kyve vanicka? Nevadi to drobcovi? Nejako ma to odradilo ☹ a to som uz bola rozhodnuta...

bambi7
8. únor 2009

cafte babule my mame uz skate doma....a je superrrr ta manipulacia uzasna 🙂

lilli ta vanicka sa ma kyvat pytala som sa na to .....lebo je to kocik dva v jednom a inac to nejde....ale ze to vobec nevadi 😉

babulka123
8. únor 2009

bambi, da sa sportova cast dat do uplneho lahu aj nozicky? tak aby napr ja neviem 1.5 rocne dieta mohlo spat aj na boku alebo na brusku v tom kociku alebo to ma tak ze nozicky su stale ako keby ohnute v kolienkach???

jesssie
8. únor 2009

Na PP Skate sú tie nožičky veru na športovej časti stále trochu ohnuté v kolienkach, ale my sme s tým zatiaľ problémy nemali. 😉

bambi7
9. únor 2009

ale da sa to aj vystriet ,,,,,my sme chceli najprv quinny buzz ale tam ta sportova cast vobec nejde ,nohy ma pokrcene a to sme nechceli ale skate je ok podla mna 😉

bambi7
9. únor 2009

na quinny na teda nozicky pokrcene dost 😒 ale treba vyskusat 😉

jesssie
9. únor 2009

bambi7, áno dá sa to aj vystrieť, ale ja to už teraz tak narovno nedávam, Nikolka už bude mať jeden rok a nezmestila by sa mi do toho na rovno 😀

bambi7
10. únor 2009

jessie tak uz je velka kocka 😉

penelope10
10. únor 2009

jessie, kamoska ma tiez 2 dcerky - nikolka 6r, a Vikinka ma 2 m. 😉
--- Len u Vás je to opačne 🙂

jesssie
10. únor 2009

penelope10, zdravím kamošku, mňa tieto dve mená očarili 🙂

lillian
11. únor 2009

ahojte baby, tak predsa len to bude ten skate 🙂 Ale používaný. Dnes idem už možno aj kúpiť, len mi prosím poraďte, čo si mám všímať aby bolo v poriadku, a čo si odskúšať, aby som náhodou nekúpila zle. Ďakujeeeem 🙂

jesssie
11. únor 2009

ahoj lillian, skús pozrieť či na vnútornej výstelke vaničky nie sú odtrhnuté cvočky /tam kde sa vyťahujú popruhy/, alebo či sa netrhá pod kočíkom tá čierna sieťka /pokiaľ tam nosili ťažké veci/, alebo šitie kočíka po bokoch vaničky a či sa nezadrhávajú brzdy /ale to nemusí byť chyba, stačí iba premazať/. 😉

lillian
11. únor 2009

Ďakujem, obkukám si ho poriadne. 😉

lillian
13. únor 2009

Tak, a mám ho už doma a som veľmi rada, že sme ho vzali. 🙂 🙂 Ďakujem za radu, všetko bolo absolútne ok.

jesssie
13. únor 2009

Tak super. Dúfam, že budeš spokojná aj ďalej a že dobre poslúži 😵

zuzula20
16. únor 2009

Ahojte kocky, ako sa prosim vas chodi s p.peregom po snehu. A neviete, ci tie novsie typy robia len s golf. ruckami, ci aj spojene? Zvazujem kupu pp switch, nemate ho niekto?

paola.o1
11. bře 2009

ahojte, tak ja mam ten PP skate, ale strasne mi vrzga, nepomaha ani premazanie proste nic. akonahle na chvilku zastavim a nevrzga koc hned sa maly zobudi, takze oddych nehrozi ani vonku, stale musim chodit 😖 mate niekto tiez s tym problem? a kocky, strasne uzky mi teraz pripada, narvete tam napriklad rocne dietatko v zime naobliekane a vo fusaku?

zajo79
11. bře 2009

paola, s cim si to premazavala? wd40? to by nemalo vrgat... 😠 neskusila si sa spytat v obchode?

paola.o1
11. bře 2009

ahoj zajo, kupovala som ho v auparku a teraz som mimo sk, tak som sa zatial nepytala, ale kedze tebe nevrzga, tak teda hned ako pridem do BA pojdem aj s kocom do auparku.

mmacko
22. bře 2009

ahojte baby,
ja som bola rozhodnuta pre iny kocik, ale v auparku maju na PP pliko 3 kolekcia 2009 uzasnu cenovu akciu, tak som si ho rezervovala. Jedine, nad cim vaham je to, ze sa neda sportova cast otocit oboma smermi.
Inak, som mala vybranu Teutoniu Cosmo, ale ta by ma vysla o 10 tis drahsie.
Maminy, co mate Pliko 3, je to az taky handicap, ked sa ta sportova cast neda otocit k vam?

Dakujem

ygreen
22. bře 2009

mmacko - já tedy PP nemám, ale mám zkušenost s otočnou částí - my jezdíme ve sporťáku od 6 měsíců a ještě nejel po směru - jsem zvyklá koukat na něj do korbičky a tak má celou dobu sporťák po směru a jsme oba spokojený, pozoruju ho když spinká, vím kdy mu zasvítí do očí, jestli ho neobtěžuje nějaký hmyz, pozoruju ho, když jí rohlík, apod. Ale třeba kamarádka měla Xlandera XA a její syn v kočárku až do cca 7 měsíce brečel, nesnášel, když ji nevicí, tak kočár musela prodat a koupila PP. Jenže pak si její syn začal užívat jízdy v kočárkua vadili jí na PP nespojené rukojeti, tak ho opět prodala a koupila Jané. Já si myslím, že je lepší mít možnost sedačku obracet. Ale pokud dítě nebrečí, že tě nevidí, tak to tak velký handicap kočárku není. Taky teď sporťák prodáváme a kupujeme golfky - tak si i já budu muset zvyknout na to, že ho nevidím.

denisab32
22. bře 2009

mmacko
- pozor existujú 3 varianty - Peg-Pérego Pliko P3 Modular System ON TRACK cca 400 Eur (sériovo vyráb. v Číne, preto tá cena!), Peg-Pérego Pliko P3 Naked Modular System TRI-FIX cca 690 Eur a Peg-Pérego Pliko Switch Modular System TRI-FIX (s otočnou sedačkou) cca 770 Eur

- osobne by som išla radšej do Teutonky, tieto dve značky sa nedajú zrovnávať...u Teutonky sú kolesá na ložiskách, perfektne odpružené...u Peg Pérega častý problém s poťahmi, kolieskami...

mmacko
23. bře 2009

Denisa,
dakujem za info. A je aj v reale nejaky rozdiel, ze sa jedno PP vyraba v Cine a druhe nie? Ma to dopad na jeho kazivost? Lebo ta cena ma fakt sokla, za celu sadu dat cca 400 EUR.
Urcite s tebou suhlasim, ze je lepsia teutonka, len som hladala aj nieco trosku lacnejsie, kedze sa ideme stahovat, kupujeme auto, tak sa nejak tie vydavky kopia 😕 .
Este raz diky 😉

zojina
23. bře 2009

MÁM pp switch a jsem spokojena mám to komplet a jezdi se snima supr

mmacko
23. bře 2009

zojina,ako dlho ho mas? Lebo ja som s nim len jazdila po obchode a prisiel mi v pohode.
Ako tie potahy a kolieska, co spominala denisa, nemas s tym problem?

zojina
23. bře 2009

mmacko jezdime ted ted s navettou ale peg perega už mam 7 let a nemužu na ne dat dopustit ...je to dobra značka jsem sni spokojena mam od nich vše co dělaji